(Sekyra)
  • 60 59:04
    Panthers

FBC Panthers Liberec - Orel Rtyně v Podkrkonoší 8:9
branky: 3. Pavel Sekyra, 4. Šimon Krebs, 11. Pavel Sekyra, 15. Ondřej Neuman, 24. Pavel Sekyra, 49. Jan Král, 54. Pavel Sekyra, 60. Tomáš Szabo - 13. Filip Geisler, 14. Jakub Téra, 18. Jakub Martinec, 18. Šimon Vacek, 23. Adam Petera, 34. Filip Geisler, 42. Jakub Téra, 46. Tomáš Balcar, 51. Miroslav Kuře; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 11; zásahy brankářů: Petr Vacátko 21 - Jan Seidl 26; po třetinách: 4:4, 1:2, 3:3
60:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): Výbornej, vyrovnanej zápas, velká škoda lehce pozbytého vedení 3:0, pak byl soupeř efektivnější. Velkej klobouček dolů před hostujícím brankářem co čapnul 3vteřiny před koncem při hře 6 na 5. Díky všem zúčastněným
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Chtěli jsme si vyzkoušet hru do obrany, ale proti Panthers to byla asi ta nejnaivnější idea. Nicméně bereme z přestřelky tři body a těšíme se na play-up. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:48 Domácí z obrovské šance trefují brankáře hostů do přilby a na další akci již není čas. Hosté vítězí o jednu branku, gratulujeme a přejem šťastnou cestun domů
59:05 Domácí bez brankáře v 6-ti hráčích.
59:04 Timeout FBC Panthers Liberec
59:04 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #18 Tomáš Szabo, asistoval #77 Pavel Sekyra (8:9)
59:04 Domácí snižují na rozdíl jediné branky. Sporná branka lehce promáčklým míčkem.
57:15 Hosté v přesilovce drží balonek a netlačí se ani do zakončení. Domácí se snaží napadat, ale ve 4 to jde obtížně.
56:50 Vyloučen hráč #18 Tomáš Szabo družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za zvedání florbalky
54:48 Nyní zvonily tyčky na obou stranách, jak po střele domácích z první, tak i po florbalové finese hostů.
53:02 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:9
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #93 Ondřej Neuman (7:9)
53:02 Po rychlé kombinaci domácí snižují.
50:00 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 6:9
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #29 Miroslav Kuře, asistoval #21 David Šimáně (6:9)
50:00 Opět propad domácích a po přihrávce z rohu zakončuje zcela volný hostující útočník.
48:14 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:8
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #89 Jan Král, asistoval #93 Ondřej Neuman (6:8)
48:14 Domácí snižují v přesilové hře po kombinaci své eskadry.
46:48 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za blokování florbalky
45:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:8
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #2 Tomáš Balcar, asistoval #29 Miroslav Kuře (5:8)
45:30 Nyní chyba domácích v rozhrávce, kterou hosté ihned využívají ke skorování.
45:07 S vědomím náskoku se hosté nikam netlačí, soustředí se na pevnou obranu a držení míčku.
41:38 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:7
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra, asistoval #25 Kamil Hebelka (5:7)
41:38 Nahození z půlky a nehlídaný útočník ztečoval míček mimo dosah brankáře. Hosté odskakují o 2 branky.
40:56 Tlak domácích, ale ztráta a brejk hostů. Domácí brankář podržel a stav se nemění.
40:01 A jdeme do třetí třetiny. Domácí chtějí určitě zvrátiti vývoj a připsat si 3 body.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
40:00 Po druhé třetině jsou hosté ve vedení. Mohou děkovat především svému brankáři.
38:56 Domácí se tlačí do zakončení, jejich střely končí na tělech hostů a co projde pokrývá brankář. Ten se dnes opravdu překonává a má i ten kus štěstí.
33:09 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 5:6
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #83 Filip Geisler, asistoval #47 Marek Weinelt (5:6)
33:09 Hosté se utěšenou střelou dostávají do vedení. Pokud budou domácí obránci nadále nechávat hoty střílet z takto otevřených pozic, nedopadne to s nimi dobře.
29:10 Nyní dva skvostné zákroky hostujícího brankáře. Nejprve likviduje skrytou střelu a následně zázračně čape i dorážku.
26:18 Domácí dvojice útočníků Král - Neuman dává vzpomenout na svá ligová léta a dokazuje, že to stále mají v ruce. Hosté jejich kombinace nestíhají.
25:12 Krásná nahrávka před branku hostí, ale osamocený domácí útočník minul....
23:58 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:5
23:58 Další akce, tentokrát 2 na brankáře již domácí proměňují.
23:39 Nyní samostatný nájezd domácích, ale hostující brankář skvěle zlikvidoval umístěnou střelu,
22:40 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #93 Adam Petera, asistoval #68 David Cejnar (4:5)
22:40 Domácí svou druhou přesilovku neproměňují a ihned po jejím konci inkasují.
20:31 Vyloučen hráč #93 Adam Petera družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
20:00 Sledujeme vyrovnané utkání, kdy domácí jsou efektivnější a hosté pohyblivější.
20:00 Střely v 1. části: 10:12
17:48 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #25 Kamil Hebelka (4:4)
17:48 A další branka v domácí síti. Individuální akce hostujícího hráče, který zakončil trochu šťastně pod tělem domácího brankáře. Každopádně začínáme od znova, je srovnáno.
17:25 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 4:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #97 Jakub Martinec, asistoval #66 Jan Seidl (4:3)
17:25 Domácí propadají a hosté využívají přečíslení 3 na 2
14:11 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #18 Tomáš Szabo (4:2)
14:11 Domácí využívají svou první přesilovku a po osvědčené ode Sabič - Ňouma zvyšují vedení.
13:40 Vyloučen hráč #31 Aleš Bednář družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
13:01 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #12 Jakub Téra, asistoval #94 Šimon Vacek (3:2)
13:01 A hned další branka hostů. Shození míčku od mantinelu na střed, kde byl trestuhodně volný hráč hostů a ten nezaváhal.
12:22 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 3:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #83 Filip Geisler, asistoval #66 Jan Seidl (3:1)
12:22 Hosté snižují. Táhlá střela z poloviny hřiště prošla klubkem hráčů a zapadla přesně k tyčce domácí svatyně. Vaci nic neviděl....
11:38 Po domluvě hostujícího kouče se hosté snaží vyrovnat domácím v důrazu, na hřišti se nám přiostřuje.... začínají se dohrávat souboje. Co na to sudí? Zatím to zvládají bez vylučování.
10:00 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #18 Tomáš Szabo (3:0)
10:00 Bleskově rozehraný trestný úder domácích znamená další branku v síti hostů. Domácí hrají zkušeně a nedávají hostům ani metr prostoru zdarma.
07:03 Kombinační akce hostů, kteří vyšachovali domácí, ale trestuhodně trefují jen břevno téměř prázdné branky.
03:37 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #26 Šimon Krebs, asistoval #80 Josef Dalibor (2:0)
03:37 A další branka domácích, prosadil se juniorský snajpr.
02:59 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:0
02:59 Krásná kombinace domácích a gol do prázdné svatyně hostů.
00:46 Chyba domácího kapitána, který svou nahrávkou našel přesně hůl hostujícího útočníka. Ten loženkou pohrdnul a minul.
00:00 Vítáme u posledního domácího utkání libereckých Panthers. Dnes v hale míčových sportů hostí tým Rtyně v Podkrkonoší.