• 59 58:39
    2
    Jan KŘÍŽEK

TJ Sokol Dvůr Králové nL - FBC Slavia Praha 4:8
branky: 2. Karel Vašák, 22. Petr Janíček, 39. Karel Vašák, 55. Petr Janíček - 6. Tomáš Svačinka, 11. Jakub Procházka, 44. Ondřej Otáhal, 47. Radek Kubala, 48. David Laho, 48. Matěj Fulín, 50. Tomáš Svačinka, 56. Antonín Štička; rozhodčí: Jitka Romančáková - Kateřina Hátlová; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 182; zásahy brankářů: David Stibor 7, Josef Němec 12 - Tomáš Koval 19; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:6
60:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Podávat takovéhle výkony celou sezónu, jsme v tabulce jinde. Parádní výkon proti vítězi divize. Škoda že jsme si znovu nechali dát několik branek během pár minut. Gratuluji soupeři k vítězství v divizi a přeji hodně štěstí v play-up. A děkuji divákům za zájem o florbal. Doufám, že byli spokojeni a v příští sezóně budou chodit zase.
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Super špíl před play-up. Fantastická divácká kulisa, soustředěný a nepříjemný soupeř. Ve druhé třetině jsme nechali domácí jít zbytečně do vedení a tak jsme museli ve třetí třetině trochu šlápnout. Aktivní přístup nám otevřel spoustu ofenzivních možností, které jsme konečně začali proměňovat. Slavíme tak zasloužené vítězství a především triumf v Divizi C!! Děkuji všem zúčastněným za zápas a těšíme se na boje o postup do Národní ligy.
60:00 Střely ve 3. části: 9:11
58:39 Vyloučen hráč #35 Jan Křížek družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání
58:39 A domácí si zahrají další přesilovku.
56:30 Hráč hostí trefuje za 2 vteřiny dvakrát tyčku.
55:02 GÓL FBC Slavia Praha! 4:8
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #10 Antonín Štička, asistoval #5 Vojtěch Šafář (4:8)
55:02 Na gól po skvělé standardce domácích, hosté odpovídají velmi rychlou brankou.
54:57 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:7
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #71 Pavel Kuneš (4:7)
53:48 Němec lapil únik útočníka hostí.
52:58 Vyloučen hráč #5 Vojtěch Šafář družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
52:58 I domácí si zahrají přesilovku.
50:25 Němec v brankovišti čaruje.
49:33 GÓL FBC Slavia Praha! 3:7
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #5 Vojtěch Šafář (3:7)
49:33 Hosté využívají svou třetí přesilovku.
48:42 Vyloučen hráč #71 Pavel Kuneš družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nesportovní chování
47:46 Timeout TJ Sokol Dvůr Králové nL
47:46 GÓL FBC Slavia Praha! 3:6
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #85 Tomáš Svačinka (3:6)
47:46 Po 3 rychlých gólech vedou hosté už o 3 góly.
47:30 GÓL FBC Slavia Praha! 3:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #16 David Laho, asistoval #5 Vojtěch Šafář (3:5)
46:33 GÓL FBC Slavia Praha! 3:4
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #44 Radek Kubala, asistoval #88 Jakub Puciow (3:4)
46:33 Po střele z rohu velkého brankoviště jdou hosté do vedení.
45:55 Havran z malého brankoviště pouze trefuje gólmana.
45:21 Útočník hostí ve finální fázi zakopl a přišel o míček.
44:48 Vidíme více a více tvrdších soubojů.
43:26 GÓL FBC Slavia Praha! 3:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal bez asistence (3:3)
43:26 Otáhal se dokázal zorientovat nejrychleji a vyrovnává.
41:48 Gólman domácích neskutečně vyrazil střelu z bezprostřední blízkosti.
41:18 Po střetu zůstává hráči hostí zůstává monokl.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
38:08 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #71 Pavel Kuneš (3:2)
38:08 Po křižné přihrávce Vašák střelou těsně nad nohu gólmana neminul.
36:33 Ani druhou přesilovou hru hosté nevyužili.
34:33 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:33 Slavia dostane šanci na vedení v zápase při druhé přesilovce.
33:56 V situaci 3 na 2 Kuneš střílí nad bránu.
31:06 Oba týmy jsou velmi aktivní.
30:05 Střelu Heřmanského po standardce vyrazil brankář konečky prstů.
29:44 Hra je velice vyrovnaná.
25:53 Už pár minut jsme neviděli střelu na bránu.
23:40 Hned první střela na Němce byla velmi nebezpečná.
21:44 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #7 Petr Janíček, asistoval #13 Rudolf Suk (2:2)
21:44 Janíčkova střela i přes 2 doteky gólmana došla až do brány.
21:18 Střídání brankáře. Nový brankář #81 Josef Němec družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
21:18 Po srážce s útočníkem zůstává gólman domacích na zemi.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:31 Domácí skvěle postavneou zdí zabránili gólu.
15:59 Vyloučen hráč #13 Rudolf Suk družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
15:59 Hosté si zahrají první přesilovku v zápase.
14:49 Hosté ze středu hřistě trefují tyčku.
12:58 Domácím se nedaří získat míček.
10:24 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #30 Jakub Procházka, asistoval #70 Lukáš Svačinka (1:2)
10:24 Po standardce z hranice velkého brankoviště se hosté ujímají vedení.
08:05 Hra se přelévá ze strany na stranu.
05:13 GÓL FBC Slavia Praha! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #85 Tomáš Svačinka, asistoval #69 Michael Pitek (1:1)
05:13 Kapitán hostí střelou tahem srovnává na 1:1.
03:38 Oběma týmům chybí přesnost ve finální fázi.
01:50 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #13 Rudolf Suk (1:0)
01:50 Po skvělé přihrávce zpoza brány Vašák otvírá skóré.
01:35 Hráský označkoval břevno.
00:38 První velkou šanci měli na čepelích hosté.
00:01 Úvodní buly vyhráli hosté.