8:7
    Antonín TVRDÍK
    (Spurný)

FBC Kutná Hora - FBC Liberec B 8:7p
branky: 5. Petr Listík, 6. Tomáš Pešl, 25. Václav Rejna, 33. Ondřej Spurný, 40. Tomáš Pešl, 43. Václav Rejna, 50. Martin Hampl, 63. Antonín Tvrdík - 26. Jan Havrda, 29. Bohuslav Ferdan, 32. Bohuslav Ferdan, 35. Bohuslav Ferdan, 37. Lukáš Kořínek, 46. Bohuslav Ferdan, 58. Martin Blecha; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 119; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 24 - Jakub Mauer 26; po třetinách: 2:0, 3:5, 2:2, 1:0
65:00 Komentář hostů Svoboda Miroslav (Trenér): Klasicky super zápas s Kutnou Horou, tohle je přesně to, proč nás tyto zápasy s nimi baví. Lepší zakončení sezóny jsme si nemohli přát. Krom výhry tomu z našeho pohledu nechybělo nic. Já už teď můžu jen všem klukům poděkovat za tuhle sezonu a soupeři popřát hodně štěstí do play off. Postup by si zasloužili.
65:00 Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra): Skvělý úvod zápasu, který jsme mohli mít v klidu pod kontrolou. Pak jsme ale soupeře pustili do zápasu zbytečnými vyloučeními a nedůrazem v zakončení. V prodloužení jsme pak potřebovali dva góly, abychom skutečně vyhráli. Skvělá prověrka před play-up, sezóna nám právě začíná. Díky soupeři za zápas a šťastnou cestu domů.
65:00 Střely v prodloužení: 3:1
62:40 Tvrdík si nabral míček. Přes celé hříště sám. A nakonec střela končí brankou na vzdálenější tyč.
62:39 GÓL FBC Kutná Hora ! 8:7
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #97 Antonín Tvrdík, asistoval #33 Ondřej Spurný (8:7)
61:49 Pešl bojuje v rohu.
61:13 Petrásek v akci. Zvoní tyč. Mysleli jsme si že to gól byl. Ale hra pokračuje.
60:20 Dlouhý si opět skvěle vyjel. Chytá míček mezi nohy a kazí tak skvělou akci hostů.
60:05 Buly na prodloužení vyhrávají opět hosté.
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:40 Hosté stále na míčku.
59:20 Hosté jsou na míčku. Připravují si akci.
58:25 Petrásek trefuje pouze blok.
57:22 GÓL FBC Liberec B! 7:7
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #24 Martin Blecha, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (7:7)
57:22 A je opět vyrovnáno.
57:14 Timeout FBC Liberec B
55:14 Mauer teď taky výborný zákrok maskou. Souboj gólmanů.
54:11 Dlouhý teď zákrok maskou.
53:05 Petrásek důležitý blok.
51:45 Domácí se sice snaží vstřelit branku ale také je vidět že hrají více na jistotu.
50:27 Spurný další blok. Vyráží s míčkem dopředu a zkouší nahodit na Jedličku. Nahrávka ale zblokováno.
49:30 Tvrdík nahazuje. Hampl krásnou tečí střílí branku.
49:29 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:6
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #97 Antonín Tvrdík (7:6)
49:15 Oba týmy teď hrají dost na jistotu.
48:05 Rejna zkusil další střelu z půlky. Tentokrát ale Mauer ve střehu.
47:30 Spurný teď blokuje tvrdou střelu.
47:14 Tvrdík teď skvělá práce u mantinelu. Získává míček pro domácí.
46:38 Pešl teď zmařil skoro tutovku.
45:55 GÓL FBC Liberec B! 6:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #69 Filip Radostný (6:6)
45:44 Chalupa teď vycukal hráče hostí. Střela končí blokem.
44:37 Další přesilová hra pro hosty.
44:25 Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
43:55 Dlouhý nám předvádí v pauze svoje fotbalové umění. Moc nechybělo a byla z něj vánočka.
43:44 Chalupa se opět činí. Tvrdík skvělý blok.
42:31 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Václav Rejna, asistoval #77 Roman Martínek (6:5)
42:31 Rejna si našel kutálející se míček a trefuje prázdnou branku. Mauer vůbec netušil kde míček byl.
41:53 Hampl teď vybojoval výhodu před brankou hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 10:10
39:38 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:5
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #32 Tomáš Pešl bez asistence (5:5)
39:20 Chalupa je v druhé třetině vidět. Už jen toho góla Pepo.
38:47 Dlouhý se teď snažil natáhnou. Střela ale končí nad brankou i mimo hřiště.
38:02 Hampl na Novotného. Ten ale minul branku.
37:16 Chalupa střílí a trefuje břevno. Možná bude potřeba svářečka jaká to byla rychlost.
36:51 A hosté se dostávají do vedení.
36:36 GÓL FBC Liberec B! 4:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #67 Lukáš Kořínek, asistoval #12 Sebastián Galbavý (4:5)
36:30 Hampl na Tvrdíka. Ale ten minul asi ze 2 metrů.
35:40 Rejna na Jedličku. Ten chtěl na Chalupu ale míček k němu nedoputoval.
34:43 A hosté využívají další přesilovou hru. Je vyrovnáno.
34:42 GÓL FBC Liberec B! 4:4
34:20 Vyloučen hráč #48 Jiří Petrásek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání
32:43 Petrásek z rohu na Spurného a ten v předbrankovém porostoru doklepává.
32:42 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #33 Ondřej Spurný, asistoval #48 Jiří Petrásek (4:3)
31:31 Spurný tečuje střelu a Dlouhý už nestihl zareagovat. Utkání je vyrovnané.
31:30 GÓL FBC Liberec B! 3:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #71 Marek Čmugr (3:3)
31:11 Trenér Vokřál teď ukazuje že rozehrávají hosté a né domácí.
29:56 Hraje se opět 5 na 5. Přesilovou hru využívají pouze hosté.
28:53 Rozehrávka domácích před brankou. Petrásek na Spurného. Ten byl ale o krok blíž než by potřeboval a Mauer chytá míček mezi nohy.
28:39 GÓL FBC Liberec B! 3:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #4 Bohuslav Ferdan, asistoval #67 Lukáš Kořínek (3:2)
28:07 A uvidíme hru 4 na 4. Hřiště je trochu volnější tak uvidíme který z týmu více trénoval.
27:51 Vyloučen hráč #71 Marek Čmugr družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra rukou
27:20 Vyloučen hráč #32 Tomáš Pešl družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání
26:38 Novotný se rozmachuje a hosté mají výhodu.
25:37 Rozehrávka před branou a Dlouhý vytahuje míček z branky. Vůbec střelu nemohl vidět. Hosté snižují náskok.
25:36 GÓL FBC Liberec B! 3:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #89 Jan Havrda, asistoval #4 Bohuslav Ferdan (3:1)
24:17 Petrásek na Rejnu. Ten z půlky střílí a Mauer měl kompletně zakrytý výhled. Domácí opět poodskakují.
24:16 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #7 Václav Rejna, asistoval #48 Jiří Petrásek (3:0)
23:55 Chalupa teď na Petráska. Ten ale přeběhl a nechává míček za sebou.
21:58 Ani domácí nevyužili přesilové hry.
21:43 Chalupa teď ztrácí míček v rohu.
20:55 Zatím se nic moc velkého nestalo. Domácí si pořád připravují nějakou akci.
20:30 Tvrdík opět v akci. Trefuje blok.
20:05 Úvodní buly opět patří hostům.
20:05 Druhé buly dnešního dne patří hostům. Uvidíme co si na ně domácí připraví.
20:00 Střely v 1. části: 13:10
19:53 Vyloučen hráč #91 Petr Jahn družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování florbalky
19:50 Začátek druhé třetiny bude patřit domácím. Předvedou nám svou přesilovou hru ukáží také domácí.
19:10 Domácí ale zatím tlačí. Hodně času se podařilo z oslabení ukrojit Petráskovi a Pešlovi.
17:41 Rejna si teď zřejmě pomohl nedovoleným zákrokem a hosté nám předvedou svou první přesilovou hru dnes.
17:40 Vyloučen hráč #7 Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře
17:00 Ovšem teď šance pro hosty. Míček ale poodskakuje z hole a hostující hráč ani nezakončil do odkryté branky.
16:30 Hosté se pořád snaží něco vymyslet. Domácí jím ale průchod na útočnou polovinu pěkně znepříjemňují.
15:33 Hampl si našel Tvrdíka který se utrhnul před branku. Ten ale trefuje gólmana.
15:14 Petrásek teď přes celé hřiště. Nahrál Jedličkovi. Mauer ale pozorný a vytahuje super zákrok.
14:39 Rozehrávka domácích po pravici Mauera končí nahozením na branku.
13:34 Vávra opět v šanci.
13:34 Hampl teď zkusil procpat nahrávku na Novotného. Ta byla ale zblokována.
12:20 Lisťík na rozehrávce na Rejnu. Na metr mu dal ale skákavou. Rejna i tak trefuje alespoň gólmana.
11:20 Rejna teď tvrdý střet u domácí střídačky. Ale vybojoval míček.
10:47 Zatím sledujeme velmi tvrdou hru. Ale vše čisté. Maximálně nějaká výhoda.
09:50 Vojtěch teď zkusil střelu na branku. Trefuje ale střed branky a Mauera.
08:44 Na domácí straně zní další tyčka. Dlouhý zatím má dobře postavenou branku.
08:20 Vávra teď trefuje tyčku.
08:00 Spurný teď trochu nepovedená rozehrávka.
07:15 Dlouhý se trochu proletěl a ihned následoval dlouhý výhoz na Petráska. Ale nepřesný. Budeme muset na gólmanským trochu poladit mušku.
06:31 Dlouhý další důležitý zákrok.
05:47 Pešl důraz před brankou. Doklepává za záda Mauera.
05:46 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #32 Tomáš Pešl bez asistence (2:0)
05:10 Hosté teď veliká šance. Trefují ale pouze tyč.
04:51 A domácí jsou ve vedení. Vávra si nášel volného Listíka před brankou a ten jen doklepává.
04:27 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #78 Petr Listík, asistoval #13 Petr Vávra (1:0)
04:06 Spurný střílí ale také mimo.
03:27 Dlouhý si připisuje další zákrok. Moc na střelu neviděl.
02:28 Rejna teď zkusil dlouhé nahození které prošlo až na gólmana hostů.
02:00 Pešl teď napadá vepředu. Hosté nemohou rozehrát.
01:30 Chalupa si připisuje střelu. Ale také vedle.
00:28 Martínek teď zkoušel střelu po standartce. Střela ale končí těsně mimo.
00:07 Dlouhý už si připisuje první zákrok. Skvělé vyjetí z branky.
00:05 Je rozehráno. Úvodní buly patří hostům.
00:00 Vítáme Vás na dnešním online přenosu zápasu mezi domácí Kutnou Horou a hostujícím Libercem B. Domácí se nachází na 3. příčce zatímco hosté jsou na příčce 2. Bodově jsou na tom ale stejně. Zřejmě uvidíme napínavé utkání.