1:6
    Marek BOTUR
    (Mlýnek)

FbC KOVO KM Frýdek-Místek - 1. FBK Eagles Orlová 1:6
branky: 7. Karel Cigna - 12. Matyáš Mlýnek, 16. Marek Krmášek, 19. Daniel Beneš, 28. Filip Staněk, 29. Daniel Beneš, 36. Marek Botur; rozhodčí: Matyáš Grzymek - Zdeněk Bartoš; vyloučení: 1 + Karel Cigna 4:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Matyáš Němeček ? - Marek Plhal ?; po třetinách: 1:1, 0:2, 0:3
35:28 Beneš zdraví svou mamku. Tak zdravíme paní Benešovou. Máte skvělého syna.
35:04 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:6
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #13 Marek Botur, asistoval #11 Matyáš Mlýnek (1:6)
35:04 Přečíslení Eagles končí brankou! Mlýnek zadovkou posunul na Botura, který střelou na přední tyč překonává Němečka.
34:15 Němeček maskou vytahuje jedovku z dílny Džuriny.
33:55 Plhal si připisuje další zákrok po střele Kohuta.
32:44 Skvělý lob Pěchůvky na Cignu, který by šel sám na Plhala, ale Macurák se stihl vrátit a míček odpálit.
30:42 Marek Botur se smutně dívá na svoji florbalku a má důvod. Mlýnek z rohu nahrával na střed, kde se právě vyskytoval Botur, který si mohl vybrat jestli pravý roh nebo levý roh. Jestli pravé nebo levé víno, ale Botur si vybral roh haly.
30:06 David Džurina vzkazuje všem, že je nejhezčí na hřišti. A hned společně s ním - Kris Rzyman.
29:42 Orlová v plném počtu.
28:08 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:5
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #9 Daniel Beneš, asistoval #98 Filip Bernatík (1:5)
28:08 Další akce do zlaté helmy! Bernatík skvělým lobem našel Beneše, který sám ve svém oslabení utekl všem a kličkou do forhendu překonává Němečka.
27:42 Vyloučen hráč #34 Tomáš Macurák družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
27:42 Další přesilovka pro Frýdek. Macurák hasil přečíslení Frýdku za cenu dvou minut.
27:14 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #44 Filip Staněk, asistoval #96 David Džurina (1:4)
27:14 Eagles přidává další branku! Džurina našel krosem Staňka, který sám u tyčky překonává Němečka na přední tyč.
27:01 Plhal vykopává střelu Fedorčíka.
26:06 Cigna se dostal po průniku do zakončení a mohl si vybrat kam to Plhalovi pošle, ale frýdecký útočník přestřeluje z metru domácí kasu!
25:23 Němeček vytahuje maskou pokus z dílny Mlýnka.
24:59 Nacvičený signál po ose Mlýnek na Beneše, ale druhý jmenovaný opět trefuje blok před sebou.
24:01 Úvodní buly poslední třetiny vyhrává Eagles.
23:50 Mlýnek nahrával na střed Benešovi, který se snažil zakončit z první, ale střílí do prvního hráče před sebou.
22:26 Plhal konečkama prstů vytahuje střelu Dudeka.
21:35 Šárek stál sám na hrušce, ale míček v rozhodující chvíli promáchnul a šance končí neúspěchem.
20:00 Eagles se nikam nežene. Na své polovině kombinuje Bernatík s Macurákem a čekají až jim někdo pohne vepředu.
18:35 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #9 Daniel Beneš, asistoval #11 Matyáš Mlýnek (1:3)
18:35 Vymeten levý vinkl. Přesilovková lajna to roztočila a vymeteno. Vámos.
17:44 Teď tu bylo veselo, tak jsme nestíhali zapisovat. Ale pár přesilovek nám změnilo ráz zápasu a je to o něčem jiném zase.
15:37 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #2 Marek Krmášek, asistoval #9 Daniel Beneš (1:2)
15:28 Vyloučen hráč #16 Karel Cigna družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2+2 minuty za vysoká florbalka
14:59 Vyloučen hráč #28 André Fedorčík družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za bránění ve hře
14:59 Orlová si vyzkouší přesilovou hru. Za bránění ve hře si odpočine Fedorčík, který zastavil Krmáška.
14:03 Na Rzymána zívala prázdná brána, ale ten se nejspíše rozhodl, že to zkusí spojit s baseballem, tak míček nabral volejem, ale ten teda změnil směr a místo v bráně končí v basketbalovém koši umístěným pod střechou haly.
13:05 Plhal chytá střelu Dudka z poloviny.
12:12 Dudek se probíjel před Plhala, ale Plhal bych rychlejší a děrovaný nesmysl mu ukradnul z čepele.
11:29 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #11 Matyáš Mlýnek, asistoval #13 Marek Botur (1:1)
11:29 Máme vyrovnáno! Gól do zlaté helmy alá Maty Mlýnek. Botur si všiml lépe postaveného Mlýnka na středu, který střelou z první vymetá levý vinkl.
10:17 Cigna dostal krosovku před prázdnou bránu a zakončoval, ale vylámal si zuby na domácím muži v masce, který se přesunul stejně rychle a střelu vyráží.
09:35 Nebezpečná střela Peka razítkuje pouze zadní mantinel. Následně na stejném mantinelu skončila střela Krmáška.
08:29 Beneš se dostal k odraženému míčku, ale trefil pouze Pěchuvku, který stál v bloku. Škoda.
07:40 Plhal si pohlídal své místo a zasahuje proti střele Dudeka, který mu vyprášil betony.
06:40 GÓL FbC KOVO KM Frýdek-Místek! 1:0
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil #16 Karel Cigna, asistoval #28 André Fedorčík (1:0)
06:40 Frýdek jde do vedení. Fedorčík přenesl hru krosem na levé křídlo, kde pálil z první Cigna, který střelou na bližší tyč posílá Frýdek do vedení.
06:18 Pyško to zkoušel z jedničky od levého mantinelu, ale mířil někam směr na Dolní Lutyni.
05:53 Fedorčík to zkusil propálit vše, co mu stálo v cestě, ale napálil pouze Mlýnka před sebou.
04:56 Vyloučen hráč #7 Pavel Kubla družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
04:56 Frýdek si zahraje přesilovou hru. Za sekání je odvelen Kubla.
04:20 Běčák si sbíhal na střed, kde směřovala přihrávka jednoho ze svých spoluhráčů, ale Běčák bohužel promáchnul.
03:34 Krmášek to zkusil ze zátahu na středu a míček těsně proskákal kolem Němečkovi brány.
02:59 Mlýnek to zkusil individuálně a skvělým výběhem do středu se dostal do zakončení, ale bohužel jeho střela těsně míjí levou tyč hostující svatyně.
02:34 Frýdek teď obsadil území Orlové a hledá vhodnou kombinací, jejichž by se dostal k ohrožení Plhalovi brány. Orlová zatím poctivě brání.
01:03 Pohludka bekhendem vybídnul Zátopka, aby běžel sám na Plhala, ale Zátopek dostal svému jménu a byl rychlejší než kulatý nesmysl a k ohrožení domácí svatyně nedošlo.
00:17 První střela šla z produkce Mlýnka, který to zkoušel od levého mantinelu, ale ještě se zastřeluje a pokus jde nad bránu Frýdku.
00:00 Dobré ráno dámy a pánové! Vítejte u dnešního šlágru 3.ligy juniorů, kde se představí domácí tým Orlové a hosté z Frýdku - Místku. Těšíme se na běhavý florbal, plný osobních soubojů a rychlých akcích. Začátek se nám posune, protože jednoho ze sudích postihly technické potíže se svým vozem.