60
  • 60 59:59
    0:6

FBS Olomouc - PSN Tatran Střešovice 0:6
branky: 12. Jessica Kabelková, 15. Barbora Lovíšková, 44. Simona Korbelářová, 48. Michaela Mechlová, 55. Lucie Želízková, 60. Lucie Krýslová; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 196; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 24 - Monika Šolleová 15; po třetinách: 0:2, 0:0, 0:4
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
59:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #55 Lucie Krýslová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (0:6)
59:00 Začala poslední minuta třetí třetiny ve velmi vyrovnaném duchu.
56:58 Hosté mají větší převahu nad kontrolou míčku.
54:38 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #55 Lucie Krýslová (0:5)
54:38 Hosté využily dalšího protiútoku.
54:16 Poslední dvě akce domácích skončily v rohu na hrací polovině hostů. Hosté jsou důraznější v obranném pásmu.
51:58 Hosté začínají více chybovat, ale pořád zvládají chyby v rozehrávce hasit než dojde na střelu od hostů.
50:03 Domácí jsou teď střelecky aktivnější, ale střely končí mimo.
48:25 Nakonec se povedlo hostům zkrotit skákající míček, který dělal ve středu hřiště problém.
47:04 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #10 Kateřina Seemannová (0:4)
47:04 Hostům se dlouhá příprava střely vyplatila a jedinou střelou za přesilovou hru zvyšují svůj náskok.
45:46 Vyloučen hráč #5 Eva Řeháková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
45:46 Hosté si zahrají druhou přesilovou hru.
43:31 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #14 Barbora Lovíšková (0:3)
43:31 Korbelářová trestá špatnou rozehrávku domácích z křížku.
42:16 Oba týmy se rozehrávají. Hra je vyrovnaná, ale v porovnání s druhou třetinou o trochu pomalejší.
40:01 Hosté si vybojovaly úvodní buly třetí třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 10:3
39:00 Začíná poslední minuta druhé třetiny.
38:28 Hosté hrají v plném počtu.
37:51 Domácí si své střely a přihrávky dlouze připravují.
36:28 Vyloučen hráč #55 Lucie Krýslová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
36:28 Domácí si zahrají první přesilovou hru.
33:09 Hra je velmi vyrovnaná a momentálně bez žádné větší převahy jednoho z týmů.
32:00 Domácí přiostřily v soubojích na tělo. Hosté získávají výhody.
30:53 Šance hostů 3 na 2 po pomalejším střídání končí střelou mimo.
30:00 Dnešní utkání sleduje 196 diváků. Děkujeme!
28:41 Hra je ve druhé třetině velmi vyrovnaná.
25:28 Hosté uklidnily situaci zaběhnutím na oblast křížku u jejich branky a oba týmy střídají po odmakaném střídání.
23:11 Dlouhá přesným výhozem posílá domácí do velké útočné šance, ale hosté zakročily a ujímají se vedení míčku.
22:06 Domácí mají převahu na míčku, momentálně i střeleckou pro první střídání.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny získaly hostující hráčky.
20:00 Střely v 1. části: 6:14
19:00 Začala poslední minuta první třetiny. Na hrací polovině hostů.
18:46 Velká šance domácích končí promáchnutím střely.
17:34 Domácí hrají v plném počtu.
16:46 První kostrbatá střela v přesilové hře končí chycená Dlouhou, ale po jejím výhozu jsou na míčku zase hosté.
15:34 Vyloučen hráč #55 Barbora Suchánková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování florbalky
15:34 Hosté si zahrají první přesilovou hru dnešního utkání.
14:40 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #51 Radka Korbelářová (0:2)
14:40 Lovíšková zametla pavučinu v rohu branky Dlouhé po krátké a rychlé kombinaci se spoluhráčkami.
14:02 Beránková jedovatou střelou prověřila Dlouhou.
12:42 Hosté právě propálily prázdnou bránu. Skóre zůstává.
11:25 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Jessica Kabelková, asistoval #8 Lucie Vernerová (0:1)
11:25 Hosté po přesné dorážce do prázdné poloviny brány se ujímají vedení.
10:23 Hosté svoji rozehrávku na křížku u domácích nejprve podcenily, ale situaci obrátily a zakončily střelou.
08:19 Hosté drží domácí více pod tlakem. Domácí úspěšně blokují a kazí přihrávky hostů.
06:17 Vzájemnou obíračku na středu hřiště pro sebe získaly hosté, ale po odpískaném faulu je útočná akce přerušena.
04:44 Hosté přečetly rozehrávku domácích a zakončují protiútok střelou mimo hřiště.
03:53 Střela hostů se odrazila o tyčku branky ven z hřiště.
02:26 Střela z chomáče hráček předbrankovém prostoru hostů končí v rukou Šolleové.
01:47 Převaha hostů na míčku.
00:35 Domácí neváhají a po získání míčku zkouší ihned střelu, která končí těsně vedle brány.
00:01 Úvodní buly získaly hostující.