• 62 61:30
    5:4
    (Hanzlíková)

FAT PIPE Tigers Start98 - MITEL Florbalová akademie MB 5:4p
branky: 15. Eliška Poláková, 28. Kateřina Kovaříková, 49. Eliška Poláková, 51. Anežka Pěnkavová, 62. Eliška Poláková - 30. Michaela Bauerová, 35. Alena Machačová, 49. Mayya Lytorova, 58. Veronika Zittová; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Michaela Galušková 17 - Marie Topolová 11, Klára Šimonová 5; po třetinách: 1:0, 1:2, 2:2, 1:0
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
65:00 Ukončení prodloužení
61:30 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 5:4
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #79 Tereza Hanzlíková (5:4)
60:00 Zahájení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 5:6
59:55 V základní hrací době se týmum nepodařilo rozhodnout o výsledku dnešního zápasu a následuje prodloužení.
57:24 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová bez asistence (4:4)
57:24 Taktika Boleslavi hrát v šesti bez brankáře jim přinásí potřebný gól pro vyrovnání.
57:15 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
57:00 Právě probíhá poslední tři minuty základní hrací doby.
56:50 Venerová trefuje pouze tyčku.
55:26 Povedený blok Machačové.
54:59 Škorpová s Polákovou zkouší znovu svoji osvědčenou taktiku. Tentokrát ale bez míče v bráně.
52:31 Eliška Poláková znovu ve gólové šanci. Bohužel pro Tigers ale její střela letí úplně mimo bránu.
50:08 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #48 Anežka Pěnkavová, asistoval #89 Anna Macháčková (4:3)
50:08 Vyrovaný stav se Tigers nelíbí a opět uskakují jedním gólem navíc.
48:42 Rychlá odpověď na gól Tigers. Mayya Lytorova vybojovala míček pri rozehrání a trefuje zaskočenou Galuškovou.
48:23 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 3:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #66 Mayya Lytorova bez asistence (3:3)
48:18 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:2
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #32 Monika Škorpová (3:2)
47:29 Venerová obětavě blokuje bolestivou střelu.
46:07 Polákové se nedaří správně zpracovat dlouhou náhrávku od Škorpové.
44:02 Švejdová získává míček a běží okamžitě do protiútoku. Výsledek je ale bezgólový.
41:52 Bauerová a Zittová teď potrápily Galuškovou v bráně.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým Tigers
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
37:19 Boleslav opět ve skvělé šanci, ale míček nekončí za zády Galuškové.
35:02 Zittová těsně míjí bránu Tigers.
34:29 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #95 Alena Machačová, asistoval #45 Michaela Bauerová (2:2)
34:29 Mladá Boleslav si krásně počkala na volnou brán, do které střílí, a vyrovnává tak skóre.
33:03 Škorpová zkouší střílet z půlky.
29:43 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 2:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #96 Veronika Zittová (2:1)
29:43 Střídání brankáře. Nový brankář #2 Klára Šimonová družstva MITEL Florbalová akademie MB
29:43 Boleslav střílí svůj první gól a snižuje náskok domácích
28:23 Tým hostů hraje v plném počtu.
27:49 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #42 Kateřina Kovaříková bez asistence (2:0)
27:49 Kovaříková využívá šance, sama běží na bránu a střílí gól v oslabení.
27:16 Vranová zkouší nadhodit míček před bránu, ale její pokus zůstává nevyužitý.
26:23 Vyloučen hráč #24 Barbora Špačková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za bránění ve hře
26:23 Po faulu na protihráčku si zahrají přesilovku i hosté. Dvouminutový faul si odsedí Barbora Špačková.
26:00 Probíhá odložené vyloučení pro Boleslav.
21:40 Zlatníková s Poviňkovou se do sebe zaklesly a omylem tak vytvořily blok pro střílející hráčku Tigers.
20:20 Bauerová trefuje pouze tyčku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:28 Machačová svoji střelou trefila pouze ruku brankářky domácích.
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
16:07 Tým hostů hraje v plném počtu.
14:07 Vyloučen hráč #21 Ivana Miklíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře
14:07 V patnácté minutě probíhá i první vyloučení zápasu. Za bránění ve hře si dvě minuty odsedí Ivana Miklíková.
14:00 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:0
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #89 Anna Macháčková (1:0)
14:00 O první gól zápasu se postarala Eliška Poláková, kdy po perfektní nahrávce Macháčkové střílí do prázdné brány.
11:53 Střelu Doležálkové opět vyráží Galušková.
09:50 Halou zacinkala tyčka po střele Zlatníkové.
09:28 Až rozhodčího píšťalka zastavuje boleslavské ostřelování brány.
07:49 Bauerová střílí ze zášvihu a Galušková vyráží helmou mimo herní plochu.
06:32 Poláková u brány střílí má šanci skórovat, ale míč letí mimo.
04:29 Doležálková dostává nahrávku zpoza brány a střílí na připravenou Galuškovou
01:45 Máme tu i první střelu Startu. O tu se postarala Eliška Poláková.
00:58 První střelu zápasu vystřelila Zittová. Galušková ale chytá.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrává tým domácích.
00:00 Vítáme vás na online přenosu zápasu Extraligy žen. Dnes se na hale Jedenáctka utká domácí tým FAT PIPE Tigers Start98 proti MITEL Florbalová akademie MB.