• 60 59:16
    10:7
    (Cholinská)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FBS Olomouc 10:7
branky: 4. Markéta Vrlíková, 9. Paulína Hudáková, 10. Paulína Hudáková, 17. Pavlína Bačová, 20. Pavlína Bačová, 31. Terezie Gálová, 36. Denisa Kotzurová, 37. Malwina Zagórska, 48. Linda Pudišová, 51. Denisa Kotzurová - 18. Eliška Pešavová, 19. Vlaďka Maděrová, 22. Eliška Pešavová, 41. Eva Řeháková, 48. Eva Řeháková, 51. Eva Řeháková, 60. Vlaďka Maděrová; rozhodčí: Viktor Kubala - Patrik Mik; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Jana Dupčáková 10 - Martina Schoupalová 39; po třetinách: 5:2, 3:1, 2:4
60:00 Komentáře trenérů a nejlepších hráček najdete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 15:7
59:16 GÓL FBS Olomouc! 10:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Vlaďka Maděrová, asistoval #50 Lucie Cholinská (10:7)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:12 Vyloučen hráč #13 Adriana Středulová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře
57:57 Gálová z první mimo bránu.
56:13 Řeháková si dokázala povodit tři protihráčky, její cestu k bráně ji nakonec zatrhla Mlejnková.
55:17 Olomouc je sice na míčku, ale hráčky se nedokáží dostat přes polovinu.
53:56 FBC obstřeluje Schoupalovou, ta vše vyráží.
52:26 Domácí holky šly 3na2, Zagorska však nepřesně nahrála a tak z toho nic nebylo.
50:30 GÓL FBS Olomouc! 10:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková bez asistence (10:6)
50:30 Řeháková kompletuje hattrick.
50:22 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 10:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #99 Paulína Hudáková (10:5)
50:17 Hosté hrají v plném počtu.
49:40 Tato přesilovka se domácím zatím moc nedaří.
48:17 Vyloučen hráč #33 Eliška Pešavová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 9:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #91 Jana Dupčáková (9:5)
47:58 Celkem šťastný gól pro domácí.
47:12 GÓL FBS Olomouc! 8:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #55 Barbora Suchánková (8:5)
46:23 Hra se přelévá ze strany na stranu.
44:38 Zagorska promáchla skoro stoprocentní šanci.
43:31 Po chybě Gálové přichází Ostrava o míček a hosté obléhají útočnou polovinu.
42:02 Obrovský tlak domácích končí střelou mimo bránu.
41:08 Hurníková se dostala do dobré pozice na střelu, nakonec ji však eliminovala obránkyně hostí.
40:43 GÓL FBS Olomouc! 8:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #5 Eva Řeháková, asistoval #33 Eliška Pešavová (8:4)
40:01 Buly pro Olomouc.
40:00 Střely ve 2. části: 16:5
39:00 Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
37:41 FBC drží míček ve svém obranném pásmu.
36:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 8:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #34 Veronika Káčová (8:3)
36:09 Zagórska doráží do prázdné brány.
35:19 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 7:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #10 Denisa Kotzurová, asistoval #13 Adriana Středulová (7:3)
35:12 Domácí drží míček na útočné polovině.
33:16 Teď se nějakou chvíli bojuje o míček spíš na středu hřiště a moc se toho neděje.
32:45 Gálové už se tak hezká střela nepovedla a tahem stříí vysoko nad.
31:45 Vrlíková uklidňuje hru na vlastní polovině.
30:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 6:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #24 Terezie Gálová bez asistence (6:3)
29:39 Cholinská si bránu moc nezměřila a o dobrý metr přestřeluje.
27:56 Ostrava kombinuje na útočné polovině.
26:02 Parádní klička Sigmundové a následně i střela, tato akce si zasloužila gól.
24:45 Hraje se nahoru dolů, vidíme spoustu šancí na obou stranách.
22:53 Suchánková to zkusila z úhlu, avšak ani tato střela na Dupčákovou nevyzrála.
22:04 Reimerova vyslala bombu z první, Dupčáková předvedla perfektní zákrok a míček vyráží.
21:05 GÓL FBS Olomouc! 5:3
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová, asistoval #5 Eva Řeháková (5:3)
20:44 Káčová dostala míček do prázdné, bohužel skákal a tak ho promáchla.
20:01 Buly pro Olomouc.
20:00 Střely v 1. části: 17:5
19:30 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #5 Markéta Vrlíková (5:2)
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:23 GÓL FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #80 Vlaďka Maděrová, asistoval #8 Zuzana Hubáčková (4:2)
18:01 Brančíková se ocitla ve velké šanci, ale přestřeluje.
17:32 GÓL FBS Olomouc! 4:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Eliška Pešavová bez asistence (4:1)
17:32 Pešavová pomstila neproměněný nájezd.
17:08 Trestné střílení družstva FBS Olomouc neproměnil #80 Vlaďka Maděrová.
16:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #78 Pavlína Bačová, asistoval #99 Paulína Hudáková (4:0)
16:16 Hudáková vyslala jedovku z poloviny, Schoupalová však byla připravená a míček vyráží.
15:55 Vyloučen hráč #24 Tereza Reimerová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
14:41 Zagórska nahrála naslepo, čímž ztrácí míček, Olomouc jde do rychlého protiútoku.
12:55 Vrlíková to znova chtěla zkusit z dálky, tentokrát ji však do střely vstoupila protihráčka.
11:08 Zagorska si sice šikovně projela hřiště, měla také dobrý nápad nahrávat Mlejnkové do prázdné, bohužel provedení už tak slibné nebylo.
09:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková bez asistence (3:0)
09:40 Hudákové se otevřela dálnice až k bráně, tuto šanci nezahodila a parádně a s lehkostí vsítila míček.
09:07 Pudišová z první pouze do bloku.
08:31 Vyloučen hráč #12 Barbora Soušková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání
08:11 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #7 Malwina Zagórska (2:0)
07:43 Reimerová rovněž v obrovské šanci, ale stejně jako její spoluhráčka míjí.
07:12 Pozemní bekhendík Hubáčkové všechny překvapil, avšak nakonec zamířil mimo bránu Dupčákové.
06:23 Báčová dostala míček na střed, kdy mohla jednoduše střílet, ale chtěla si udělat kličku a nakonec balónek ztrácí.
04:54 Olomouc zkouší od začátku zápasu osobní obranu, tak uvidíme, zda je to dobrá volba.
03:49 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Markéta Vrlíková bez asistence (1:0)
03:49 Vrlíková to vzala na sebe a perfektně zakončuje.
03:25 Báčová navezla míček za bránu hostí, odkud hledala Pudišovou. Ta však byla schovaná za hráčkou, tak z akce nic nevzešlo.
02:15 První ostravská lajna úřaduje na útočné polovině.
01:05 Sigmundová parádně vyvezla míček, nahrála na Báčovou a ta z první míjí bránu.
00:01 Úvodní buly pro Olomouc.