7:3
    Kristýna VRANOVÁ
    ()

Panthers Praha - MITEL Florbalová akademie MB 7:3
branky: 18. Jana Pavlicová, 27. Kristýna Gocová, 31. Kristýna Gocová, 32. Šárka Hromková, 32. Tereza Bočková, 42. Kristýna Gocová, 42. Lucie Šindelářová - 22. Viktorie Vacardová, 41. Veronika Zittová, 60. Kristýna Vranová; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 158; zásahy brankářů: Markéta Antalová 14 - Eva Klementová 19; po třetinách: 1:0, 4:1, 2:2
60:00 Ohlasy trenérů a nejlepších hráček naleznete zde.
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:49 Miklíková promáchla přímo před brankou.
59:17 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 7:3
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #9 Kristýna Vranová bez asistence (7:3)
59:09 Domácí hráčky se už jen v klidu drží na balonku.
57:01 Tým domácích hraje v plném počtu.
56:48 Zittová odpaluje balónek ze hřiště.
55:01 Vyloučen hráč #25 Monika Zikmundová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
54:16 Timeout Panthers Praha
54:01 Klementová v neuvěřitelném zákroku.
51:57 Mladá Boleslav to už asi vzdala, hra je teďka v hodně pomalém tempu.
50:23 Slaná trefila balónek na horní síťku brankové konstrukce.
49:11 Doležálkové zvoní tyčka.
41:58 GÓL Panthers Praha! 7:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Lucie Šindelářová, asistoval #20 Jana Pavlicová (7:2)
41:33 GÓL Panthers Praha! 6:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #75 Tereza Bočková (6:2)
41:33 Gocová je dneska velmi úspěšná a už na začátku třetí třetiny doplňuje svůj hattrick!
40:56 Havlíková nahazuje balónek až k brankářce domácích. Dorazit ho do brány se ale hostujícím hráčkám nepodařilo.
40:13 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 5:2
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #96 Veronika Zittová, asistoval #45 Michaela Bauerová (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
38:21 Máme tady první přesilovku hostí. Budou dnes v přesilovkách úspěšnější než domácí?
38:20 Vyloučen hráč #1 Markéta Antalová družstva Panthers Praha na 2 minuty za zdržování hry
38:20 Zápas je v zatím více v režii Panthers.
34:34 Doležálková přerušuje šanci domácích a jde do breaku.
31:49 Timeout MITEL Florbalová akademie MB
31:49 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #75 Tereza Bočková, asistoval #2 Kristýna Gocová (5:1)
31:35 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Šárka Hromková, asistoval #4 Kristýna Kolářová (4:1)
31:35 První gól za ženy si teď připisuje, po ostrostřele z dálky, Šárka Hromková!
30:27 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #72 Adéla Košvancová (3:1)
30:27 Gocová po přihrávce z první opět uklízí balon za brankovou čáru.
30:11 Zittová ohrožuje branku domácích neúspěšně.
26:11 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #2 Kristýna Gocová, asistoval #19 Anna Bartušková (2:1)
26:11 Gocová dvakrát střílí, skóre domácích zvyšuje ale až na podruhé.
23:51 Hra je po gólu Vacardové opravdu ze strany na stranu.
21:39 GÓL MITEL Florbalová akademie MB! 1:1
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #44 Viktorie Vacardová, asistoval #21 Ivana Miklíková (1:1)
20:00 Střely v 1. části: 9:1
19:44 Přesilovka domácích byla neúspěšná, tým hostí hraje v plném počtu.
19:10 Košvancová to zkouší z okraje velkého brankoviště.
17:44 Vyloučen hráč #44 Viktorie Vacardová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
17:22 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #20 Jana Pavlicová, asistoval #27 Lucie Šindelářová (1:0)
17:22 Pavlicová se kličkou po nahrávce od Šindelářové poprvé dostátá za záda hostující golmanky.
14:14 Retová znova zkouší pozornost Klementové, ta trefuje míček nataženou nohou.
14:06 Retová z otočky před brankou trefuje břevno.
10:45 Bartůšková neuvěřitelně prošla přes tři hostující hráčky a nahrála Bočkové, která branku o malý kus míjí.
09:05 Zittová se teď srazila se svojí spoluhráčkou Havlíkovou a hra z toho důvodu musela být přerušena. Holky se ale naštěstí pouze smály.
07:32 Z rozehrávky domácích střílí gólmanku hostí do masky Kolářová
06:20 Panthers teď konečně procvičily ručičky Klementové a z šance před brankou dvakrát neúspěšně zakončují.
05:21 Zatím se asi obě brankářky poměrně nudí, zatím totiž zaznamenáváme pouze jednu střelu.
02:01 Domácí jsou teď dlouho na balonku. Nepokusily se ale ohrozit branku.
01:05 Monika Zikmundová v prvním zakončení, balónek ale letí nad branku.
00:01 Úvodní buly pro domácí.
00:00 Vítám Vás u 6. kola Extraligy žen ve florbale. Věřím, že dnes nás čeká velmi zajímavé utkání plné emocí a sportovních okamžiků. Atmosféra ve sportovní hala Rudná je poněkud jiná, než obvykle. Nejspíše je to způsobené klubovém focením, která dnes probíhá.