• 59 58:24
    2
    Denisa KOTZUROVÁ

FAT PIPE Tigers Start98 - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:7
branky: 3. Anna Macháčková, 7. Barbora Špačková, 52. Eliška Poláková - 1. Markéta Vrlíková, 17. Kristina Hudáková, 18. Kristýna Klubalová, 25. Paulína Hudáková, 28. Veronika Rybičková, 49. Malwina Zagórska, 57. Paulína Hudáková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Terezie Tomanová 16 - Veronika Tomšová 20; po třetinách: 2:3, 0:2, 1:2
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
58:24 Vyloučen hráč #10 Denisa Kotzurová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hra rukou
58:24 Domácí si už do konce utkání zahrají přesilovku a stále pokračují v šesti bez brankáře. Je to tedy 6 na 4.
58:01 Start hraje v šesti bez brankáře.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:16 Timeout FAT PIPE Tigers Start98
56:16 Domácí si vybírají oddechový čas.
56:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:7
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #34 Veronika Káčová (3:7)
56:15 Paulína Hudáková se s přehledem trefuje do prázdné branky.
54:44 Ostrava v této třetině převažuje na míčku.
51:10 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (3:6)
51:10 Výborná oční domluva mezi Zlatníkovou a Polákovou, která trefuje pravou šibenici.
48:09 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:6
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:6)
48:09 Malwina Zagórska zvašuje na 2:6.
47:13 Terezie Šešulková nedobrzdila svůj sprint a schazuje bránu domácích.
45:21 Mlejnková zkouší vystřelit, ale trefuje jen břicho golmanky domácích.
42:31 Bejk Kristýny Vejvodové je překažen protihráčkou.
40:19 Michaela Mlejnková po tvrdém zásahu domácích zůstává ležet za mantinelem. Po chvílí se zvedá a je vidět, že má něco s levou rukou. Uvidíme, zda bude ještě hrát.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:02 Natalie Hurníková se těžko zvedá z pádu za svou brankou a doklusává na střídačku. Snad bude v pořádku.
36:59 Markéta Baťková po faulu protihřáčky tvrdě padá na zem, ale rychle se zase zvedá.
35:56 Nebezpečná střela Vejvodové končí na bříchu Tomškové.
31:49 Domácí málem slavili gól, ale Tomšová míček těsně chytla.
27:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:5
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Veronika Rybičková, asistoval #42 Linda Pudišová (2:5)
27:47 Tentokrát se Startu nepodařilo ubránit svoje olabení.
26:50 Vyloučen hráč #79 Tereza Hanzlíková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:50 Na trestnou lavici opět usedne Tereza Hanzlíková.
24:28 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #9 Veronika Rybičková (2:4)
24:28 Rybičková nahrává crossem Hudákové, a ta se trefuje.
23:10 Vanda Šnajberková zbytečně vyhazuje Veroniku Rybičkovou za mantinel.
21:20 První vyloučení zápasu a hosté si zahrají přesilovku.
20:55 Odložené vyloučení pro domácí. Ostava jde do šesti.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:29 Zagórska Malwina jde sama na branku, zkouší střelu backhandem, ale Tomanová Terezie je na ní připravena.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:44 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #77 Kristýna Klubalová, asistoval #99 Paulína Hudáková (2:3)
17:44 Hudáková na Klubalovou, která se trefuje k levé tyčce.
16:15 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 2:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #88 Kristina Hudáková, asistoval #9 Veronika Rybičková (2:2)
16:15 Přesná nahrávka i střela a Ostrava vyrovnává skóre.
13:21 Rozehrávka Startu končí v rukou Tomšové.
11:23 Tomšová vyráží střelu Kovaříkové.
08:48 Vejvodová ve snaze skórovat šlape Tomšové na nohy a rozhodčí pískají pro hosty.
06:13 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #24 Barbora Špačková, asistoval #63 Kristina Zlatníková (2:1)
06:13 Kristina Zlatníková našla volnou Barboru Špačkovou, která střílí do prázdné branky.
04:29 Eliška Poláková střílí silnou střelu, ale Veronika Tomšková na poslední chvíli vyráží rukou.
02:14 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:1
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #89 Anna Macháčková, asistoval #13 Eliška Poláková (1:1)
02:14 Stejně provedený gól, tentokrát ale ze strany domácích.
00:55 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 0:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #5 Markéta Vrlíková, asistoval #77 Kristýna Klubalová (0:1)
00:55 První rychlý gól střelou ze zášvihu v podání Markéty Vrlíkové.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme vás na dnešním zápase, kde se proti sobě utká FAT PIPE Tigers Start98 a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.