(Poláková)
  • 57 56:25
    Start98

FAT PIPE Tigers Start98 - PSN Tatran Střešovice 4:6
branky: 20. Eliška Poláková, 44. Veronika Balejová, 51. Kristýna Vejvodová, 57. Veronika Balejová - 3. Barbora Lovíšková, 7. Michaela Mechlová, 7. Kateřina Seemannová, 26. Kateřina Seemannová, 50. Jessica Kabelková, 53. Simona Korbelářová; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 0 + Emma Šlopková 4:2; využití: 0:0; diváků: 127; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 17 - Monika Šolleová 22; po třetinách: 1:3, 0:1, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:59 Start ještě držel šance na snížení stavu, bohužel pro domácí se jim to nedaří a hostující Tatran vítězí 6:4.
59:40 Start rozehrává ve slibné vzdálenosti a na brankovišti se trefuje Kovaříková, Šolleová vyráží.
59:10 Tigers v šesti.
58:50 Start ve třetí třetině výrazně aktivnější.
57:00 Právě probíhají poslední 3 minuty třetí třetiny.
56:25 Timeout FAT PIPE Tigers Start98
56:25 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 4:6
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #84 Veronika Balejová, asistoval #13 Eliška Poláková (4:6)
54:22 Stůjová si v oslabení uděllaa výlet na polovinu Startu. Janglová vyráží.
53:01 Vyloučen hráč #10 Kateřina Seemannová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
52:18 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #7 Simona Korbelářová, asistoval #27 Mariana Býčková (3:6)
51:03 Oba týmy teď hrají ve vysokém tempu.
50:12 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 3:5
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #28 Kristýna Vejvodová, asistoval #42 Kateřina Kovaříková (3:5)
50:12 Z voleje se po dorážce prosazuje kapitánka domácích Vejvodová.
49:48 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #33 Jessica Kabelková, asistoval #5 Tereza Bystrianská (2:5)
49:48 Z malého brankoviště se backhandem prosazuje Kabelková.
47:02 Janglová chytá únik Kabelkové, vzápětí v šanci netrefuje na druhé straně balonek Vejvodová.
44:59 Vejvodová ze standardtky vedle.
44:10 Vejvodová po rozehrávce z rohu přestřeluje.
43:48 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 2:4
43:48 Balejová v úniku dostává přihrávku od Polákové a nyní se nemýlí!
43:10 Hra se teď přelévá ze strany na stranu.
41:22 Šnajberková blokuje pokus Stůjové.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
38:15 Kovaříková v šanci i při oslabení, bohužel pro domácí netrefuje poskakující balonek.
37:32 Stůjová z velkého brankoviště, Janglová chytá.
36:25 Střelu Beránkové chytá Janglová.
35:22 Vyloučen hráč #22 Emma Šlopková družstva FAT PIPE Tigers Start98 na 2+2 minuty za vysoká florbalka
35:22 Po střetu se 3lopkovou zůstává na zemi ležet Mechlová. S pomocí fyzioterapeutky se zvedá.
33:24 Kovaříková v přesilovce z úhlůu, Šolleová chytá.
31:49 Bytrianská a Kabelková v situaci 2:0, Bystrianská i přes jelení skok netrefuje.
28:59 Tatran rozhrává od mantinelu v nebezpečné vzdálenosti. Janglová vyráží.
27:36 Místo balonku končí v brance Šolleové hokejka kapitánky domácích, Vejvodové. Ta naštěstí odchází po svých.
26:08 Bystrianskká z výběhu do boční síťky.
26:05 Radka Korbelářová sama před Janglovou, ta její kličku odhadla.
25:42 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #11 Karolína Stůjová (1:4)
25:42 Po sérii šancí domácího Startu štřílí gól hostujícíc Seemanová.
25:21 Macháčková z první, Šolleová pozorná.
24:23 Poláková vybojovala míček na Kabelkové, Balejová netrefuje branku.
23:22 Tatran v plném počtu.
23:20 Škorpová trefuje branku z velkého brankoviště, Šolleová chytá.
22:34 Škorpová dobře stíní Šolleové, Ta vyráží.
21:22 Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:22 První přerušení hry ve druhé třetině a uvidíme přesilovku domácích.
20:01 Domácí vyhrávají úvodní buly třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 8:6
19:23 GÓL FAT PIPE Tigers Start98! 1:3
Branku družstva FAT PIPE Tigers Start98 vstřelil #13 Eliška Poláková, asistoval #12 Sabina Šnajberková (1:3)
19:23 Šnajberková přesně našla připravenou Polákovou, která zasadila míček pod brankářku hostů.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:42 Kovaříková střílí za mantinel.
17:20 Brejk Matějkové Janglová blokuje, odražený míček se ještě snaží dorážet, ale už mimo.
13:42 Želízková zachytila přihrávku Vejvodové na osamocenou Kovaříkovou a zamezila tak gólové příležitosti.
13:02 Korbelářová z velkého brankoviště do tyče a vysoko nad.
12:00 Sabina Šnajberková střílí z poloviny hřiště, gólmanka vyráží.
08:46 Z poloviny hřiště trefuje Škorpová Šolleovou.
06:11 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:3
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (0:3)
06:11 Po buly rozehrává od mantinelu Želízková, na středu nachází volnou Seemanovou, ta trefuje přesně.
06:02 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #94 Michaela Mechlová, asistoval #15 Vendula Beránková (0:2)
06:02 Střelu hostující obránkyně tečuje do branky Mechlová a Tatran tak vede 2:0.
05:12 Střela Škorpové letí cca 2 metry vedle.
05:06 Start bude rozehrávat na polovině Tatranu a to zd obré vzdálenosti.
04:29 Domácí i hosté nyní střídají v rychlém sledu.
04:09 Býčková ze středu trefuje spojnici branky Janglové.
02:52 GÓL PSN Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #29 Lucie Želízková (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrál tým hostů.
00:00 Před zápasem byla oceneněna hráčka domácích Vanda Šnajberková za 100 zápasů v dresu Tigers. Za celý pořadatelský tým gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěšných zápasů!