58
  • 58 57:05
    Světlá n/S

Sklo Bohemia Světlá n/S - Andone SK Jihlava 4:7
branky: 16. Martin Pavelka, 39. Luboš Brzoň, 44. Petr Trtík, 45. Ondřej Holoubek - 8. Michal Beránek, 18. Patrik Bratršovský, 33. Jan Horský, 40. Ondřej Vyskočil, 43. Jakub Horský, 43. Tomáš Kasper, 44. Hynek Jirků; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Pazderník; vyloučení: 3 + Jaroslav Krátký 4:2; využití: 0:1; diváků: 85; zásahy brankářů: Filip Kopecký 18, Tomáš Černohlávek 6 - Štěpán Vyskočil 15; po třetinách: 1:2, 1:2, 2:3
60:00 Komentář domácích Trtík Petr (Trenér): Soupeři gratuluji k výhře. Jeho hra založena na jisté rozehře od posledního hráče s rychlým přechodem středního pásma na nás bohužel platila a nedokázali jsme vždy včas reagovat.
60:00 Komentář hostů Komenda Roman (Trenér): Dobře odehraný zápas. Pohlidali si důležité části hry a díky trpělivé hře zvládli až do vítezného konce. Škoda některých idnividuálních chyb, které nám komplikovali průběh zápasu. Děkujeme soupeři
60:00 Střely ve 3. části: 9:13
57:05 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
53:36 Vyloučen hráč #5 Petr Baloun družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:50 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nesportovní chování
46:50 Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování
46:20 Vyloučen hráč #40 Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
46:15 Černohlávek opět válí.
44:36 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek bez asistence (4:7)
43:27 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #20 Andrej Čapek (3:7)
43:06 GÓL Andone SK Jihlava! 2:7
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #6 Hynek Jirků bez asistence (2:7)
42:46 GÓL Andone SK Jihlava! 2:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #88 Jan Beránek (2:6)
42:13 GÓL Andone SK Jihlava! 2:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #88 Jan Beránek (2:5)
41:30 Vyloučen hráč #33 Jaroslav Krátký družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2+2 minuty za hrubost
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Tomáš Černohlávek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:22 GÓL Andone SK Jihlava! 2:4
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #93 Michal Strejček (2:4)
38:37 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #40 Matyas Fišer (2:3)
35:52 Domácí hrají první přesilovou hru.
35:21 Vyloučen hráč #19 Jakub Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
32:44 GÓL Andone SK Jihlava! 1:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #93 Michal Strejček (1:3)
27:00 Kopecký předvádí krásné zákroky.
20:00 Střely v 1. části: 3:15
17:21 GÓL Andone SK Jihlava! 1:2
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #16 David Vlk (1:2)
15:21 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka bez asistence (1:1)
09:20 Krásný zákrok od Vyskočila
08:15 Michal Beránek posílá svůj tým do vedení
07:10 GÓL Andone SK Jihlava! 0:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #88 Jan Beránek (0:1)
06:20 Holoubek si krásně prošel celé hřiště.
02:12 Jihlava předvádí krásnou kombinaci, která bohužel končí mimo hřiště