• 58 57:29
    4:9
    ()

Andone SK Jihlava - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B 4:9
branky: 22. Patrik Bratršovský, 26. Michal Beránek, 32. Tomáš Kasper, 37. Tomáš Kasper - 6. Tomáš Kucharič, 8. Vojtěch Procházka, 8. Tomáš Kucharič, 15. Tomáš Kucharič, 15. Tomáš Světlík, 22. David Přibil, 41. Tomáš Kucharič, 51. František Blažek, 58. Vojtěch Procházka; rozhodčí: Daniel Kršek - Michal Pazderník; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 19 - Jakub Pechura 23; po třetinách: 0:5, 4:1, 0:3
60:00 Komentář hostů Šťastník Jan (Trenér): Zajímavé utkání proti zajímavému soupeři. Ráz utkání udala hned první třetina, kdy jsme se dostali do 5 gólového vedení. Ve druhé soupeř zapnul a my polevili, ale o to cennější je zkušeně zahraná třetí třetina. Dobrý výkon zkušených hráčů, kteří táhli mladíky.
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Po velice špatném vstupu do utkání se nám v 2. třetině podařilo soupeře dohnat. Ve třetí třetině nám síla však nestačila a nedokázali jsme soupeře překonat. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
57:29 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:9
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #26 Vojtěch Procházka bez asistence (4:9)
57:25 Domácí rozehrávají v bránícím rohu a jsou v šesti.
57:13 Timeout Andone SK Jihlava
54:04 Hosté rozehrávají kousek od poloviny hřiště.
50:07 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:8
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #92 Tomáš Kucharič (4:8)
50:00 Vyskočilv útočných pozicích, ale bez zakončení na branku.
44:53 Vlk získal míčkek u vlastní branky a domácí se už přesouvají do útočných pozic.
40:45 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #8 David Přibil (4:7)
40:01 Buly vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 11:6
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
36:02 GÓL Andone SK Jihlava! 4:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #88 Jan Beránek (4:6)
33:22 Horský měl šanci na brankovou střelu, tu mu však protihráči zblokovali.
32:11 Vyskočil si připisuje další skvělý zákrok.
31:39 GÓL Andone SK Jihlava! 3:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #4 Tomáš Kasper, asistoval #7 Patrik Bratršovský (3:6)
28:52 Hosté rozehrávají před střídačkou domácích.
25:57 Horský je faulován v rohu.
25:21 GÓL Andone SK Jihlava! 2:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #45 Michal Beránek, asistoval #7 Patrik Bratršovský (2:6)
24:38 Pechura předvedl obdivuhodný zákrok.
22:42 Horský Jan přihrává do rohu Horskému Jakubovi, který zkouší backhand, ale těsně míjí tyčku.
21:47 GÓL Andone SK Jihlava! 1:6
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #88 Jan Beránek (1:6)
21:03 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 0:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #92 Tomáš Kucharič (0:6)
20:28 Hezký zákrok Vyskočila.
20:00 Střely v 1. části: 6:14
19:01 Vyloučen hráč #93 Michal Strejček družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře
17:58 Vyskočil měl velkou šanci před bránu hostí, ale však balonek mu odskočil od hokejky.
14:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 0:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík bez asistence (0:5)
14:12 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 0:4
14:00 Jirků zabraňuje nebezpečné akci přeed domácí bránou.
12:16 Domácí rozehrávají před střídačkou domácích, na míčku je Jirků.
11:00 Horský zkouší vystřelit, ale střela míjí bránu.
10:01 Výborný zákrok hostujícího gólmana Pechury
07:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 0:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #24 David Sedláček (0:3)
07:16 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 0:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #26 Vojtěch Procházka, asistoval #7 František Blažek (0:2)
05:39 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 0:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #92 Tomáš Kucharič, asistoval #26 Vojtěch Procházka (0:1)
05:39 Po krásné přihrávce přez celou šířku hřiště od Procházky vstřelil první branku utkání domácí hráč Kucharič.
05:08 Vlk v útoku fauloval, míček získali hosté.
03:34 Znojmo v útočných pozicích, ale domácí získávají míček a ženou se do útoku.
02:06 Horský nahrává Barimooví, ale ten míček ztrácí.
00:01 Úvodní buly vyhrávají hosté.
00:00 Dámy a pánové vítám Vás u 4. kola divize skupiny D.