• 60 59:58
    2
    Tomáš BOŠTÍK

FLORBAL LITOMYŠL - FBC LETOHRAD Orel Orlice 3:2
branky: 39. Daniel Novotný, 41. Štěpán Švec, 57. Jan Kulhavý - 53. Maxim Kubelka, 55. Ondřej Kroutil; rozhodčí: Jan Čečetka - Daniel Jireček; vyloučení: 6:3; využití: 1:1; diváků: 138; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 25 - Daniel Jiruška 46; po třetinách: 0:0, 1:0, 2:2
60:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Dnes jsme předvedlivelmi dobrý výkon. Podržel nás Zajda. Děkuji týmu. Jedeme dál.
60:00 Střely ve 3. části: 18:11
59:59 Nejlepší hráč týmu Letohrad je Jiruška Daniel.
59:58 Vyloučen hráč #20 Tomáš Boštík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hra na zemi
59:16 Vyloučen hráč #93 Patrik Petr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
56:45 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #25 Marek Lamplot (3:2)
55:25 Vyloučen hráč #29 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
54:10 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #19 Adam Kovařík (2:2)
54:10 Hráči týmu Litomyšl nezvládly přesilovku a tím soupeři vyrovnaly na 2:2.
52:56 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
52:00 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #19 Adam Kovařík (2:1)
51:00 Dnešní cenu pro nejlepšího hráče si zaslouźí  Tomáš Hájek svými výkony jakoby byly z jiného vesmíru.
48:38 Obránci týmu litomyšle bránějí  doslova svým tělem.
44:52 Litomyšl je pod tlakem.
43:38 Brankář týmu Litomyšl nádherně chytil Gólovou střelu.
40:44 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #55 Jan Kulhavý (2:0)
40:00 Střely ve 2. části: 16:10
38:51 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:0
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Daniel Novotný, asistoval #20 Tomáš Boštík (1:0)
37:07 Dnešní utkání sleduje 138 diváků!! děkujeme.
34:10 Tak napínavý je tento zápas že nestíháme psát.
32:01 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
31:05 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
28:48 Hráč Michal Háp netrefil tutovou šanci.
26:48 Hráč Michal Háp svou nenápadnou střelou, zasáhl tyčku.
26:34 Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
24:47 Brankář z Letohradu zatím obstojně chytá a tím drží svúj tým.
20:00 Střely v 1. části: 15:6
13:58 Marek Lamplot dostal solidní ránu míčkem do obličeje.
10:45 Hráč Michal Háp nepromně gólovou šanci.
09:42 Trestné střílení družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice neproměnil #29 Maxim Kubelka.
07:56 Hráč Daniel Novotný odvádí skvělou práci za soupeřovou brankou.
06:09 Hráč Tomáš Novák dobře brání a tím drží obranu Litomyšle.
01:06 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za špatné střídání
01:06         Hráč Marek Lamplot blbě pochopil střídání.
00:80 Začátek zápasu.