57
  • 57 56:30
    2

FBK Atlas Blansko - FbK TJ Svitavy 9:4
branky: 9. Vojtěch Fedra, 11. Jakub Fedra, 19. Jakub Fedra, 24. Vojtěch Fedra, 27. Milan Ducar, 28. Lukáš Kučera, 34. Denis Müller, 38. Dominik Janík, 40. Lukáš Kučera - 21. Tomáš Hynek, 23. Ondřej Husák, 26. František Pešl, 45. Ondřej Mach; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Jan Opletal 30 - Filip Lamař 24; po třetinách: 3:0, 6:3, 0:1
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra): Na naši palubovku zavítal soupeř, který ještě v minulé sezoně hrál národní ligu, na kterého jsme se dobře připravili. Místy tvrdé, ale férové utkání. Jsme rádi, že jedeme na vítězné vlně a připravíme se na další těžké utkání. Děkujeme soupeři, rozhodčím a našim skvělým fanouškům! #atlas.ultras
60:00 Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí): Dneska velmi atraktivní utkání, kde rozhodlo pár individuálních chyb uprostřed druhé třetiny. Myslím si, že oba týmy předvedly sympatickéí výkony. Blansko o trochu víc wrestlingově, z čehož pramenily právě naše chyby. Dělal nám problém náš předbrankový prostor, do příště zlepšíme. Gratuluji domácím k výhře, rozhodčím děkuji za vedení utkání, a nakonec neděkuji vulgárním fanouškům, kteří by si mohli nechat sprosté poznámky doma. #nestrečuj.
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
56:30 Vyloučen hráč #61 Denis Müller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hra rukou
52:04 Vyloučen hráč #22 Jakub Fedra družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
44:38 GÓL FbK TJ Svitavy! 9:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #17 Dominik Kovář (9:4)
40:00 Střely ve 2. části: 14:13
39:54 GÓL FBK Atlas Blansko! 9:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #22 Jakub Fedra (9:3)
39:54 Vyloučen hráč #7 Tomáš Hynek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
37:45 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #62 Milan Ducar (8:3)
33:04 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #61 Denis Müller, asistoval #72 Vojtěch Polách (7:3)
28:44 Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování florbalky
27:35 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (6:3)
26:02 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar, asistoval #51 Dominik Janík (5:3)
25:16 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #95 František Pešl, asistoval #15 Vít Sauer (4:3)
23:09 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:2)
22:49 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #7 Tomáš Hynek (3:2)
20:58 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #13 Ondřej Husák (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 8:12
18:33 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (3:0)
10:19 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:0
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (2:0)
08:39 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0