• 55 54:58
    12:6
    (Kuta)

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - FbC Skuteč 12:6
branky: 11. David Přibil, 18. František Blažek, 20. Štěpán Blažek, 24. František Blažek, 25. Gabriel Miklík, 26. Štěpán Blažek, 34. Tomáš Světlík, 35. David Sedláček, 37. František Blažek, 40. Štěpán Blažek, 43. Štěpán Blažek, 45. Lukáš Matoušek - 4. Adam Krátký, 17. Karel Kuta, 30. Tomáš Šikl, 47. Kryštof Maňour, 52. Kryštof Maňour, 55. Kryštof Maňour; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Lukáš Bauer -6 - Jonáš Moravec -12; po třetinách: 3:2, 7:1, 2:3
60:00 Komentář hostů Hromádko Marek (Vedoucí): První třetina nadějná, druhá třetina katastrofická, ve 3. třetině jsme to už nedokázali obrátit. Děkujeme soupeři za hru.
60:00 Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér): O vítězství rozhodla druhá třetina, ve které jediné jsme hráli jakžtakž solidně. První a třetí třetina byla velmi slabá zejména do obrany. Soupeř mohl vstřelit spoustu branek a takhle rozhodně hrát nechceme. nPochvala za druhou třetinu, dneska hrát jednu třetinu stačilo, příště už to stačit nebude.
54:58 GÓL FbC Skuteč! 12:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #42 Karel Kuta (12:6)
51:59 GÓL FbC Skuteč! 12:5
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #33 Adam Krátký (12:5)
51:52 Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování
46:02 GÓL FbC Skuteč! 12:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #51 Jonáš Moravec (12:4)
44:58 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 12:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #96 Lukáš Matoušek, asistoval #5 Gabriel Miklík (12:3)
42:28 Štěpán Blažek si připisuje už čtvrtou branku.
42:27 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 11:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #12 Štěpán Blažek bez asistence (11:3)
40:17 Miklík chybuje, Bauer chytá.
39:43 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 10:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #7 František Blažek (10:3)
39:43 Překrásná branka po spolupráci bratrů Blažkových.
38:06 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
38:06 Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za držení
36:38 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 9:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #81 Tomáš Světlík (9:3)
36:08 Světlík pouze do tyče.
34:52 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 8:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #81 Tomáš Světlík (8:3)
34:02 Domácí Brankář Bauer opět vytahuje bravurní zákroky.
33:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 7:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #24 David Sedláček (7:3)
29:50 Hosté dotávají výhodu přesilové hry a šanci na snížení rozdílu ve skóre.
29:43 Vyloučen hráč #15 Leoš Faltus družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:23 GÓL FbC Skuteč! 6:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #19 Ondřej Krejčí (6:3)
29:13 Štěpán Blažek těsně přestřeluje soupeřovu branku.
25:41 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 6:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #12 Štěpán Blažek, asistoval #81 Tomáš Světlík (6:2)
24:33 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 5:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #5 Gabriel Miklík bez asistence (5:2)
24:33 Miklík nekompromisně zavěšuje.
23:43 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #8 David Přibil (4:2)
23:25 Domácí brankář Bauer čaruje.
20:01 Úvodní buly pro hosty.
19:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:2
19:11 Domácí se poprvé v utkání ujímají vedení.
17:00 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #12 Štěpán Blažek (2:2)
17:00 A opět je srovnáno.
16:12 GÓL FbC Skuteč! 1:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #42 Karel Kuta, asistoval #88 Jakub Hledík (1:2)
13:45 Super zákrok hostujícího golmana.
10:02 David Přibil při signalizované výhodě přesilové hry srovnává,
10:01 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #8 David Přibil, asistoval #30 Lukáš Bauer (1:1)
07:44 Domácí Sedláček netrefuje poloprázdnou bránu.
06:49 Domácí tým v obrovské šanci.
03:23 GÓL FbC Skuteč! 0:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #44 Tomáš Šikl (0:1)
02:50 Poraněný prst byl zdravotnící ošetřen a může se pokračovat ve hře.
02:45 Ošetřování brankáře domácího týmu.