3:10
    Lukáš VEČEŘE
    (Pavlák)

FbC Skuteč - FTC Vysoké Mýto  3:10
branky: 20. Marek Hromádko, 45. Martin Fuňk, 46. Adam Krátký - 6. Vojtěch Novák, 10. Vojtěch Pavlák, 13. David Vaňásek, 17. Adam Kobr, 20. Vojtěch Pavlák, 28. Adam Kobr, 31. Libor Knypl, 41. Vojtěch Pavlák, 43. Lukáš Rolenec, 59. Lukáš Večeře; rozhodčí: Tomáš Haufer - Filip Vymlátil; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 33 - Tomáš Votroubek 41; po třetinách: 1:5, 0:2, 2:3
60:00 Komentář hostů: Dnešní zápas jsme takticky zvládli a bereme důležité tři body. Chvilkami nás trápila koncovka a zbytečné vyloučení. Děkujem soupeři za utkaní.
60:00 Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér): Dnešní zápas se vůbec nepovedl ve hře chybělo uplně vše. Náznaky zlepšení hry byli ve 3. třetině, ale to už bylo po zápase. Gratulujeme soupeřovy a děkujeme fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 16:18
58:54 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #5 Lukáš Večeře, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (3:10)
58:25 Hra je tak živá, že zapisovatel nestíhá komentovat
52:43 Timeout FTC Vysoké Mýto
52:43 Vyloučen hráč #79 Martin Fuňk družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře
51:31 SKuteč si vytváří čím dál víc krásných šancí
50:00 Moravec chytá střelu téměř do prázdné brány
48:44 Napětí na hřišti nám roste
48:24 Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování
47:28 Vyloučen hráč #79 David Vaňásek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za zvedání florbalky
47:27 Další dvouminutová šance pro Skuteč
45:33 GÓL FbC Skuteč! 3:9
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #33 Adam Krátký, asistoval #15 Adam Vařejčko (3:9)
45:32 Já na bráchu, brácha na mě a na třetí pokus míč konečně konší v bráně Vysokého Mýta
44:31 Fuňk trefuje pravý roh, čistě a nekompromisně
44:28 GÓL FbC Skuteč! 2:9
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #79 Martin Fuňk, asistoval #9 Marek Hromádko (2:9)
42:57 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #8 Lukáš Rolenec, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (1:9)
40:34 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #8 Lukáš Rolenec (1:8)
40:00 Uvidíme, co nám přinese třetí třetina
40:00 Střely ve 2. části: 14:4
38:20 Míček se kutálí na brankové čáře hostí, ale gol nebyl
33:48 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
31:56 Fuňk vládne středu hřiště na domácí polovině
30:32 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #6 Adam Kobr (1:7)
27:10 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (1:6)
21:49 Zákroky Votroubka udivují halu. Na míčky je dnes jako magnet
20:23 Tohle je pro Skuteč příležitost. Dokáží v přesilovce upravit score?
20:22 Vyloučen hráč #7 Marek Cifra družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 14:21
19:10 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #10 Vojtěch Novák (1:5)
19:00 GÓL FbC Skuteč! 1:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #9 Marek Hromádko, asistoval #42 Karel Kuta (1:4)
18:03 Kobr střílí a levý roh branky míjí o milimetry
16:16 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:4
16:16 Já na bráchu, brácha na mě a Kobr s Knyplem scorují
16:01 Moravec předvádí serii neskutečných zákroků
14:30 Votroubek předvedl zákrok, který určitě stojí za zmínku. Tohle byla téměř stoprocentní šance.
12:35 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #23 Ladislav Rozlivka (0:3)
12:34 Vaňásek poslal Moravcovi skvěle mířenou střelu dolů k levé tyči, Moravec bez šance a míček končí v bráně
10:14 Dnešní zápas vypadá velmi vyrovnaně, vytvořit si zde šanci mají hráči těžké
09:43 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:2
05:08 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #8 Lukáš Rolenec (0:1)