6:5
    Marek MACEK
    (Háp)

FLORBAL LITOMYŠL - FBC Mohelnice 6:5p
branky: 16. Marek Lamplot, 23. Michal Háp, 35. Jan Hublar, 36. Patrik Petr, 40. Patrik Petr, 65. Marek Macek - 13. Adam Navrátil, 19. Petr Graclík, 21. Josef Veselík, 30. Filip Heller, 58. Jiří Šula; rozhodčí: Daniel Suchý - Radek Hrdlička; vyloučení: 2:5; využití: 1:1; diváků: 164; zásahy brankářů: Jan Kyselý 34 - Jan Hublar 31; po třetinách: 1:2, 4:2, 0:1, 1:0
65:00 Komentář hostů Šincl Jiří (Trenér): Dnes nám bylo plivnuto do tváře, to co se dělo ve druhé třetině nechápu a asi bohužel ani nepochopím. Rozhodčí běhěm třetiny tvrdí něco, po třetině se našemu kapitánovi omlouvají s jiným tvrzením. Pěkné, to nám však 2-3 obdržené góly, za nás absolutně neregulérní, nevrátí. K tomu naše nesmyslné vyloučení, kdy někteří jednotlivci v hlavách nezvládájí tíhu okamžiku. Snad se dnes Litomyšli hrálo dobře. Pokud takhle doma vyhrávájí, tak jim to přeju, já bych tak vyhrávat rozhodně nechtěl. Díky našim fanouškům, kteří nás sem přijeli podpořit.
65:00 Komentář domácích Doubek Tomáš (Trenér): Skvělý týmový výkon nám dnes přinesl 2 body. Zlepšujeme se zápas od zápasu. Děkuji skvělým divákům, pořadatelům, rozhodčím a soupeři.
65:00 Střely v prodloužení: 3:5
64:57 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #51 Michal Háp (6:5)
64:57 Marek Macek po všech nezdarech, rozhodl zápas
62:20 Velké nervy
60:24 Hra tři na tři
60:00 Střely ve 3. části: 13:12
59:10 Hra se přelévá ze strany na stranu
57:22 GÓL FBC Mohelnice! 5:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #55 Petr Graclík (5:5)
56:04 Vyloučen hráč #43 Jan Stuchlík družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
55:00 Pět minut do konce utkání
54:27 Jan Kulhavý dává do zápasu celou svou duši
52:43 Štěpán Švec bojuje v rohu
50:38 Vyloučen hráč #55 Petr Graclík družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:47 Ondřej Ryšavý předvádí úchvatné výběhy
48:10 Hra je velmi záživná
47:45 Tým Mohelnice hraje technický florbal
45:30 Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:39 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #51 Michal Háp (5:4)
38:43 Jan Kyselý opět zachytal
36:44 Hra je velmi emotivní
35:56 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #55 Jan Kulhavý (4:4)
34:08 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:4
Vlastní branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #3 Jan Hublar (3:4)
34:08 Vyloučen hráč #26 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nesportovní chování
33:37 Cítím v kostech, že teď to tam padne
31:39 Máca se měl fantastickou střelu, ale netrefil branku
31:12 Litomyšl chce dát gól
30:46 Vyloučen hráč #55 Petr Graclík družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za zdržování hry
30:37 Krásný fejking od  Lampy
29:44 GÓL FBC Mohelnice! 2:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #95 Michal Vaněk (2:4)
28:48 Jde vidět soustředěnost na obou stranách!!!
27:25 Litomyšl se tlačí do branky, ale nedaří se jí dát gól
26:11 Tomáš Nykl velmi dobře kličkuje u soupeřova rohu
25:35 Marek Lamplot nádherně kopnul do míče
24:40 Hra je velice vyrovnaná
22:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (2:3)
22:55 Krásný góól od Michala Hápa
21:35 Lumír nedal gól
20:29 GÓL FBC Mohelnice! 1:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #19 Jakub Weiss (1:3)
20:00 Střely v 1. části: 11:13
18:19 GÓL FBC Mohelnice! 1:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #19 Jakub Weiss (1:2)
16:17 Máca měl více štestí než rozumu
15:14 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #43 Jan Stuchlík (1:1)
13:40 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
13:40 Vyloučen hráč #93 Patrik Petr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
12:38 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil bez asistence (0:1)
11:33 Šance jsou na obou stranách
09:34 Kyska zase podržel
09:00 Kubova přihrávka nenašla příjemce
06:30 Jan Kyselý krásně chytil střelu
05:49 Jan Stuchlík neproměnil tutovou šanci
02:45 Nenápadná střela od Lampy, bohužel nespadla do branky