• 60 59:52
    7:4
    (Pokorný)

FBC Mohelnice - FBC LETOHRAD Orel Orlice 7:4
branky: 7. Michal Dohnal, 7. Tomáš Šalda, 11. Josef Veselík, 13. Josef Veselík, 24. Matěj Bizek, 39. Josef Veselík, 58. Michal Dohnal - 8. Maxim Kubelka, 19. Jan Skalický, 56. Matouš Poláček, 60. Maxim Kubelka; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 1 + Radek Weidinger 4 + Matěj Bizek 4:3; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jan Hampl 24 - Daniel Jiruška 21; po třetinách: 4:2, 2:0, 1:2
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Dnes jsme předvedli kvalitní výkon, vytvořili jsme si spousty šancí, zhruba tak na dva až tři zápasy. Bohužel nás stále dokola trápí mizerná koncovka a tak jsme těch gólů tolik nedali. Díky soupeři, rozhodčím i skvělým divákům.
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Dnes jsme začali hrát až po čtvrté inkasované brance. Po zbytek zápasu nás trápila koncovka, ale už jsme byli vyrovnaným soupeřem. Děkujeme Mohelnici za utkání a přejeme hodně zdaru do dalších utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:52 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 7:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #5 Ondřej Pokorný (7:4)
58:52 Vyloučen hráč #16 Matěj Bizek družstva FBC Mohelnice na 2+2 minuty za hrubost
57:20 GÓL FBC Mohelnice! 7:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #47 Michal Dohnal, asistoval #86 Jiří Valigura (7:3)
55:44 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #32 Matouš Poláček, asistoval #29 Maxim Kubelka (6:3)
54:06 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
53:35 Mohelnice chvíli hrála ve čtyrech. Trenér Šincl na to jen nevěřícně kýval hlavou.
53:08 Graclík trefuje prvního hráče.
52:03 Rozběhnutý Nejezchleba míjí odkrytou bránu.
51:38 Vyloučen hráč #29 Maxim Kubelka družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
50:17 Pudilova střela se odrazila od střechy mohelnického kostela a skončila za mantinelem.
49:34 Novák zkusil střelu backhandem. Míček mu uskočil a střela neměla dostatečnou razanci.
48:22 Vyloučen hráč #7 Jakub Kalous družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
48:06 Kovaříkova dělovka skončila na Hamplově helmě.
47:07 Rozběhnutého Kubíčka zastavil Pokorný.
45:31 Domácí celek drží hosty v tlaku, ale i tak je trápí koncovka.
44:03 Vyloučen hráč #1 Daniel Jiruška družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hra rukou
43:53 Kroutil chytá pokémony.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
39:38 Veselík si v samostatném úniku položil gólmana a pod lokten prostrčil míček do branky.
38:17 GÓL FBC Mohelnice! 6:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #65 Tomáš Šalda (6:2)
37:39 Pokorného střela skončila na brankářově koleně.
36:43 Pokorný napřáhl a dělem z příklepu netrefil prázdnou bránu.
36:11 Během vyloučení je míčku více aktivní Mohelnice.
34:54 Hampl čapal míček z brankové čary.
34:27 Vyloučen hráč #26 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2+2 minuty za hrubost
32:00 Kovařík netrefil odkrytou bránu.
31:06 Kroutilova střela přeletěla 2 obránce a letěla do šibenice. Na Hamplovu pravačku byla ale krátká.
28:41 Kubelkova střela ze zátahu těsně míjí bránu.
27:47 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
26:06 Vaňkova střela z první skončila na Kalousově tváři.
23:32 Samostatný Bizek v úniku oblafl brankáře backhandovou klíčkou a míček v klidu uklidil do brány.
23:31 GÓL FBC Mohelnice! 5:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #27 Josef Veselík (5:2)
22:06 Skalický za bránou nahrával do brankoviště. Šalda jeho úmysly na poslední chvíli překazil.
20:00 Střely v 1. části: 11:11
18:17 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #10 Petr Doleček (4:2)
18:05 Kubelka střílel ze zátahu. Před čepel mu na poslední chvíli dal florbalku Bizek.
16:26 Kovaříkova střela ze zátahu končí nad břevnem.
14:29 Bizkova krosová nahrávka na Veselíka mohla skončit v odkryté bráně. Do střely však na poslední chvíli skočil obránce.
13:34 Kroutilova střela se odrazila od brankové konstrukce.
12:22 Graclík s míčkem naběhl na střed a rozdal míček na mantinel volnému Veselíkovi, který si míček zatáhl a vystřelil.
12:21 GÓL FBC Mohelnice! 4:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #55 Petr Graclík (4:1)
11:30 Rychlá kombinace Dohnal - Šalda - Šalda skončila skákavou přihrávkou.
10:19 Veselík měl na mantinelu spousta času. Střelu si nachystal a dále už to neměl těžké.
10:18 GÓL FBC Mohelnice! 3:1
07:04 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #19 Adam Kovařík (2:1)
06:55 Stejná akce v podání Šaldy a Pudila.
06:54 GÓL FBC Mohelnice! 2:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #46 Tomáš Pudil (2:0)
06:47 Nejezchleba u mantinelu našel volného Dohnala na středu, který se střelou z první nemýlil.
06:46 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #47 Michal Dohnal, asistoval #7 David Nejezchleba (1:0)
04:55 Hra zatém probíhá v hodně rychlém tempu.
01:56 Pospíšilík si udělal z Letohradského útoku tréninkové kužele.
01:15 Kroutilova střela nad rameno nedělala Hamplovi žádný problém.
01:00 V první minutě utkání je aktivnější Mohelnice.