12:7
    Michal HÁP
    (Petr)

FBK Atlas Blansko - FLORBAL LITOMYŠL 12:7
branky: 13. Lukáš Kučera, 21. František Fedra, 22. Dominik Janík, 26. Šimon Borek, 29. Vojtěch Fedra, 38. Lukáš Kučera, 44. Patrik Crla, 47. Milan Ducar, 48. Milan Ducar, 58. Vojtěch Fedra, 58. Dominik Janík, 59. Lukáš Kučera - 20. Tomáš Boštík, 37. Jan Kulhavý, 37. Ondřej Háp, 39. Michal Háp, 49. Vilém Nonn, 59. Michal Háp, 60. Michal Háp; rozhodčí: Michal Havelka - Ondřej Trávníček; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 96; zásahy brankářů: Jan Opletal 36 - Tomáš Hájek 27; po třetinách: 1:1, 5:3, 6:3
60:00 Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): V zápase vyhrál lepší a efektivnější tým. Přistoupili jsme soupeři na jeho hru, ve které je opravdu dobrý. Jsem rád, že jsme odjeli zápas po celou dobu. Do odvetného zápasu přistoupíme jinak. Děkujeme fanouškům, kteří s námi dnes jeli.
60:00 Komentář domácích Mach Ondřej (Asistent trenéra): Velmi běhavé a fyzické utkání. Trpělivou hrou jsme v první třetině utkání nechtěli otevřít. Vstup do druhé části nám vyšel, škdo trochu zbytečných gólů, které jsme dostali a soupeře tak udrželi ve hře. Poslední dějství jsme zvýšili aktivitu a dostali se do trháku. Výborný výkon dnes podali všichni hráči, kteří nastoupili, včetně výborně chytajícího golmana! Děkuji soupeři, rozhodčím a našim skvělým fanouškům! Jedeme dál! #atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 15:15
59:00 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 12:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #93 Patrik Petr (12:7)
58:28 GÓL FBK Atlas Blansko! 12:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera bez asistence (12:6)
58:24 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 11:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Daniel Novotný (11:6)
57:35 GÓL FBK Atlas Blansko! 11:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #57 David Čermák (11:5)
57:09 GÓL FBK Atlas Blansko! 10:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (10:5)
56:22 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
54:39 Vyloučen hráč #62 Milan Ducar družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
54:39 Vyloučen hráč #72 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
52:35 Zápas je ostrý jako papričky jalapenos.
50:24 Neuvěřitelný zákrok Honzy Opletala, který chytit stoprocentní gólovku.
48:47 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn z trestného střílení (9:5)
47:56 MIlan Ducar po krásné přihrávce od Danyho Žilky zametl další balónek do odkryté branky.
47:54 GÓL FBK Atlas Blansko! 9:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar, asistoval #20 Daniel Žilka (9:4)
46:31 Šimon Borek se uvolnil krásnou kličkou 1v1 u mantinelu a pobídl Dominka Janíka k zakončení. Ten však našel úplně volného Milana Ducara, který přidává další branku.
46:30 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #62 Milan Ducar, asistoval #51 Dominik Janík (8:4)
45:00 Hned několik po sobě jdouích závarů před brankou hostí!
43:23 A je to tady! Dočkal se i ten nejsvátečnější střelec PATRIK TERMINÁÁÁÁÁÁÁTÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓR CRLAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
43:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 7:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #13 Patrik Crla bez asistence (7:4)
43:07 Vojta Fedra pobídl Lukáše Kučeru pěknou žabkou, ale Lukáš gól nevstřelil.
40:00 Střely ve 2. části: 11:14
38:28 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:4
37:35 A máme tu rychlou odpoveď! Skvělý výhoz Honze Opletala, který vyslal DUO JAMAHA! Zahráli nám na klávesy a vsítili branku!
37:34 GÓL FBK Atlas Blansko! 6:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (6:3)
36:31 Dva slepené góly regulují skóre utkání na stav 5:3. Teď měli hosté štěstěnu na své straně.
36:30 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #30 Vilém Nonn (5:3)
36:20 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #30 Vilém Nonn (5:2)
35:44 Šance v oslabení pro Atlas. Vojta Fedra však branku nevstřelil.
35:35 Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost
35:13 Vyloučen hráč #21 Vojtěch Foret družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
32:35 Vyloučen hráč #93 Patrik Petr družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
31:15 Patrik Crla teď výborně uklidnil hru.
28:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:1
28:22 Staré známe duo, které znají snad všichni v Blansku. Ostatně jak sám Lukáš Kučera v jednom rozhovoru řekl: ,,Jsme jako bratři". Tato spolupráce přinesla již pátou branku Atlasu!
27:44 |Skvělá spolupráce Davida Ševčíka a Denise Mullera! Jedna přihrávka vystřídala tu druhou a David Ševčík pálil do odkryté branky! Hostující hráč střelu však stihl zablokovat svou hokejkou.
25:48 A je tu další gól Atlasu!! Sváteční střelec Šimon Borek vsítil branku, když byl úplně volný na velkém brankovišti. Brankář bez šance.
25:47 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:1)
25:00 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
25:00 A máme tu další přesilovku
24:53 Teď hosté zahodili šanci dva na jednoho. Zápas je opravdu plný šancí.
24:26 Střela hostí, kterou zablokoval zablokoval spoluhráči hráč s číslem 10.
23:06 Jedna šance Atlasu za druhou! Teď mohl padnou další gól! Nebo dva?
22:36 Lukáš Kučera se sám ocitl před brankou soupeře, avšak skávavý míč nedopravil do branky.
21:35 A máme zde další gól! Milan Ducar a Dominik Janík se z ničeho nic ocitli před brankou hostí a potvrdili svou výbornou spolupráci a vsítili gól společnými silami.
21:33 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #62 Milan Ducar (3:1)
20:30 Lukáš Kučera pobídl svou přihrávkou Vojtu Fedru, který promách, ale to Atlas mrzet nemusí! K mičí se dostal jeho bratr František a ten bezpečně uklidil míč do branky.
20:29 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #32 František Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (2:1)
20:00 Střely v 1. části: 12:14
19:56 Standartní situace pro hosty na hraně velkého brankoviště končí jen v bloku.
19:20 A máme tu druhý gól. Tentokrát bohužel po sřele z bližší vzdálenosti a do sítě domácích.
19:19 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #51 Michal Háp (1:1)
19:15 Na pořadatelském stolku si všichni myslíme, že dnešní zápas bude velmi vyhrocený.
18:34 Nyní jsou v tlaku hosté.
18:08 Dobrá střela Dominika Janíka, kterou zákrokem vytěsnil brankář hostí.
16:25 Několik pěkných střel si vypracoval domácí tým. Ke gólu to však nestačilo.
15:48 Další střela Ondřeje Koumara končí na tyči. Tentokrát na té horní.
14:17 A máme tu první vyloučení zápasu. Zbytečné dohrání souboje od hráče číslo 10 bylo patřičně potrestáno.
14:16 Vyloučen hráč #11 Daniel Novotný družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
14:10 Další šance hostí. Opět vedle.
12:22 Neuvěřitelný gól Lukáše Kučery. Vojtěchu Fedrovi nevyšla prohazovačka a volného míčku se ujal Lukáš Kučera, který výstavní střelou mezi nohama otevřel skóre.
12:21 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:0
11:20 Pobídku od Davida Ševčíka nyní bohužel nevyužil Denis Muller, kterému střela nesedla a následující závar před brankou hostí již k dalšímu nebezpečí nevedl.
10:42 Skvělá indiviuální akce Ondřeje Koumara, kdy po jeho prudké střele zápěstím zvonila tyč!!
06:58 Zatím sledujeme velmi vyrovnané a běhavé utkání. Čekáme, kdo první prolomí bezbrankový stav.
06:09 Další šance domácích, ale Honza Opletal drží Atlas.
04:20 Hostující kapitán Michal Háp se znišeho nic objevil před Honzem Opletalem, ale ten předvedl výborný zákrok.
03:10 Tlak domácích ukončil až výborný zákrok hostujícího golmana, který měl ovšem problémy se střelou Vojty Fedry.
01:10 Domácí v situaci dva na jednoho. Milan Ducar přihrával Šimonu Borkovi, jehož střelu výborně vykryl hostující brankář.
00:01 Úvodní vhazování pro Litomyšl
00:00 Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Ondřej Trávníček.
00:00 Dobrý večer dámy a pánové. Vítám Vás u dnešního online zápisu. Pevně věřím, že si všichni dnešní zápas užijeme a vše proběhne v klidu.