• 60 59:37
    2
    Martin FUŇK

Andone SK Jihlava - FbC Skuteč 10:5
branky: 8. Jan Beránek, 8. Jakub Horský, 10. Jakub Horský, 14. Patrik Bratršovský, 17. Ondřej Vyskočil, 25. Patrik Bratršovský, 26. Michal Strejček, 27. Jan Horský, 36. Ondřej Vyskočil, 52. Matěj Voslář - 21. Kryštof Maňour, 32. Jakub Prášek, 34. Tomáš Šikl, 55. Adam Vařejčko, 58. Kryštof Maňour; rozhodčí: Petr Jindra - Filip Novák; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 17 - Jonáš Moravec 12; po třetinách: 5:0, 4:3, 1:2
60:00 Komentář domácích Komenda Roman (Trenér): Dobře odehraný zápas, kde se nám podařilo dobře zapracovat mladý a místy to i ovlivnilo průběh hry, ale i tak jsme se zápas spokojeni. Díky hráčům a soupeři
60:00 Komentář hostů Laška Ondřej (Trenér): Prospaná první třetina rozhodla zápas. Začínat za stavu 5:0 je těžké. Třetí třetina z naší strany byla dobrá. Ale je to málo. Musíme se poučit a hrát od začátku.  nDěkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:37 Vyloučen hráč #79 Martin Fuňk družstva FbC Skuteč na 2 minuty za bránění ve hře
58:23 Hostující tým hraje v plném počtu.
57:19 GÓL FbC Skuteč! 10:5
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #51 Jonáš Moravec (10:5)
56:23 Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
56:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
54:44 Fanoušci Skutče neztrácí naději.
54:02 GÓL FbC Skuteč! 10:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #83 Jakub Kadavý (10:4)
52:45 Závar v bráně Jihlavy.
52:30 Skuteč kombinuje na soupeřově polovině.
51:44 Maňour faulován v právém rohu.
51:07 GÓL Andone SK Jihlava! 10:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #3 Matěj Voslář, asistoval #10 Viktor Cakl (10:3)
50:10 Vyskočil vychytává prudkou střelu Vařejčka.
48:58 Právě jsme byli svědky výborné souhry hráčů Skutče, gól z toho bohužel není.
47:55 Cakl byl svým týmem ponechán napospas na středu hřistě obklopen protihráči.
46:20 Hostující tým hraje opět v plném počtu.
44:20 Vyloučen hráč #9 Marek Hromádko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování florbalky
44:19 A jde se vylučovat:(
42:48 Vařejčko běží sám na bránu, míček ztrácí.
42:29 U Vyskočila zvoní tyč.
41:38 Hraje se ve vysokém tempu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává hostující tým.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:20 Hráč hostů č. 2 si zlomil florbalku :((
39:00 Poslední minuta druhé třetiny
38:08 David Vlk má obdivuhodnou defenzívu.
37:00 Vypadá to, že Skuteč už nemůže :((
35:32 GÓL Andone SK Jihlava! 9:3
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil bez asistence (9:3)
35:09 Sledujte ig @polobohgabriela a @barujni_8222 :3
34:08 Cakl trefuje Moravce do masky.
33:37 GÓL FbC Skuteč! 8:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl bez asistence (8:3)
32:57 Horský dokázal skvěle přihrát osamocenému Vyskočilovi O. ten ale nedokázal přesně zakončit
31:06 Neříkal někdo že by se sem šikl Šikl ?
31:05 GÓL FbC Skuteč! 8:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #44 Tomáš Šikl (8:2)
30:50 Oba týmy předvádí velice kvalitní šerm šavlí.
30:07 Vyskočil Š. předvádí výborný zákrok.
29:44 Vyskočil O. se stihl vrátit a zabránit Maňourovi ve vystřelení na branku.
26:50 Vyloučen hráč #19 Jakub Horský družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:13 GÓL Andone SK Jihlava! 8:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #76 Jan Horský, asistoval #19 Jakub Horský (8:1)
26:13 Já na bráchu, brácha na mě. Bratři Horský navyšují stav utkání na 8:1.
25:43 Jsme svědky velice kvalitní tragikomedie.
25:15 GÓL Andone SK Jihlava! 7:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #93 Michal Strejček, asistoval #6 Hynek Jirků (7:1)
24:24 GÓL Andone SK Jihlava! 6:1
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #6 Hynek Jirků (6:1)
24:15 Moravec se velice rychle stihl přesunout a vychytává střelu Horského.
22:45  Fuňk to napálil omylem do Strejčka.
20:20 GÓL FbC Skuteč! 5:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #2 Damián Václav Pavliš (5:1)
20:01 Buly vyhrávají hosté.
20:00 Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:00 Pobíhá poslední minuta první třetiny.
18:59 Vyloučen hráč #45 Michal Beránek družstva Andone SK Jihlava na 2 minuty za blokování florbalky
16:17 GÓL Andone SK Jihlava! 5:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #23 Ondřej Vyskočil, asistoval #76 Jan Horský (5:0)
16:00 Sudí zvedají ruku, ale odloženého vyloučení využila Jihlava.
15:15 Hosté v situaci tři na dva nedokázali zakončit.
13:30 GÓL Andone SK Jihlava! 4:0
13:30 Bratrošovský doráží před bránou a zvyšuje stav na 4:0.
09:59 Hezká akce Bratrošovskýho s Jirků H. končí tyčkou.
09:24 GÓL Andone SK Jihlava! 3:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #16 David Vlk (3:0)
09:24 Horský prostřeluje nohy Moravce.
07:53 GÓL Andone SK Jihlava! 2:0
07:35 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #88 Jan Beránek, asistoval #93 Michal Strejček (1:0)
05:48 Vyskočil Š. dokázal dobrým přesunem zneškodnit skutečskou střelu.
03:45 Vyskočil O. si prokličkoval brankoviště brankáře hostí, ale bránu přestřeluje.
01:28 Po minutě a půl atraktivní hry jsme se dočkali první střely, kterou Moravec úspěšně kryje.
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí tým.
00:00 Dámy a pánové vítám Vás u 7. kola divize mužů skupiny D.