53
  • 53 52:46
    2

FbK TJ Svitavy - FTC Vysoké Mýto  9:4
branky: 9. Ondřej Husák, 13. Ondřej Pakosta, 14. František Pešl, 26. Ondřej Pakosta, 30. Ondřej Pakosta, 35. Jakub Motl, 41. Miroslav Otáhal, 50. Ondřej Mach, 51. Ondřej Pakosta - 30. Jan Ossendorf, 40. Adam Kobr, 44. David Vaňásek, 47. Patrik Rašek; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 94; zásahy brankářů: Filip Lamař 43 - Tomáš Votroubek 18; po třetinách: 3:0, 3:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Motl Jakub (Vedoucí): První třetina byla 50/50, kdo dá víc gólů. Šťastnějším týmem jsme byli my. Zbytek zápasu byl hodně vyrovnaný, co se týče skóre. Na střely nás ale Mýto porazilo. Jsme rádi za výhru po dlouhé době, ale stále je co zlepšovat, jako například protiútoky, ve kterých jsme stále nemastní neslaní. O důrazu před bránou nemluvě. Z hrušky dolů a příští týden v Jihlavě. Děkuji super divákům, super rozhodčím a dobrému férovému soupeři. #nestrečuj
60:00 Komentář hostů Dejdar Aleš (Trenér): Dnes až krutá škola od domácích, k čemu je nám padesát střel za zápas. Domácí potrestali teměř všechny naše chyby a ještě jsme z domácího golmana udělali hvězdu. Děkujeme za fér zápas a doma vám to vrátíme :)
60:00 Střely ve 3. části: 9:14
59:00 Začala poslední minuta třetí třetiny.
57:00 Poslední tři minuty třetí třetiny, převažují na míčku hosté.
54:46 Domácí hrají v plném počtu.
52:46 Vyloučen hráč #21 Miroslav Otáhal družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za bránění ve hře
52:46 Hosté si zahrají další přesilovou hru.
50:46 GÓL FbK TJ Svitavy! 9:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #9 Vladislav Richter (9:4)
50:46 Pakosta musí být dnes velmi oblíbený u soupeřů.
49:50 GÓL FbK TJ Svitavy! 8:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #24 Ondřej Pakosta (8:4)
49:50 Vše to začalo kostrbatým výhozem Lamaře, který duo Ondra dokázal proměnit v gól.
48:57 Hosté více na míčku.
46:38 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #11 David Špaček (7:4)
46:38 Hosté potrestali velkou chybu domácích.
43:45 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #6 Adam Kobr (7:3)
43:45 Hosté využili přesilové hry.
43:19 Vyloučen hráč #17 Dominik Kovář družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování florbalky
40:13 GÓL FbK TJ Svitavy! 7:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #21 Miroslav Otáhal, asistoval #25 Ladislav Vašák (7:2)
40:13 Otáhal překvapil soupeře, tak i celou halu.
40:00 Střely ve 2. části: 7:20
39:51 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #79 David Vaňásek (6:2)
39:51 Hosté využili přesilové hry.
38:49 Vyloučen hráč #95 František Pešl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra rukou
38:49 Hosté si v posledních minutách druhé třetiny zahrají přesilovou hru.
34:59 GÓL FbK TJ Svitavy! 6:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #38 Jakub Motl, asistoval #24 Ondřej Pakosta (6:1)
34:59 Hynek protlačil vyraženou střelu Pakosty a zvyšuje náskok.
33:59 Domácí hrají v plném počtu.
31:59 Vyloučen hráč #24 Ondřej Pakosta družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
31:59 Hosté si zahrají první přesilovou hru.
30:00 Dnešní utkání sleduje 94 diváků. Děkujeme!
29:39 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #13 Ondřej Husák (5:1)
29:39 Duo Ondřej se naštvalo a krásnou souhrou odpovídá na gól hostů.
29:30 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #9 Jan Ossendorf, asistoval #77 Josef Mikulecký (4:1)
27:45 Hynek byl právě posazen mezi mantinely.
25:51 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:0
25:51 Obrácené duo Ondřej, procpalo míček do branky hostů a zvyšují náskok domácích.
24:46 Lamař dnes předvádí jeden hezký zákrok za druhým.
24:01 Hosté hrají v plném počtu.
22:01 Vyloučen hráč #9 Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za špatné střídání
22:01 Domácí si zahrají druhou přesilovou hru.
20:01 Hosté získali úvodní buly druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 11:13
19:00 Začala poslední minuta první třetiny.
15:18 Vaňásek elegantním vykopnutím míčku mezi diváky zachraňuje krizovou situaci u branky hostů.
13:38 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #95 František Pešl, asistoval #25 Ladislav Vašák (3:0)
13:38 Pešl přesnou rychlou střelou s odrazem o tyčku zvyšuje náskok domácích.
12:08 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #16 Ondřej Mach (2:0)
12:08 Další Ondra se přidal do střelecké kombinace. Domácí si dělají náskok ve skóre.
08:43 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:0
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #24 Ondřej Pakosta (1:0)
08:43 Duo Ondřej neváhá a využívá přesilové hry.
07:28 Vyloučen hráč #5 Lukáš Večeře družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra rukou
07:28 Domácí si zahrají první přesilovou hru.
05:45 Na míčku jsou převážně hosté.
04:04 Hraje se ve vysokém tempu. Hráči jsou aktivní v soubojích hned od začátku.
01:59 Domácí po získání míčku končí svoji útočnou akci střelou mimo.
01:22 Hosté tlačí domácí v jejich obranném pásmu.
00:01 Úvodní buly si získali hosté.