(Smejkal)
  • 59 58:36
    Světlá n/S

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBC Mohelnice 4:5
branky: 26. Martin Kučírek, 47. Luboš Brzoň, 59. Luboš Brzoň, 59. Andrej Čapek - 6. Josef Veselík, 14. Tomáš Šalda, 21. Tomáš Pudil, 28. Jiří Šula, 46. Matěj Bizek; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 32 - Jan Hampl 29; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:1
60:00 Komentář hostů Pudil Tomáš (Trenér): Přijeli jsme si do Světlé pro 3 body a ty taky vezeme. To jak jsme k nim přišli je však jiná pohádka. První dvě a půl třetiny zápasu v naší režii kde jsme soupeři mohli odskočit na větší brankový rozdíl. Nicméně jsme se opět trápili s koncovkou a v závěru 3. třetiny nechali soupeře vrátit zpět do utkání. Děkujeme soupeři a rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář domácích Trtík Petr (Trenér): Z naší strany asi nejlépe odehraný zápas ve vysokém tempu, kde jsme drželi krok s velice běhavým soupeřem. V nadějném závěru utkání se nám bohužel dorovnat nepodařilo, ale rozhodně je na čem stavět do dalších utkání. Soupeři děkujeme za hru a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 15:10
59:00 Neskutečné utkání ze strany domácích!!!
58:36 Timeout Sklo Bohemia Světlá n/S
58:35 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #81 Josef Smejkal (4:5)
58:21 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #22 Patrik Mendl (3:5)
57:15 Vyloučen hráč #40 Michal Bílek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:25 Brzoň vymetá šibenici a snižuje na 2:5
46:11 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:5
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň bez asistence (2:5)
45:11 GÓL FBC Mohelnice! 1:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #95 Michal Vaněk (1:5)
40:00 Střely ve 2. části: 11:11
31:59 Vyloučen hráč #44 Matyas Fišer družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za opakované přestupky
30:04 Krásná akce Pavelky a Čapka v oslabení.
29:12 Vyloučen hráč #30 Tomáš Černohlávek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za vysoká florbalka
28:25 Nečekaně sledujeme poměrně vyrovnané utkání.
27:43 GÓL FBC Mohelnice! 1:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #46 Tomáš Pudil (1:4)
25:30 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Martin Kučírek, asistoval #19 Luboš Brzoň (1:3)
25:12 Vyloučen hráč #19 Jakub Weiss družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
20:54 GÓL FBC Mohelnice! 0:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #55 Petr Graclík (0:3)
20:00 Střely v 1. části: 11:12
15:20 Šalda zvyšuje na 0:2
13:05 GÓL FBC Mohelnice! 0:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #87 Jiří Šula (0:2)
11:52 Hampl opět neskutečný zákrok
07:15 Trestné střílení družstva Sklo Bohemia Světlá n/S neproměnil #7 Martin Pavelka.
07:03 Mladý golman z mohelnic je opravdu neskutečný!!
06:26 Veselík posílá tým do vedení.
05:59 GÓL FBC Mohelnice! 0:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #19 Jakub Weiss (0:1)
05:30 Černohlávek opět čaruje.
05:10 Tvrdík je dnes také ve formě.
04:40 Mohelnice předvádí krásné kombinace
04:25 Kučírek se dnes asi dobře vyspal.
02:45 Krásná akce Pavelky.
00:20 První střelu posílá Luboš Brzoň