8:7
    Marek MACEK
    (Háp)

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - FLORBAL LITOMYŠL 8:7
branky: 6. Gabriel Miklík, 9. František Blažek, 11. František Blažek, 17. Jiří Šrámek, 19. Vilém Bednařík, 25. Jiří Šrámek, 29. František Blažek, 44. Gabriel Miklík - 13. Štěpán Švec, 13. Tomáš Boštík, 14. Michal Háp, 28. Patrik Petr, 46. Vilém Nonn, 60. Štěpán Švec, 60. Marek Macek; rozhodčí: Tomáš Húska - Pavel Vích; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 30 - Tomáš Hájek 29; po třetinách: 5:3, 2:1, 1:3
60:00 Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér): Zatím nejtěžší zápas naší divizní premiéry. Soupeř se prezentoval velmi sympatickým a kvalitním výkonem, který i nás donutil podat zatím nejlepší výkon v této lize. Dnešní zápas měl smysl a po delší době odcházím s pozitivním pocitem. Díky kluci za dnešek a soupeři za korektní utkání.
60:00 Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): Dnes má, nevyšel úvod zápasu. Soupeř využil naše chyby vepředu rychlým přečíslením. Jsem rád, že se nám během chvíle podařilo vyrovnat. Bohužel soupeř nás trestal nahrávkou přes střed. Do druhé třetiny jsme pár věcí změnili,. Chybělo nám více střelby. Díky dobrému konci se nám zápas podařil zdramatizovat. Biohužel to dnes na body nestačilo. Děkuju klukům za dobrý výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 13:16
59:31 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #51 Michal Háp (8:7)
59:19 Hosté přeci jen snižují.
59:18 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #93 Patrik Petr (8:6)
58:43 Bloky Ďurišky úspěšné.
58:23 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
57:24 Blažek opět pouze do golmana.
56:53 Hosté to zkouší bez brankáře.
56:52 Timeout FLORBAL LITOMYŠL
55:29 Šrámek předvedl sólo přes celé hřiště, avšak chybělo zakončení.
55:05 O tvrdší zákroky není nouze.
53:44 Bednařík vypíchl soupeři míček a posílá do šance Blažka. Brankář hostí chytá.
51:43 Světlík střílí pouze do hrudi hostujícího golmana.
50:49 Hra se začíná přiostřovat.
47:55 Miklík střílí těsně vedle pravé tyče brány hostí.
47:01 Bauer na dvakrát chytá nebezpečnou střelu.
45:42 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #30 Vilém Nonn z trestného střílení (8:5)
44:22 Hosté předvádějí pěkné kombinace na půli Znojma.
43:09 Šrámkový sjel míček z čepele, Miklík ho uklidil do branky místo něj.
43:08 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 8:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #20 Jiří Šrámek (8:4)
42:06 Bauer chytá a posílá Znojmo do protiútoku.
40:01 Hosté vyhrávají úvodní buly 3. třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
39:58 Standartka Litomyšle zůstala nevyužita.
38:53 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
37:45 Šrámek dvakrát po sobě trefuje pouze brankáře Litomyšle.
36:15 Pěkná akce hostí končí nad brankou.
35:20 Pěkné sólo Světlíka. Akorát tomu scházelo přesnější zakončení.
34:14 Brankař hostí opět s jistotou zasahuje.
32:30 Hostující brankář vyráží střelu Bednaříka.
31:12 Miklík těsně míjí levou tyčku.
28:35 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 7:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #28 Vilém Bednařík (7:4)
27:40 Znojmo opět kombinuje na půli hostů.
27:38 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #51 Michal Háp (6:4)
25:55 Střelu hostujícího útočníka Bauer kryje.
24:50 Hraje se nahoru, dolů.
24:11 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 6:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #30 Lukáš Bauer (6:3)
24:11 Domácí využívají přesilovku.
23:12 Vyloučen hráč #51 Michal Háp družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za hrubost
20:00 Střely v 1. části: 13:11
18:43 Vilda Bednařík po pěkné akci zvyšuje náskok Znojma.
18:42 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 5:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #7 František Blažek (5:3)
16:40 Blažek na šrámka a Znojmo se opět ujímá vedení.
16:39 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:3
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #20 Jiří Šrámek, asistoval #7 František Blažek (4:3)
16:30 Opět pěkná spolupráce šrámka a Blažka.
13:41 Pěkná akce hostujícího týmu a je vyrovnáno.
13:40 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (3:3)
12:57 Dva slepené góly Litomyšle a Znojmo už vede pouze o jednu branku.
12:56 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #20 Tomáš Boštík, asistoval #43 Jan Stuchlík (3:2)
12:05 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (3:1)
10:37 Pěkná kombinace šrámka a Blažka končí za zády hostujícího brankáře.
10:36 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #20 Jiří Šrámek (3:0)
08:16 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:0
06:30 Domácí ve velké šanci míjí branku.
05:51 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #33 Martin Ďuriška (1:0)
03:22 Šrámek těsně míjí branku.
00:01 Buly pro domácí.