59
  • 59 58:54
    Svitavy

Andone SK Jihlava - FbK TJ Svitavy 7:6
branky: 2. Jakub Horský, 10. Alex Bača, 15. David Vlk, 22. Patrik Bratršovský, 27. Patrik Bratršovský, 45. David Vlk, 47. Patrik Bratršovský - 14. Ondřej Mach, 16. Jakub Štěpánek, 31. Ondřej Pakosta, 36. Jakub Štěpánek, 42. Ondřej Pakosta, 52. František Pešl; rozhodčí: Petr Kos - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Štěpán Vyskočil 27 - Jiří Skácelík 17; po třetinách: 3:2, 2:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Šmarda Jan (Trenér): Po dobrém vstupu do zápasu jsme ve druhé třetině zaspali a nechali jsme soupeře se dostat zpátky do hry. Svůj náskok jsme v závěru zápasu nakonec pohlídali a zápas za mě zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupeřům za zápas soupeřům a hráčům za nasazení.
60:00 Komentář hostů Motl Jakub (Vedoucí): Tragičtější obranu jsme v letošní sezóně neměli. Soupeře jsme pouštěli do zbytečně mnoha protiútoků, ale naštěstí nás držel svým skvělým výkonem gólman. Myslím si, že v takhle osekané sestavě, kdy s námi pár hráčů hrálo poprvé, jsme předvedli celkem dobrý výkon směrem dopředu. Ke konci už to byla čistě taktická hra od soupeře, kdy byli prakticky 5 minut na balónku ve vlastním pásmu a naše pseudonapadání absolutně nefungovalo. Gratuluji k bodovému zisku, rozhodčím děkuji za férové vedení utkání a fanouškům za dobrou atmosféru. #nestrečuj
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
59:00 Právě probíhá poslední minuta utkání.
58:54 Timeout FbK TJ Svitavy
55:00 Právě probíhá posledních pět minut utkání.
51:01 GÓL FbK TJ Svitavy! 7:6
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #95 František Pešl, asistoval #13 Ondřej Husák (7:6)
51:01 Jsme svědky velice kvalitního utkání!
46:33 GÓL Andone SK Jihlava! 7:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #7 Patrik Bratršovský, asistoval #6 Hynek Jirků (7:5)
44:13 GÓL Andone SK Jihlava! 6:5
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #16 David Vlk, asistoval #19 Jakub Horský (6:5)
43:29 Vyloučen hráč #20 Jakub Štěpánek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
41:30 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:5
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #20 Jakub Štěpánek (5:5)
40:01 Úvodní buly třetí třetiny.
40:00 Střely ve 2. části: 12:12
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:36 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:4
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #20 Jakub Štěpánek, asistoval #7 Tomáš Hynek (5:4)
32:03 Hra se začíná přiostřovat.
30:41 GÓL FbK TJ Svitavy! 5:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #24 Ondřej Pakosta, asistoval #11 Josef Prudil (5:3)
30:13 Hostující tým hraje v plném počtu.
28:13 Vyloučen hráč #21 Stanislav Štěpánek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za zvedání florbalky
26:26 GÓL Andone SK Jihlava! 5:2
24:12 Jihlava hraje jako tornádo:)
21:42 GÓL Andone SK Jihlava! 4:2
20:51 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává hostující tým.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:00 Do konce první třetiny zbývá jedna minuta.
16:50 Horský trefuje holuby
15:23 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #20 Jakub Štěpánek, asistoval #24 Ondřej Pakosta (3:2)
14:30 GÓL Andone SK Jihlava! 3:1
13:16 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #16 Ondřej Mach, asistoval #24 Ondřej Pakosta (2:1)
09:00 GÓL Andone SK Jihlava! 2:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #22 Alex Bača, asistoval #76 Jan Horský (2:0)
08:05 Hraje se ve vysokém tempu.
05:06 Na míčku spíše Jihlava.
03:07 Svitavy kombinují na vlastní polovině.
02:35 Hra se přelévá se strany na stranu.
01:09 GÓL Andone SK Jihlava! 1:0
Branku družstva Andone SK Jihlava vstřelil #19 Jakub Horský, asistoval #76 Jan Horský (1:0)
00:01 Úvodní buly vyhrává hostující tým.