3:8
    Jiří ŽÁK
    (Obertan)

FbC Skuteč - Hornets Brno ZŠ Horní  3:8
branky: 2. Jakub Prášek, 40. Tomáš Šikl, 57. Kryštof Maňour - 3. Kryštof Kopečný, 10. Jiří Žák, 16. Jiří Žák, 19. Jan David Šamánek, 29. Vincent Drápal, 32. Dominik Sláma, 52. Jan Almásy, 59. Jiří Žák; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 18 - Bořek Králík 18; po třetinách: 1:4, 1:2, 1:2
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Kontrolované utkání. Po inkasované brance nejlepší výkon v první třetině. Po zbytek zápasu jsme ne moc dobře hráli situace v útočném pásmu, proto jsme nepřidali více branek. Výborný výkon našeho brankáře, který nám dával klid. Díky soupeři i rozhodčím za utkání.
60:00 Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér): Naše hra na brněnský tým nestačila. Do příštího zápasu zapracujeme na přihrávkách. Děkujeme za dnešní zápas a podporu diváků.
60:00 Střely ve 3. části: 8:9
58:52 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:8
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #83 Adam Obertan (3:8)
58:00 Dvě minuty do konce, ale domácí se naděje nevzdávají.
56:09 GÓL FbC Skuteč! 3:7
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #70 Jakub Prášek (3:7)
53:36 Střela z rozehrávky domácích skončila u Králíka.
51:31 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:7
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #38 Jan Almásy, asistoval #99 Lukáš Chudíček (2:7)
43:02 Hledík vybojoval míček a proběhl přes celé hřiště, ale obrana mu nedovolila vystřelit.
41:16 Hurych zazvonil o tyčku hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
39:47 GÓL FbC Skuteč! 2:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #44 Tomáš Šikl, asistoval #23 Filip Hurych (2:6)
38:59 Vařejčko si v oslabení vybojoval míček, ale do branky se ho dotlačit nepodařilo.
37:35 Vyloučen hráč #33 Adam Krátký družstva FbC Skuteč na 2 minuty za blokování florbalky
36:43 Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
34:50 Akce domácích nedokázala prolomit Králíkovu pevnost a rozehrává se v rohu hostí.
31:04 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:6
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #84 Dominik Sláma, asistoval #38 Jan Almásy (1:6)
28:13 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:5
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #23 Filip Barus (1:5)
24:18 Dobrá akce hostů skončila nad brankou.
22:11 Domácí lační po gólu, ale hosté mají tvrdou obranu.
20:59 Vyloučen hráč #83 Adam Obertan družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 8:11
18:26 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jan David Šamánek, asistoval #61 Vincent Drápal (1:4)
15:45 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #64 Kryštof Kopečný (1:3)
09:45 Oslavná siréna zmlkla. Vstřelená branka Krátkého nebyla uznána kvůli faulu.
09:40 Hra je vyrovnaná, ale Brnu se podařil získat brankový náskok.
09:38 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #27 Matyáš Weinstein (1:2)
02:30 Obranná linie Brna zažívá krušné chvíle.
02:25 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #83 Adam Obertan (1:1)
01:18 GÓL FbC Skuteč! 1:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #70 Jakub Prášek, asistoval #74 Kryštof Maňour (1:0)