• 57 56:46
    13:8
    (Lesák)

FLORBAL LITOMYŠL - FTC Vysoké Mýto  13:8
branky: 27. Marek Macek, 31. Ondřej Ryšavý, 31. Michal Háp, 33. Marek Lamplot, 33. Ondřej Háp, 34. Michal Háp, 34. Jan Kulhavý, 40. Štěpán Švec, 41. Štěpán Švec, 41. Michal Háp, 45. Patrik Petr, 49. Štěpán Švec, 52. Štěpán Švec - 1. David Vaňásek, 5. Jiří Unzeitig, 11. Petr Lesák, 24. Lukáš Večeře, 28. Libor Knypl, 30. Vojtěch Novák, 45. Adam Kobr, 57. Vojtěch Novák; rozhodčí: Aleš Jansa - Václav Křepelák; vyloučení: 6:4 + Aleš Dejdar OS; využití: 2:4; diváků: 228; zásahy brankářů: Tomáš Hájek 21 - Václav Musel 24; po třetinách: 0:3, 8:3, 5:2
60:00 Komentář domácích Klejch Martin (Asistent trenéra): Po ospalé první třetině, kde kluci nepochopili, že zápas už začal, zařadili na vyšší rychlostní stupeň a zápas začali mít pod svojí kontrolou. Děkujeme soupeři za předvedenou hru, rozhodčím za výkon  a hlavně divákům za fantastickou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 11:11
59:59 Neuvěřitelný comeback Litomyšle
56:46 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 13:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #3 Petr Lesák (13:8)
55:55 Vyloučen hráč #47 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
55:27 Tomáš Novák je na hřišti
53:24 Marek Lamplot fantasticky brání
51:41 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 13:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #30 Vilém Nonn (13:7)
51:35 ​Krásné fair-play gesto od kapitána Vysokého Mýta Davida Vaňáska
49:44 Vyloučen hráč #68 Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
48:33 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 12:7
47:33 Vyloučen hráč #23 Radim Filip družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nesportovní chování
47:33 Vyloučen hráč #6 Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za sekání
47:02 Litomyšl hraje ve třech
46:21 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za držení
45:31 Vyloučen hráč #47 Dominik Novák družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:47 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 11:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #19 Jiří Unzeitig (11:7)
44:47 Vysoké Mýto snižuje náskok
44:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 11:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #11 Štěpán Švec (11:6)
43:27 Souboje v tomto zápase jsou tvrdé jako souboje o samice rypoušů sloních
40:50 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 10:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (10:6)
40:05 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 9:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #55 Jan Kulhavý (9:6)
40:00 Střely ve 2. části: 15:11
39:34 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 8:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (8:6)
39:34 Krásné gajdy od Štěpy
39:01 Oba dva brankáři předvádí suprové zákroky a tím drží své týmy
39:00 Poslední minuta 2. třetiny
37:25 Hra se přelévá ze strany na stranu
35:13 Michal Háp předvádí úžasné výkony
33:53 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 7:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #51 Michal Háp (7:6)
33:36 Timeout FTC Vysoké Mýto
33:36 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 6:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp bez asistence (6:6)
32:54 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #10 Ondřej Háp, asistoval #7 Marek Boštík (5:6)
32:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #25 Marek Lamplot, asistoval #55 Jan Kulhavý (4:6)
30:55 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #93 Patrik Petr (3:6)
30:55 Během pár sekund snížila Litomyšl gólový náskok o 3 góly
30:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Ondřej Ryšavý bez asistence (2:6)
29:59 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:6
29:28 Hra se přelévá ze strany na stranu
28:01 Vyloučen hráč #21 Marek Macek družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za blokování florbalky
27:20 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #79 David Vaňásek (1:5)
26:06 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #43 Jan Stuchlík (1:4)
23:11 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #5 Lukáš Večeře, asistoval #3 Petr Lesák (0:4)
21:55 Vyloučen hráč #11 Štěpán Švec družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:36 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Novák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
19:00 Poslední minuta 1. třetiny
18:14 Šance jsou na obou stranách
13:52 Michal Háp trefil břevno
10:47 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (0:3)
09:30 Litomyšl se tlačí do branky, ale nedaří se jí dát gól
08:12 Hra se přelévá ze strany na stranu
04:07 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #3 Petr Lesák (0:2)
02:26 Vyloučen hráč #25 Marek Lamplot družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
00:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #68 Libor Knypl (0:1)
00:21 Hned 21 sekund a Vysoké Mýto vyhrává
00:01 Začátek utkání