• 57 56:52
    2
    Marek KRPOUN

FBC Mohelnice - TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B 12:2
branky: 4. Filip Heller, 15. Tomáš Pudil, 23. David Nejezchleba, 32. Tomáš Šalda, 38. Jiří Šula, 44. Michal Hrabica, 44. Tomáš Šalda, 46. Tomáš Šalda, 48. Matěj Bizek, 51. David Nejezchleba, 52. Matěj Bizek, 55. Michal Hrabica - 6. Jan Gerža, 48. Libor Kuba; rozhodčí: Tomáš Hruška - Daniel Tichý; vyloučení: 1:4 + Jan Gerža OS; využití: 1:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Jan Hublar 10 - Jakub Pechura 18; po třetinách: 2:1, 3:0, 7:1
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): První třetina bída. Od druhé třetiny zlepšený výkon, kterým jsme si došli pro pohodové vítězství. Díky soupeři, divákům i rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář hostů Pechura Radek (Vedoucí): Děkuji soupeři za hru, přijeli jsme si zahrát a v našem složení to bylo bohužel maximum. Ještě jednou děkuji soupeři i divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 13:5
60:00 Utkání je u konce a domácí vyhravají toto utkání. Děkujeme soupeři, že to lehce nevzdali a hlavně našim fanouškům v hledišti, kteří hlasitě podporovali naši Mohelnici. Nesmím zapomenout i na vás a těším se někdy příště u nějakého domácího zápasu.
59:33 Ze střídačky se ozvalo: "Buď sobec." Tak Porvol poslechl, ale přestřelil.
59:00 Máme tu poslední minutu utkání.
57:43 Kubiček se objevil sám před brankářem, ale zkusil na tyčce najít spoluhráče přihrávkou. Nikdo tam nestál a ze střídačky se ozvalo: "Proč nestřílel."
56:52 Vyloučen hráč #23 Marek Krpoun družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za sekání
56:50 Porvol je neskutečně rychlý a Krpoun už stihl zareagovat jen sekerou. Máme tu další přesilovku domácích.
54:14 Mikulička se nám vrací pomalu ke stolku. Nevím jestli to je z únavy z včerejšího kondičního tréninku nebo jestli se mu sem vůbec nechce.
54:00 GÓL FBC Mohelnice! 12:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #57 Michal Hrabica, asistoval #50 Václav Jurdzin (12:2)
53:43 Valigura je nejspíše přepracovaný, zase míří mimo branku.
51:46 Čepice na palubovku nepřiletěly, ale hattrick a pokutu do týmové kasy už Šaldovi nikdo nevezme.
51:40 GÓL FBC Mohelnice! 11:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #19 Jakub Weiss (11:2)
51:00 T. Mikulička opouští pořadatelský stolek. To zase bude rodeo, doporučil bych se toaletě na chvíli vyhnout.
50:52 GÓL FBC Mohelnice! 10:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba bez asistence (10:2)
50:52 Nejezchleba se točil na trojce hřiště až se vymotal ke střele, která skončila v bráně.
50:12 Hra se značně zrychlila nechápu, kde hostující tu energii berou. Ikdyž přijeli v malém počtu sledujeme chvílemi zajímavé utkání.
50:00 Zbývá posledních 10 minut zápasu.
49:19 Graclík je teď na hřišti všude.
48:10 Heller chtěl vystřelit z půlky, ale míček se mu z hokejky ztratil a musí řešit složitou situaci, při které se dostal až do rohu, kde mu pomohl Porvol tuto nelehkou situaci vyřešit.
47:50 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 9:2
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #46 Libor Kuba, asistoval #93 Jan Gerža (9:2)
47:50 Znojemský Kuba snižuje stav utkání.
47:33 GÓL FBC Mohelnice! 9:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #57 Michal Hrabica (9:1)
47:33 Bizek trefuje branku po krosové přihrávce, kterou vymyslel Hrabica.
47:30 Předseda čte asi online a svoji "kozu" někam odložil.
46:52 Předseda si drží docela dlouho svoje pivo, mám strach že už v ruce drží spíše kozu.
45:56 GÓL FBC Mohelnice! 8:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #46 Tomáš Pudil (8:1)
45:56 T. Šalda trefuje odkrytou branku a blíží se k hattricku.
45:04 Bizek je v tuhle dobu asi zvyklý už spát, jinak si nedovedu vysvětlit, jak teď mohl zaspat přihrávku od Jurdzina.
43:49 Tyčka za hostujícím brankářem a celá hala ožila.
43:28 GÓL FBC Mohelnice! 7:1
43:28 Domácí se rozjeli a další projektil skončil za zády brankáře Znojma.
43:21 GÓL FBC Mohelnice! 6:1
43:21 Teď jsem na chvíli usnul a tuhle "nádhernou" dorážku jsem doslova zaspal. Ještěže u stolku jsou bdělejší kolegové než já.
41:34 Na hřišti se zatím moc neděje. Občas nějaka sekera z lesa, nějaký pokus střely na bránu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:2
40:00 Domácí ve druhé části odskakují v zápase a uvidíme, co si pro nás posledních dvacet minut utkání přichystá.
39:54 M. Kubíček se chtěl zapsat mezi střelce zápasu, ale trefuje brankáře.
38:56 J. Šula trefuje další tyč.
37:54 GÓL FBC Mohelnice! 5:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #19 Jakub Weiss (5:1)
37:54 J. Šula využívá přesilovku pomocí tyčky.
37:04 Vyloučen hráč #8 Radek Pechura družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za hra rukou
37:04 Pechura byl trefen do ruky a jde si odpočinout na trestnou.
36:36 J. Valigura netrefil bránu a plácl do domácí palubovky. Hokejka je z kvalitního materiálu a nezlomila se.
36:14 J. Valigura se objevil v dobré příležitosti před bránou hostujících, ale míček mu uskočil a teď se může chytat za hlavu.
34:14 Na hřišti jsou síly vyrovnané a za chvíli nás čeká další přesilovka Mohelnice.
33:38 Vyloučen hráč #93 Jan Gerža družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nesportovní chování
33:38 Vyloučen hráč #93 Jan Gerža družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - osobní trest
33:38 Z hřiště se ozývá: "To si děláš prdel" a rozhodčí uděluje osobní trest za nesportovní chování.
33:19 První slibná šance přesilovky hostujících končí vysoko a mimo branku.
33:00 Domácí jsou zavřeni na svojí polovině a jen blokují pokusy Znojma.
32:25 Vyloučen hráč #7 David Nejezchleba družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
32:25 Máme tu první oslabení domácích, kdy Nejezchleba sekal na útočné polovině.
31:46 GÓL FBC Mohelnice! 4:1
31:27 D. Horák sice na svůj trénink byl značně unavený, ale do bubnu občas bouchne a domácí kotel se přidal skandováním Mohelnice.
30:30 Syn předsedy před stolkem vytvořil zajímavou situaci, kdy šel, šel a najednou byl na zemi.
30:07 U stolku se ozvalo, že jsme v polovině našeho krásného utkání.
27:08 Hostující zkouší rozehrávku za půlkou, spíše to vypadá na šetření sil než přijdou o míček.
26:09 Hostující zvládli oslabení a už hrají v plném počtu.
25:55 J. Weiss vystihl přihrávku soupeře a našel Šulu, který trefil tyč.
24:34 Hostující brankář se teď blýsknul zákrokem, kdy vychytal golóvou šanci Pudila.
24:09 Vyloučen hráč #15 Leoš Faltus družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za sekání
23:38 A bude tu první přesilovka domácích pokud nepadne v početní výhodě branka.
22:08 GÓL FBC Mohelnice! 3:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #88 Martin Kubíček (3:1)
22:08 D. Nejezchleba nedal brankáři šanci a vymetl růžek branky.
21:33 Šalda při chuti první střela do brankáře po 4 vteřinách zkusil "homerun," ale spletl si sport.
20:00 Střely v 1. části: 11:5
20:00 První třetina nabídla pár hezkých šancí, ale hráči Znojma ikdyž přijeli v 7 lidech do pole, tak brání ze všech sil a snaží se hrát aktivně. Střely: Mohelnice vs Znojmo 11:5.
16:45 M. Hrabica měl na hokejce další mohelnický gól, ale provedení se úplně nevyvedlo.
16:30 J. Weiss nahrával před bránu brankáře, ale přihrávka se ocitla na hokejce hráčů Znojma, kteří běželi 2 na 1. Situace značně dramatická, ale hostující zakončili akci do hrudi domácího Hublara.
14:58 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #65 Tomáš Šalda (2:1)
14:58 Tahle souhra Tomášů byla lahůdka a domácí díky trefě T. Pudila zase vedou.
14:52 T. "Čupris" Novotný potvrdil klasiku našich obránců a trefuje prvního hráče před sebou.
13:04 Hra připomína přesilovku domácích, ale ať počítám, jak počítám, oba týmy hrají v pěti.
12:15 D. Nejezchleba se dostal do úniku z léve strany. Prostoru bylo požehnaně, ale trefil Pechuru do hrudi.
11:33 Vidíme hostující chvíli za branou Hublara, ale vydrželi 5 vteřin v útočném režimu a hra se přesunula na střed hřiště.
09:12 Filip Heller na svém místě na mantinelu zkouší pozornost brankáře, ale Pechura byl včas připraven.
08:01 Kapitán T. Pudil operoval za brankou a přesnou přihrávkou vybídl J. Veselíka před bránou, který jen vyprášil hruď hostujícího brankáře.
07:23 Ochozy se začínají plnit a domácí fanoušci podporují svůj tým za vítězstvím.
05:25 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #93 Jan Gerža, asistoval #24 David Sedláček (1:1)
05:25 Domácí Hublar na dorážku Jana Geržu byl už krátky a hosté srovnávají stav.
03:58 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #51 Matěj Porvol (1:0)
03:58 Filip Heller vystřelil od mantinelu a po šťastném bloku se zapisuje jako první mezi střelce tohoto utkání.
03:04 Na hřišti se zatím nic závratného neděje, v hledišti je také ticho. Ale když zapátráme po ochozech můžeme spatřit Daniela Krejčíře, který nedávno za Znojmo hrál a teď působí v nedalekém Uničově. Tím ho ze stolku pozdravujeme.
01:32 Zatím vidíme úspornou hru, kdy domácí se snaží tvořit hru na míčku a hosté brání.
00:00 Vítáme vás u pátečního zápasu mezi FBC Mohelnice a TJ Znojmo Laufen CZ U23 B. Hosté přijeli ve skromné sestavě a proti nim stojí domácí tým v dvojnásobné početní převaze.