2
  • 60 59:57
    2

FBC LETOHRAD Orel Orlice - Sklo Bohemia Světlá n/S 10:2
branky: 8. Ondřej Kroutil, 13. Jan Skalický, 21. Adam Kovařík, 28. Petr Doleček, 42. Maxim Kubelka, 47. Jan Skalický, 48. Tomáš Chlumecký, 52. Maxim Kubelka, 53. Jakub Kalous, 57. Ondřej Kroutil - 24. Martin Pavelka, 36. Andrej Čapek; rozhodčí: Pavel Špryňar - Daniel Jireček; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 25 - Tomáš Černohlávek 39; po třetinách: 2:0, 2:2, 6:0
60:00 Komentář domácích Adamec Petr (Trenér): V utkání jsme se zbytečně přizpůsobili hře soupeře a byl to spíš takový přátelák. Třetí třetina byla z naší strany odmakaná lépe a konečně se nám podařilo i nasázet více branek. Soupeř byl dvě třetiny nepříjemný, ale body jsou doma. Děkujeme soupeři a přejeme klidnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Trtík Petr (Trenér): Soupeř předvedl kvalitnější hru a výkon a zaslouženě bere 3 body. Gratuluji a doufám, že při domácí odvetě předvedeme lepší výkon.
60:00 Střely ve 3. části: 19:12
59:57 Vyloučen hráč #32 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování florbalky
59:27 Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
57:33 Vyloučen hráč #32 Matouš Poláček družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za bránění ve hře
57:33 I na druhé straně uvidíme přesilovku
56:41 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 10:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #10 Petr Doleček (10:2)
56:41 A máme tu deset!
56:02 Adam Kovařík zaskočil za Dana Jirušku a tak zabraňuje jasnému gólu
52:30 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 9:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #35 Jakub Kalous, asistoval #29 Maxim Kubelka (9:2)
52:30 Po krásné individualní akci střílí Jakub Kalous svůj premiérový gól za A-tým. Myslím že v hospodě platí jednu rundu ;)
51:53 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #92 David Derka (8:2)
51:53 Letohrad využívá přesilovku!
51:10 Domací dostávají vyhodu v podobě přesilové hry
51:09 Vyloučen hráč #11 Milan Tvrdík družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
47:29 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 7:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #17 Michal Kuklík (7:2)
47:07 Doleček označuje spojnici!!!
46:34 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #19 Adam Kovařík (6:2)
46:34 Letohrad uskakuje o další gól!
44:36 Síť se vlní, ale ochranná...
41:44 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #10 Petr Doleček (5:2)
41:44 Doleček vrací asistencí Kubelkovi službu
40:00 Střely ve 2. části: 20:7
37:00 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
35:05 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:2
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #33 Jaroslav Krátký (4:2)
35:05 Hosti snižují!
27:36 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #10 Petr Doleček, asistoval #29 Maxim Kubelka (4:1)
27:36 Dolečkovi nezbylo nic jiného než smeknout klobouk před genialní nahrávkou Kubelky
26:44 Domací drží soupeře v tlaku
25:17 Faltus mijí bránu a hned v zápětí brejk hostů!
23:52 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #9 Ondřej Holoubek (3:1)
20:52 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Adam Kovařík, asistoval #8 Jan Skalický (3:0)
20:52 A je to vlastní gól. Tečovaná střela končí v brance hostí
20:00 Střely v 1. části: 10:8
12:44 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #3 Vojtěch Marek (2:0)
10:56 Časomíra zdravý Ondřeje Novotného
07:06 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:0
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #29 Maxim Kubelka (1:0)
07:06 Letohrad otevírá skóre
06:40 domácí rozzvonili tyč!
05:28 Poláček mijí bránu!
03:51 Hosti ve skvělé šanci, ale Jiruška drží
01:54 Kuklík doraží mimo bránu!