• 60 59:21
    8:12
    (Svoboda)

TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B - FBK Atlas Blansko 9:12
branky: 1. David Sedláček, 1. Gabriel Miklík, 5. Milan Palášek, 21. Vilém Bednařík, 31. Tomáš Světlík, 45. David Sedláček, 50. František Blažek, 53. František Blažek, 60. František Blažek - 3. Jakub Fedra, 9. Michal Bělaška, 12. Lukáš Kučera, 12. Šimon Borek, 23. Lukáš Svoboda, 24. Vojtěch Fedra, 35. Lukáš Kučera, 37. Vojtěch Fedra, 40. Jakub Fedra, 42. Dominik Janík, 57. Michal Bělaška, 60. Lukáš Kučera; rozhodčí: Jan Saňka - Jana Kubalíková; vyloučení: 2 + Gabriel Miklík 4 + TDKU:4; využití: 2:1; diváků: 61; zásahy brankářů: Jakub Pechura 20 - Jan Opletal 23; po třetinách: 3:4, 2:5, 4:3
60:00 Komentář domácích Šťastník Jan (Trenér): Dnes přijel lídr tabulky a podle toho to taky vypadalo. Bojovali jsme statečně, chvíli nás bylo 9 chvíli dokonce 8, ale i tak jsme sehráli důstojnou roli. Dobré modelové utkání pro naše mladé hráče. Chyb jak máku :) Díky za utkání
60:00 Komentář hostů Mach Ondřej (Asistent trenéra): Dnes jme hráli s velmi kvalitním soupeřem, který nás prověřil. Po úvodních dvou střelách jsme rychle prohrávali, ale velmi brzy jsme dokázali odpovědět a ještě do šaten jsme odcházeli drobným náskokem. Ten jsme již do konce zápasu s větším či menším rozdílem udrželi. Soupeři děkuji za férové a hezké utkání. Děkuji také rozhodčím a divákům, kteří vážili cestu na dnešní zápas, hlavně těm našim! Jedeme dál! #atlas.ultras
60:00 Střely ve 3. části: 10:10
59:41 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 9:12
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #28 Vilém Bednařík (9:12)
59:21 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:12
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #73 Lukáš Svoboda (8:12)
59:21 Vyloučen hráč #5 Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B do konce utkání
59:21 Vyloučen hráč #5 Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2+2 minuty za nesportovní chování
58:43 Vyloučen hráč #5 Gabriel Miklík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za hrubost
56:46 GÓL FBK Atlas Blansko! 8:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Michal Bělaška, asistoval #19 Lukáš Kučera (8:11)
55:51 Super zákrok Pechury.
54:43 Timeout FBK Atlas Blansko
52:56 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 8:10
52:14 V tomto utkání nastoupil do pole brankář áčka Lukáš Bauer a nevede si vůbec špatně.
49:34 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 7:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #7 František Blažek, asistoval #95 Jakub Pechura (7:10)
49:34 Po výhozu brankáře Pechury skóruje Blažek.
45:49 Vyloučen hráč #15 Leoš Faltus družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:49 A je tu další přesilová hra. Nyní pro Blansko.
44:36 Znojmo přesilovou hru využívá a snižuje na rozdíl 4 branek.
44:35 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 6:10
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 David Sedláček, asistoval #8 David Přibil (6:10)
42:54 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
42:54 Domácí mají šanci na reparát.
41:51 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #53 Ondřej Koumar (5:10)
41:51 Znojmo inkasuje v přesilové hře.
41:48 Domácí se snaží o skorigování výsledku.
40:51 Vyloučen hráč #20 Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
40:01 Po desetiminutovém výpadku je web českého florbalu opět funkční.
40:00 Střely ve 2. části: 18:12
39:54 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:9
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #12 Vojtěch Fedra (5:9)
36:07 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:8
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (5:8)
34:51 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #32 František Fedra (5:7)
30:52 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 5:6
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #81 Tomáš Světlík, asistoval #15 Leoš Faltus (5:6)
28:21 Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
28:21 Blažek zastaven pouze za cenu vyloučení hostujícího obránce.
27:29 Zranění Přibila si vyžaduje pomoc zdravotnice.
26:27 Blažek sám před brankařem, ten jeho šanci pokryl.
23:38 Blansko po dvou rychlých brankách jde do dvoubrankového vedení.
23:33 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B
23:33 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:6)
22:25 A Blansko opět ve vedení.
22:20 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda, asistoval #91 Michal Bělaška (4:5)
21:02 Znojmo velice rychle využívá výhodu přesilové hry.
20:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 4:4
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #28 Vilém Bednařík, asistoval #5 Gabriel Miklík (4:4)
20:01 První třetina 20 : 10 na střely na branku pro domácí tým, na počet vstřelených branek je však domácí tým o jednu branku pozadu.
20:00 Střely v 1. části: 20:10
19:32 Vyloučen hráč #8 Radek Kunstmüller družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:34 Skvělé bloky domácích obránců.
13:33 Miklík pouze do hrudi gólmana.
12:37 Blansko jde po dvou slepených brankách do vedení.
11:47 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:4
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #5 Šimon Borek bez asistence (3:4)
11:27 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:3
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #19 Lukáš Kučera, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:3)
10:54 Pěkná akce Bednaříka, avšak bez brankového efektu.
08:55 GÓL FBK Atlas Blansko! 3:2
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #91 Michal Bělaška, asistoval #12 Vojtěch Fedra (3:2)
08:36 Miklík střílí těsně nad soupeřovu branku.
06:06 Skvělý zákrok gólmana hostí.
04:30 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 3:1
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #32 Milan Palášek, asistoval #5 Gabriel Miklík (3:1)
04:30 Domácí se opět ujímají vedení o dvě branky.
02:45 Po rychle vstřelených brankách domácího týmu Blansko snižuje.
02:37 GÓL FBK Atlas Blansko! 2:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Jakub Fedra, asistoval #51 Dominik Janík (2:1)
00:39 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 2:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #5 Gabriel Miklík, asistoval #77 Jakub Ficko (2:0)
00:16 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ U23 B vstřelil #24 David Sedláček bez asistence (1:0)
00:01 Úvodní buly pro hosty.