60
  • 60 59:56
    2

Sklo Bohemia Světlá n/S - FTC Vysoké Mýto  8:12
branky: 19. Andrej Čapek, 20. Petr Trtík, 23. Milan Tvrdík, 30. Jaroslav Krátký, 35. Andrej Čapek, 39. Petr Baloun, 45. Martin Kučírek, 51. Martin Pavelka - 1. Patrik Rašek, 2. Petr Lesák, 9. Patrik Rašek, 11. Petr Lesák, 12. Vojtěch Pavlák, 16. Libor Knypl, 18. Adam Kobr, 20. Adam Kobr, 35. Petr Lesák, 37. David Vaňásek, 49. Adam Kobr, 55. Adam Kobr; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 10, David Coufal 38 - Tomáš Votroubek 53; po třetinách: 2:8, 4:2, 2:2
60:00 Komentář domácích Trtík Petr (Trenér): Po první třetině kde měl soupeř skoro stoprocentní produktivitu se zdálo být rozhodnuto. V dalších dvou třetinách jsme předvedli podstatně lepší výkon a zápas zdramatizovali. Bohužel na srovnání jsme nedosáhli. Soupeři gratuluji.
60:00 Komentář hostů Večeře Jindřich (Vedoucí): Viděli jsme oboustraně rychlé a bojovné utkání ve druhé polovině zápasu jsme trochu ztraili střeleckou produktivitu, dnes musíme být spokojení. Chválíme domácí publikum, atmosfére v hale byla perfektní.
60:00 Střely ve 3. části: 21:18
59:56 Vyloučen hráč #24 Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
55:09 Vyloučen hráč #20 Andrej Čapek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za sekání
54:33 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #10 Vojtěch Novák (8:12)
50:36 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 8:11
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Martin Pavelka, asistoval #9 Ondřej Holoubek (8:11)
48:48 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:11
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #3 Petr Lesák (7:11)
44:32 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 7:10
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Martin Kučírek, asistoval #46 Daniel Vodička (7:10)
42:45 Vyloučen hráč #68 Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
40:00 Střely ve 2. části: 24:25
38:50 Vyloučen hráč #46 Daniel Vodička družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
38:24 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 6:10
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #5 Petr Baloun, asistoval #66 Petr Trtík (6:10)
36:40 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #10 Vojtěch Novák (5:10)
34:58 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za držení
34:45 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:9
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #5 Petr Baloun (5:9)
34:20 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:9
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #6 Adam Kobr (4:9)
29:15 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký, asistoval #11 Milan Tvrdík (4:8)
22:02 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #11 Milan Tvrdík, asistoval #33 Jaroslav Krátký (3:8)
20:00 Střely v 1. části: 16:17
19:35 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #66 Petr Trtík, asistoval #20 Andrej Čapek (2:8)
19:25 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:8
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #68 Libor Knypl (1:8)
18:35 Coufal zachránil golovou situaci!!
18:10 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:7
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #20 Andrej Čapek, asistoval #66 Petr Trtík (1:7)
18:10 Světlá se konečně prosadila
17:58 Tak to je jízda
17:33 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:7
15:15 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #6 Adam Kobr (0:6)
15:02 Mýto skvěle brání
11:40 Coufala první fantastický zákrok.
11:15 Střídání golmanu domácích
11:00 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #10 Vojtěch Novák (0:5)
11:00 Střídání brankáře. Nový brankář #99 David Coufal družstva Sklo Bohemia Světlá n/S
10:50 Mýto opět skoruje
10:18 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #68 Libor Knypl (0:4)
09:50 Světlá má problémy se prosadit.
08:47 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #2 Jiří Novotný (0:3)
04:32 A máme tu třetí zlomenou hokejku
03:40 Mýto je dnes ve skvělé kondici, Světlá se jim snaží vyrovnat ale zatím se jim to nedaří
02:50 Lesák svou fantastickou třelou zvyšuje skore na 0:2
01:50 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:2
00:53 Rašek posílá tým do vedení
00:52 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 0:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (0:1)