60
  • 60 59:03
    Mohelnice

Hornets Brno ZŠ Horní - FBC Mohelnice 4:3
branky: 2. Dominik Hude, 5. Dominik Hude, 23. Jan Almásy, 30. Jan Almásy - 30. Jakub Weiss, 44. Tomáš Šalda, 51. Jakub Weiss; rozhodčí: Jakub Cigl - Michal Minařík; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 51; zásahy brankářů: Bořek Králík 22 - Jan Hublar 19; po třetinách: 2:0, 2:1, 0:2
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Po dvě třetiny velmi dobrý výkon, kdy jsme si zodpovědně plnili klíčové věci. Škoda nevyužitých přesilovek ve druhé části. Náš herní klid ve třetí třetině rychle vyprchal spolu s nezodpovědností a to nás dostalo dolů a pod zbytečný tlak. Naštěstí jsme to i s obrovským přispěním našeho brankáře ustáli. Velké díky patří soupeři za fairplay ze začátku utkání, kdy uznal branku, kterou rozhodčí neviděl. Díky našim divákům za podporu a snad nás přijdou před Vánoci podpořit i ve větším počtu!
60:00 Komentář hostů Pudil Tomáš (Trenér): Jsme tým jako každý jiný. Jednou se vyhrává jednou se prohrává. Dnes jsme vyrazili do Brna bez trenera a hned šlo vidět od začátku zápasu, že jsme poloviční. První dvě třetiny jako by jsme tady nebyly. Nic se nám nedařilo a soupeř trestal. Poslední periodu jsme se kousli a soupeře takřka k ničemu nepustili. Bohužel špatná koncovka která nás trápí od začátku sezóny se projevila i dnes. Díky soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 4:11
59:03 Timeout FBC Mohelnice
54:46 Hosté napotřetí už přesilovku nevyužívají.
52:46 Vyloučen hráč #18 Jan Almásy družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování florbalky
52:46 Almásy se nešťastně zahákl za soupeře a nadělil hostům další přesilovku.
50:20 GÓL FBC Mohelnice! 4:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss, asistoval #37 Filip Heller (4:3)
50:20 Weiss zkusil kladivo od půlky a propálil obranu domácích a snižuje gólové manko.
48:47 Vyloučen hráč #98 Jiří Žák družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování florbalky
48:47 Kód 902 značí, že Žák blokoval soupeři hokejku a odsedí si svůj trest na trestné.
46:52 Ondruš se znovu rozcvičuje a ze své role žolíka se dneska dostává podruhé do hry, snad nás jeho hra pozitivně překvapí.
45:14 Jouklič použil všechnu sílu co mu ještě zbyla, a vyslal neskutečný granát, gólmán hostů bez problému chytá.
43:39 GÓL FBC Mohelnice! 4:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #19 Jakub Weiss (4:2)
43:39 Dvě nahrávky, střela, gól, jak jednoduché to může být.
42:34 Vyloučen hráč #84 Dominik Sláma družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hrubost
42:34 Zdravotnice před minutou říká "Sláma, ten dneska moc nefauluje", no a máme tady hnedka vyloučení.
42:04 Hosté začínají napadat, ale domácí je s klidem na duši přehrávají.
40:55 Šamánek aktivně napadá a zatím úspěšně.
40:00 Střely ve 2. části: 8:8
37:03 Vyloučen hráč #29 Adam Navrátil družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře
37:03 Hosté dneska hrají velmi tvrdě, domácí zatím bez šrámu.
36:02 Z mohelnické střídačky se ozývají nehezké slova k jejich předvedené hře.
33:50 Vyloučen hráč #26 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hrubost
33:50 Havlíček si udělal letecký den, ale díky jeho skvělé flexibilitě odchází s úsměvem po svých.
30:06 Navrátil nešťastně bránil Kopečnému v pohybu, teď si dvě minutky odpočine.
29:30 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #18 Jan Almásy, asistoval #67 Dominik Hude (4:1)
29:30 Šťastný gól hostů domácí rozhodně nerozhodil a Almásy přidává další kus a bere si zpět třígólové vedení.
29:17 GÓL FBC Mohelnice! 3:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #19 Jakub Weiss bez asistence (3:1)
24:49 Branky v hrozivém stavu musel časoměřič zalepit, snad už to bude v pořádku.
22:47 Mohelnice se snažá tlačit, ale domácí je ke střeleckým šancím moc nepouští.
22:02 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #18 Jan Almásy, asistoval #84 Dominik Sláma (3:0)
22:02 Rak nahodil míček a Almásy ladně doklepl.
20:00 Střely v 1. části: 11:6
19:20 Poslední minutu se domácí nikam netlačí a půjdou do šatny s dvougólovým náskokem.
15:53 Mohlenice se už začíná prezentovat lépe a tlačí se více do šancí.
13:26 Drápal si spletl sport a poslal Žákovi centr na hlavu, ten bohužel tuhle nahrávku nevyužil.
11:03 Havlíček hledal Drápala na středu, ale bohužel jeho hlava zůstala skloněná a nahrávka šla na čepel soupeře.
10:34 Almásy utrpěl tvrdý střet na sředu hřiště a zdravotník musí zasáhnout.
08:05 Hosté se zatím po dlouhé cestě neprobrali a domácí si drží čas na balónku.
04:04 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #67 Dominik Hude bez asistence (2:0)
04:04 Hudemu bylo dopřáno a sporný gól byl uznán.
03:01 Na hřišti si můžeme všimnout, že Obertan z týmu domácích rozšířil svou sbírku čelenek a nyní se prezentuje bílou barvou.
01:57 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #67 Dominik Hude, asistoval #18 Jan Almásy (1:0)
01:57 Almásy skvěle přečetl hru a poslal na Hudeho, který zúročil hrubicu hostů!
00:01 Úvodní buly pro domácí!