• 60 59:59
    10:7
    (Kubelka)

FTC Vysoké Mýto - FBC LETOHRAD Orel Orlice 10:7
branky: 11. Marek Cifra, 18. Patrik Rašek, 23. Vojtěch Pavlák, 25. Patrik Rašek, 30. Petr Lesák, 32. Adam Kobr, 36. Adam Kobr, 41. David Vaňásek, 46. Patrik Rašek, 49. Jiří Unzeitig - 3. Jan Skalický, 27. Jiří Doleček, 44. Maxim Kubelka, 45. Maxim Kubelka, 47. Maxim Kubelka, 56. František Majvald, 60. Ondřej Kroutil; rozhodčí: Václav Křepelák - Daniel Suchý; vyloučení: 2:6 + Adam Kovařík OS; využití: 3:0; diváků: 106; zásahy brankářů: Václav Musel 18 - Roman Doleček 9; po třetinách: 2:1, 5:1, 3:5
60:00 Komentář domácích Vaňásek David (Trenér): Děkujeme soupeři, zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou. Přejeme šťastnou cestu domů. :D
60:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Dnešní utkání vyhrál lepší tým. Na zlatého bludišťáka byl ovšem výkon těch, co za to berou ještě žold :(
59:59 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 10:7
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #34 Ondřej Kroutil, asistoval #29 Maxim Kubelka (10:7)
58:51 Timeout FTC Vysoké Mýto
58:00 Probíhají poslední dvě minuty do konce utkání.
55:06 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 10:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 František Majvald, asistoval #17 Michal Kuklík (10:6)
48:55 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 10:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #3 Petr Lesák (10:5)
48:30 Vyloučen hráč #34 Ondřej Kroutil družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:21 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 9:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka bez asistence (9:5)
45:11 Hattrick střílí Patrik Rašek.
45:10 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 9:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #16 Patrik Rašek, asistoval #19 Jiří Unzeitig (9:4)
45:00 Výborný zákrok golmana Vysokého Mýta.
44:46 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #34 Ondřej Kroutil (8:4)
43:43 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 8:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #92 David Derka (8:3)
41:32 Krásná souhra Mýta a ještě krásnější zákrok golmana Letohradu.
40:24 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 8:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #19 Jiří Unzeitig (8:2)
40:02 Do třetí třetiny vstupuje Vysoké Mýto v přesilovce.
40:00 Střely ve 2. části: 14:16
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:18 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice - osobní trest
38:18 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nesportovní chování
36:13 Vyloučen hráč #16 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:03 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #3 Petr Lesák (7:2)
31:07 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #79 David Vaňásek (6:2)
29:33 Vysoké Mýto využilo přesilovku pět na tři.
29:32 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #68 Libor Knypl (5:2)
29:25 Vyloučen hráč #21 František Majvald družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za hrubost
27:37 Vyloučen hráč #38 Tomáš Faltus družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:46 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #95 Jiří Doleček, asistoval #19 Adam Kovařík (4:2)
26:30 Jiří Unzeitig neproměnil tresné střílení, ale stačili milimetry pod horním břevnem.
26:29 Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil #19 Jiří Unzeitig.
24:05 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:1
22:40 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (3:1)
22:40 Vysoké Mýto sřílí gól ve čtyřech.
22:25 Letohrad může využít svoji první přesilovou hru.
21:24 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení
20:02 Do třetí třetiny vstupuje Vysoké Mýto v přesilovce.
20:00 Střely v 1. části: 5:9
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
17:29 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:1
11:39 Vyloučen hráč #6 Jiří Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
11:39 Druhé vyloučení Letohradu.
10:30 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #7 Marek Cifra, asistoval #19 Jiří Unzeitig (1:1)
10:30 Po krásné kombinaci tu máme první gól Vysokého Mýta.
08:09 Máme tu konec prvního vyloučení. Vysoké Mýto to nevyužívá.
06:08 Vyloučen hráč #17 Michal Kuklík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za blokování florbalky
02:13 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 0:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhrává domácí tým.