9:3
    Tomáš PUDIL
    (Nejezchleba)

FBC Mohelnice - FbK TJ Svitavy 9:3
branky: 8. Josef Veselík, 16. Josef Veselík, 20. Filip Heller, 34. David Nejezchleba, 42. Tomáš Šalda, 44. Tomáš Šalda, 53. Tomáš Šalda, 56. Tomáš Novotný, 60. Tomáš Pudil - 11. Tomáš Hynek, 35. Ladislav Vašák, 37. Josef Prudil; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 2:3; využití: 2:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Jan Hublar 22 - Jiří Skácelík 26, Filip Lamař 5; po třetinách: 3:1, 1:2, 5:0
60:00 Komentář domácích Šincl Jiří (Trenér): Zase nám trvalo než jsme se dostali do tempa. S příbývajícím časem se to zlepšilo a ve třetí nám tam konečně i něco spadlo. Díky divákům, soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:8
59:33 GÓL FBC Mohelnice! 9:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #7 David Nejezchleba (9:3)
58:39 Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování
57:55 Pudil si zahrál na Harryho Pottera.
55:55 Pudil našel rozběhnutého Novotného před bránou, ten jen doklepl míček do prázdné.
55:54 GÓL FBC Mohelnice! 8:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #96 Tomáš Novotný, asistoval #46 Tomáš Pudil (8:3)
55:15 Novotný střílel do prázdné, ale nešťastně trefil nohu brankáře.
54:42 Vyloučen hráč #95 František Pešl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost
52:13 Pudil využil chyby hostí, kteří si neobsadili volného Šaldu. Ten po přihrávce z rohu naplnil hattrick.
52:12 GÓL FBC Mohelnice! 7:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #46 Tomáš Pudil (7:3)
52:12 Střídání brankáře. Nový brankář #44 Filip Lamař družstva FbK TJ Svitavy
52:01 Šula nádherně nahrál krosovou přihrávkou na rozběhnutého Nejezchlebu. Ten pouze orazítkoval tyčku.
49:27 Vyloučen hráč #26 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení
49:01 Vašák chtěl poslat Hellera na párek, následně od něj dostal koupel i s bublinkami.
43:54 Weissovo střela z dálky se odrazila k Šaldovi, který přehodil brankářovu nohu.
43:53 GÓL FBC Mohelnice! 6:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #19 Jakub Weiss (6:3)
41:57 Přihrávka-přihrávka-kros-střela do prázdné.
41:56 GÓL FBC Mohelnice! 5:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #52 Michal Hrabica (5:3)
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
36:17 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:3
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #7 Tomáš Hynek (4:3)
35:39 Hynek vystřelil z dálky vedle. Kuličky se hned ujal Prudil, který si najel před bránu a doklepl míček do prázdné.
35:38 Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání
34:11 Pešl z rohu hřiště našel volného Vašáka, který střelou švihem vymetl pavučiny.
34:10 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:2
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #95 František Pešl (4:2)
33:59 Mohelnice potrestala zaspání hostujících. Dohnal rychle rozehrál z rohu na rozběhnutého Nejezchlebu, který se ze zátahu nemýlil.
33:58 GÓL FBC Mohelnice! 4:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #7 David Nejezchleba, asistoval #56 Michal Dohnal (4:1)
30:31 Motlova střela letící do levého růžku nebyla příliš rychlá na Hublarovu pravačku.
28:31 Domácí celek zkouší střílet z dálky. Další dělovka z Navrátilovy magické hůlky.
27:20 Hellerova dělovka z dálky skončila na rameni ochránce svitavské svatyně.
24:51 Pudil zkusil prohodit míček přes svitavskou zeď na volného Šaldu. Avšak neúspěšně...
21:54 Šalda překazil svitavskou rozehrávku. Jeho dělo švihem ale brankáři nedělalo žádný problém.
20:00 Střely v 1. části: 15:7
19:54 Hellerovo nahození nějakým způsobem prolétlo obranou a následně i brankářem.
19:53 GÓL FBC Mohelnice! 3:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #37 Filip Heller, asistoval #96 Tomáš Novotný (3:1)
16:51 Novotného střela ze zátahu letěla do šibenice. Brankář však míček vytasil svou helmicí.
15:59 Vyloučen hráč #38 Jakub Motl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:36 Vaňkova backhandová střela se odrazila k volnému Veselíkovi, který se střelou do prázdné neměl žádný problém.
15:35 GÓL FBC Mohelnice! 2:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #95 Michal Vaněk (2:1)
14:40 Mohelnice poslední dobou volí příhřávku před střelou. Náhradnímu braknáři Hamplovi už to začíná vadit.
10:46 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #55 Pavel Blažejovský (1:1)
10:38 Brýdlova střela z dálky vyklouzla Hublarovi z rukou. K míčku se však žádný svitavský hráč nedostal.
09:31 Vaňkova petelica z dálky dělala Skácelíkovi problémy.
07:01 Rychlá krosová přihrávka, rychlá střela z první.
07:00 GÓL FBC Mohelnice! 1:0
06:02 Weiss vyběhl z obrany, aby vzal míček a prošel okolo tří hráčů. Jeho střela pak ale letěla jen vedle brány.
05:54 Veselík mohl zkompletovat hattrick, když se ocitl sám před brankářem. Jeho střela ale letěla přímo do středu brány.
04:14 Hublarovi dlouhé prstíčky teď figurovaly, když musel vyrážet střelu letící nad jeho levou nohou.
02:39 Husák zkusil z dálky. Hublar s přehledem chytá.
00:43 Mohelnice se snaží dostat soupeře hned ze začátku do tlaku.