5:7
    Štěpán ŠVEC
    (Háp)

FBC LETOHRAD Orel Orlice - FLORBAL LITOMYŠL 5:7
branky: 16. Maxim Kubelka, 25. Jan Skalický, 30. Jiří Doleček, 40. Adam Kovařík, 58. Michal Kuklík - 7. Tomáš Nykl, 10. Marek Macek, 11. Ondřej Ryšavý, 24. Patrik Petr, 29. Matěj Gregor, 30. Matěj Gregor, 60. Štěpán Švec; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Daniel Jiruška 15 - Tomáš Hájek 22; po třetinách: 1:3, 3:3, 1:1
97:25 Komentář domácích Kubelka Maxim (Vedoucí): V oslabené sestavě jsme do zápasu nastoupili velice vlažně, dobře jsme zahráli až třetí třetinu, kde nás zradilo zakončení. Díky soupeři a přeju příjemnou cestu domů.
97:25 Komentář hostů Klejch Martin (Asistent trenéra): Po výborném vstupu do utkání jsme trochu polevili v koncentraci a soupeř ukázal svoje kvality. Nakonec rozhodlo srdce a trochu štěstí. Děkujeme soupeři za velice kvalitní zápas.
97:25 Legendární nahrávka Jana Skalického, který nahrál na střelu Michala Kuklíka, který to nádherně zakončil pod horní tyč
60:00 Střely ve 3. části: 10:4
59:33 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 5:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (5:7)
58:53 Timeout FBC LETOHRAD Orel Orlice
57:25 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #8 Jan Skalický (5:6)
54:25 Letohradští přečkaly oslabení včetně Jirušky, který chytá neuvěřitelně
52:25 Vyloučen hráč #19 Adam Kovařík družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
47:29 Jiruška nemá v bráně žádné problémy chytá vše
43:49 Letohradští muži začínají hrát tvrdý florbal
40:03 Úvodní buly vyhrál Letohrad, kvůli malému faulu
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:34 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:6
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #19 Adam Kovařík bez asistence (4:6)
35:41 Zápas začíná být vyhrocený, zatím však v přiměřené míře
33:07 Kubelka dostal loktem do obličeje
29:49 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #96 Vojtěch Kaluža (3:6)
29:22 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 3:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #95 Jiří Doleček, asistoval #7 Jakub Kalous (3:5)
29:22 Kalous se poprvé objevil na hřišti a hned nahrává na gol
28:16 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #6 Ondřej Ryšavý (2:5)
25:42 Kubelka trefuje horní tyč
24:02 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 2:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický, asistoval #19 Adam Kovařík (2:4)
23:38 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #93 Patrik Petr, asistoval #11 Štěpán Švec (1:4)
21:30 Letohrad měl 2 střely, však golman Litomyšle chytá
20:01 Úvodní bully získali domácí
20:00 Střely v 1. části: 8:9
15:56 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #29 Maxim Kubelka, asistoval #34 Ondřej Kroutil (1:3)
15:29 Brankáři Litomyšle vypadl míček z rukou, však nikdo nedokázal doklepnout míček do brány
13:32 Další střela Litomyšle, ale Jiruška chytá
10:07 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Ondřej Ryšavý, asistoval #43 Daniel Novotný (0:3)
09:38 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #7 Marek Boštík (0:2)
06:37 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl bez asistence (0:1)
05:29 Zatím mají více ze hry hosté
00:01 Úvodní buly získali hosté