59
  • 59 58:18
    Mohelnice

FbK Orlicko-Třebovsko A - FBC Mohelnice 7:6
branky: 3. Aleš Rozlívka, 8. Tomáš Novotný, 10. Jan Horák, 34. Aleš Rozlívka, 47. Patrik Jurco, 48. Vojtěch Šmíd, 53. Vojtěch Šmíd - 13. Tomáš Šalda, 13. Jiří Valigura, 43. Matěj Bizek, 47. Tomáš Pudil, 49. Jiří Šula, 54. Josef Veselík; rozhodčí: Vladimír Lešák - Jitka Romančáková; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jonáš Marek 22 - Jan Hampl 26; po třetinách: 3:2, 1:0, 3:4
60:00 Komentář hostů Pudil Tomáš (Trenér): Dnes to od nás nebylo povedené utkání. Opět jsme se trápili v produktivitě. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář domácích Stolín Petr (Trenér): Velmi vyrovnané utkání s houževnatým soupeřem, který bojuje o přední příčky. Předváděná hra se určitě musela všem divákům na hale líbit. My jsme si dnes ale chtěli více nadělit pod stromeček 3 body než soupeř...3 BODY JSOU DOMA!!!. Děkujeme soupeři za utkání, a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 10:14
58:24 Hosté odvolali golmana a hrají v 6-ti hráčích.
58:18 Timeout FBC Mohelnice
54:28 OT se teď tlačí do brány, chtějí dát gól ať to stojí cokoliv.
54:04 První akci v tomto utkání musela udělat i naše zdravotnice.
53:46 GÓL FBC Mohelnice! 7:6
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #16 Matěj Bizek (7:6)
52:40 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 7:5
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (7:5)
52:12 Krásné zákroky tu teď předvádí golman domácích Jonáš Marek. Doufám že mě pozve na kofolu.
50:23 Hráči na ploše teď padají jak domino.
48:42 GÓL FBC Mohelnice! 6:5
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #87 Jiří Šula, asistoval #65 Tomáš Šalda (6:5)
47:28 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 6:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #20 Pavel Horák (6:4)
47:28 Nejhezčí střelu tohoto utkání vstřelil hráč s číslem 61 Vojtěch Šmíd (ehm můj bratr).
46:37 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 5:4
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #9 Jan Horák (5:4)
46:37 Gól domácích, který byl odražen od 16 nohou, 9 rukou a jedné hlavy nakonec končí v síti.
46:34 Hádka obou celků, kterou vyprovokoval hráč hostí s číslem 37.
46:18 GÓL FBC Mohelnice! 4:4
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #46 Tomáš Pudil, asistoval #96 Tomáš Novotný (4:4)
44:48 Akce domácích končí pouze na horní tyči.
42:09 GÓL FBC Mohelnice! 4:3
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #16 Matěj Bizek, asistoval #19 Jakub Weiss (4:3)
40:25 Na dnešní utkání se přišlo podívat neuvěřitelných 42 diváků. Děkujeme
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
37:48 Hráč hostí 37 to teď zahrál nejhůře jak mohl.
33:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 4:2
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #11 Aleš Rozlívka, asistoval #93 Jan Machatý (4:2)
33:30 Famózní kombinace domácích z rozehrávky. Domáci si hosty poslali doslova na párek do našeho bufetu.
31:04 Krásná akce domácích končí pouze na břevně.
28:09 Konflikt mezi hráči z obou týmů musel vyřešit rozhodčí.
27:14 Únik hostí zachránil fantastickým zákrokem domáci golman Jonáš Marek.
24:39 Hostí hrají v plném počtu.
23:18 One timer hráče domácích letěl těsně vedle tyčky.
22:39 Vyloučen hráč #87 Jiří Šula družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za blokování florbalky
22:27 Domácí zatím hrají s míčkem.
20:43 Utkání Maroko s Chorvatskem po 9. minutách 1:1.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
18:18 Domácí hrají v plném počtu.
16:18 Vyloučen hráč #90 Tomáš Martinásek družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za hrubost
16:18 Tomáš Martinásek na truc podseknul hráče hostí a jde na 2 minuty.
16:03 Tomáš Martinásek dal krásný gól, ale bohužel ho rozhodčí neuznal.
12:36 GÓL FBC Mohelnice! 3:2
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #86 Jiří Valigura, asistoval #19 Jakub Weiss (3:2)
12:36 Domácí teď přestali hrát a hosté snížili na rozdíl 1 branky.
12:16 GÓL FBC Mohelnice! 3:1
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #65 Tomáš Šalda, asistoval #88 Martin Kubíček (3:1)
12:16 Krásný one timer vstřelil hráč hostí s číslem 65.
10:17 Připomínáme že za 15 minut začíná boj o třetí místo mezi Chorvatskem a Marokem.
09:09 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 3:0
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák bez asistence (3:0)
09:09 Hráč domácích Jan Horák si poslal na párek do bufetu 2 hráče hostí a zaskóroval backhandem pod víko.
07:48 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 2:0
Vlastní branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #96 Tomáš Novotný (2:0)
07:48 Tomáš Novotný si po hezké přihrávce od Petra Stolína dal vlastní branku.
06:35 Skvělé zákroky golmanů můžeme vidět na obou stranách.
06:04 Domácí hrají v plném počtu
04:47 Domácí zatím brání oslabení na jedničku s hvězdičkou.
04:04 Vyloučen hráč #61 Vojtěch Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za blokování florbalky
03:39 Všechny střely hostí zatím letěli mimo branku.
02:30 GÓL FbK Orlicko-Třebovsko A! 1:0
02:30 Krásná akce domácích končí gólem.
01:53 Nebezpečná akce domácích, ale brankář hostí vytánul balonek z brankové čáry.
01:05 Na začátku utkání drží míček Mohelnice.