7:6
    Adam KOBR
    (Vaňásek)

Hornets Brno ZŠ Horní - FTC Vysoké Mýto  7:6
branky: 6. Dominik Hude, 20. Vincent Drápal, 23. Lukáš Paták, 30. Tomáš Havlíček, 41. Jiří Žák, 51. Jiří Žák, 51. Adam Obertan - 7. David Vaňásek, 15. Vojtěch Pavlák, 47. Vojtěch Pavlák, 51. Petr Lesák, 55. Vojtěch Novák, 59. Adam Kobr; rozhodčí: Jan Kouba - David Lovas; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 86; zásahy brankářů: Bořek Králík 14 - Václav Musel 19; po třetinách: 2:2, 2:0, 3:4
60:00 Komentář domácích Brückner Pavel (Trenér): Po vánoční pauze jsme se dostávali do hry velmi pomalu. Předvedli jsme řadu technických ztrát a zbrklých rozhodnutí, ale cením si bojovnosti týmu. Dnes to jsou vydřené tři body. Příště musíme být lepší. Děkuji soupeři a našim skvělým divákům.
60:00 Komentář hostů Večeře Jindřich (Vedoucí): Dnes jsme viděli vyrovnané utkání, ve kterém jsme doplatili na menší výpadek v druhé třetině a celkově slabší koncovku. Na druhou stranu to bylo od našeho týmu velmi dobře odpracované a určitě se dnes nemáme za co stydět. Přejeme domácímu týmu hodně úspěchů ve zbytku sezóny.
60:00 Střely ve 3. části: 5:8
60:00 Po velmi napínavém závěru už nakonec Mýto své šance nevyužilo. Horneti tak berou velmi těsnou výhru za tři body. Zápas hodnotím jako divácky atraktivní a děkuji vám za sledování tohoto onlinu až do konce.
59:19 Oba trenéři se velmi diví verdiktům rozhodčích.
58:26 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #6 Adam Kobr, asistoval #79 David Vaňásek (7:6)
58:26 Po standardce Mýta si i přes signály z obou střídček odskočil Kobr. Já to věděl pět vteřin dopředu. Ten ale snížil na rozdíl jediné branky a zápas bude velmi ostrý.
58:05 Horneti statečně brání. Poslední dvě minuty zápasu už začaly ubíhat a Mýto musí ještě zvýšit svoji aktivitu.
57:15 Mýto v šesti.
56:44 Drápal to zkusil, trefil ale pouze blok.
55:31 Žák se dostal do dobré šance, Musel však musel chytit, jinak by zasadil Mýtu téměř poslední ránu.
54:40 Přesně jak jsme předpokládali. Mýto ostřeluje sršná defenzívu a zápas se velmi přiostřuje.
54:03 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 7:5
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #10 Vojtěch Novák, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (7:5)
54:03 Novák po zbrusunové nahrávce Pavláka dává gól a Mýto zase dýchá.
53:31 Pořadatelský stolek teď opravdu neměl daleko od toho, aby sem naletěl jeden z hráčů v zeleném... Opravdu by to bolelo.
53:13 Po chybné rozehrávce Mýta se dostal do šance Žák, který ale neproměnil.
52:41 Vaňásek krutě povalil Šamánka. Ten se ale oklepal a hraje dál.
51:26 Další pád absolvoval Kobr. Naše zdravotnice s naším vyhlášeným chladicím sprejem ale zatím není potřeba.
51:06 Rašek nehezky spadl přímo k našemu stolku a jeho kotník nevypadá dobře. S pomocí spoluhráčů odkulhal na střídačku.
50:51 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 7:4
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #3 David Brouček (7:4)
50:51 Obertan se konečně prosadil a slavý s ním celý pořadatelský stolek.
50:21 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 6:4
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #68 Libor Knypl (6:4)
50:09 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 6:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #26 Lukáš Paták (6:3)
50:09 Horneti nevyužívají přesilovku, však hned sekundu po jejím konci Horneti vstřílí gól.
49:52 Až teď jsem dopsal notifikaci z času 08:08. Opravdu v záplavě informací nestíhám.
48:08 Vyloučen hráč #3 Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za držení
48:08 Hosté se však také uchýlili k faulu a svoji možnost hrát přesilovou hru si odepřeli. Teď si přesilovku zahrají Horneti.
47:28 Timeout FTC Vysoké Mýto
47:28 Vyloučen hráč #61 Vincent Drápal družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
47:28 Po faulu Drápala, který svého soupeře zadrápal tak, že byl vyloučen za bránění ve hře. Mýto si bere timeout.
46:37 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:3
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #10 Vojtěch Novák (5:3)
46:37 Pavlák po luxusní nahrávce Nováka zametá z do Králíkovi kuchyně takovým způsobem že bude potřeba celá nová kuchyňská linka.
46:05 Rozhodčí zašlápnul míček.
45:27 Menší sekaná. Rozhodčí zůstávají klidní. Nad svými florbalkami však spláčou hráči.
43:39 Střela Novotného končí daleko za mantinelem. Nechápavě se podíval na svoji čepel. S Makerkou mu to dnes nějak nelepí.
43:07 Drápal svým backhandem za bránou málem sejmul rozhodčího.
42:14 Almásy končí na zemi. Rozhodčí nechávají hru plynout dál, podle nás za stolkem to ale byl zákrok na 2 minuty.
40:17 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 5:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #98 Jiří Žák, asistoval #64 Kryštof Kopečný (5:2)
40:17 Horneti zničehonic propálili Musela. Tahle rána od Žáka ale měla parametry velmi úctyhodné.
40:13 Časoměřič se vypařil a tak musela být hra přerušen.
40:00 Opět buly pro Hornets.
40:00 Střely ve 2. části: 11:4
38:37 Brouček se zase vyjadřuje neslušně. Je jen na trenérovi domácích, zda tyto negativní emoce bude tolerovat (a na rozhodčích, samozřejmě).
38:20 Střela Nováka končí na mantinelu.
37:35 Schyluje se ke konci druhé třetiny a Horneti tlačí na defenzívu Mýta.
36:28 Domácí v plném počtu.
36:08 Hornetům zbývá dvacet sekund do konce oslabení. Trest Hudeho tak nejspíš zůstane nepotrestaný.
34:28 Vyloučen hráč #67 Dominik Hude družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
34:20 Almásy zhodnotil výkon spoluhráčů slovy, která opět nemůžeme uvést v onlinu.
34:01 Hude si přidržel svého soupeře a Mýto si tak zahraje přesilovku.
32:48 Šamánek si po dohrání hráčů z Mýta udělal výlet na strídačku hostů. Zda se mu líbil, nebo nelíbil, nevíme. Třeba napíše recenzi..
32:02 Vaňásek po tvrdém zákroku leží na zemi. Náš chladicí sprej ale zůstává nepoužitý, můžu ho ale s klidným svědomím doporučit všem na hřísti i mimo něj.
31:40 Žák v úniku ještě dával na Kopečného, Musel mu ale v sedě zabránil skórovat.
31:02 Diváci měli možnost uslyšet řev z domácí střídačky. Já osobně bych ho přirovnal k T - Rexovi.
29:47 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #45 Tomáš Havlíček, asistoval #64 Kryštof Kopečný (4:2)
29:47 Jen o chvíli později ale Musela propaluje Havlíček a Horneti se ujímají dvoubrankového vedení.
29:34 Kopečnému uskočil míček za mantinel.
29:25 Žák jen o centimetry nedokiázal potrestat chybu soupeře.
28:34 Králík opět zasáhl proti střele z velmi nebezpečné vzdálenosti. Dnes se mu hodně daří.
27:45 Králík předvedl luxusní zákrok a drží Brnu náskok.
26:42 Obertan konečně vystřelil, bohužel ale pouze do masky Musela.
26:03 Almásy není spokojený s výrokem rozhodčích. Hra ale pokračuje a Mýto na míčku.
26:01 Nejvíce sledování hráčí tohoto utkání by měli být Šamánek a Obertan. Druhý ze zmíněných je na hřišti ale nevýrazný, a tak nemám co napsat.
24:02 Drápal končí po tvrdém, však čistém zákroku na zemi. Naší zdravotnice ale zatím není třeba.
22:34 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 3:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #26 Lukáš Paták, asistoval #10 Jan Almásy (3:2)
22:34 Nahození Patáka končí v bráně po zatmění Hudem. Ukázková clona.
22:00 Nebezpečnou střelu Hudeho likviduje Musel.
20:42 Teď se však Kopečný rozběhl takovým způsobem, že to zakvičelo jako brzdící vlak.
20:23 Vaňáskovi se nelíbí přístup rozhoodčí k tomuto zákroku od Kopečného.
20:00 Opět buly pro Hornets.
20:00 Střely v 1. části: 10:8
19:47 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 2:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #61 Vincent Drápal, asistoval #88 Jan David Šamánek (2:2)
19:47 Drápal nemilosrdně propálil Musila.
19:00 Poslední minuta do konce třetiny. Hra stále vyrovnaná.
17:56 Brouček naštvaně komentuje hru slovy, která ale nemůžu užít v onlinu, tak si je domyslete...
17:34 Novák si asi před zápasem neseřídil mířidla. Jeho střla netrefila o šest metrů.
16:59 Králík hasí chybu Weinsteina při backchecku.
16:14 Musel nemusel polapit tento skákavý míček, s notnou dávkou štěstí se mu to ale podařio.
14:57 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #16 Patrik Rašek (1:2)
14:57 Pavlák trestá nedůraznou obranu Hornets a posílá Mýto do vedení.
14:41 Weinstein si hodně zvětšil hrací prostor nárazem na mantinel a přidělává práci pořadatelům.
14:15 Žák nedokázal ztrestat FTC svým únikem.
14:00 Ani jeden z týmů nechce svému soupeři nechat jediný metr prostoru.
13:13 Králík zachránil další střelu hráčů FTC.
12:30 Šamánkova střela v bloku. Dalším pokusem trefuje břevno.
12:00 Fanoušci Hornets hlasitě podporují svůj tým.
11:05 Mýto má větší držení míčku, nedokáží si však vytvořit šanci.
10:04 Hráči Mýta si kvedlají s míčkem až za soupeřovou brankou.
08:45 Cifrova střela neskončila na správném místě.
08:15 Kopečný zachytil rozehrávku, vystřelil však do bloku. Ne, nemají tam díru, neboj..
06:50 Drápalova střela nadvakrát zblokovaná.
06:06 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:1
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #79 David Vaňásek, asistoval #24 Vojtěch Pavlák (1:1)
06:06 Pavlákovo nahození Vaňásek sklepl ze vzduchu do brány a je opět vyrovnáno
05:09 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #67 Dominik Hude bez asistence (1:0)
05:09 Skvělým backhandem posílá Hude Hornety do vedení.
04:48 Po pěti minutách hry se naše předpoklady vyplňují
04:32 Drápalova střela končí na mantinelu.
03:40 Dobrou přihrávku Kopečného Žák nedokázal zamést do kuchyně.
02:36 Mikulecký svým tělem zdvojnásobil objem svého brankáře a drží tak Mýto bez obdržené branky.
01:23 Šamánkův pas před bránu na Raka likviduje brankář hostů Musel.
00:57 Obertan úspěšně zblokoval první střelu hostů.
00:00 Úvodní buly pro Hornets.
00:00 Vítejte u nedělního utkání Hornets Brno ZŠ Horní proti FTC Vysoké Mýto. Očekáváme velmi vyrovnaný a emočně vypjatý zápas. V tuto chvíli už byly naším hlasatelem představeny oba týmy.