• 62 61:53
    6:7
    (Skalický)

FbC Skuteč - FBC LETOHRAD Orel Orlice 6:7p
branky: 6. Adam Vařejčko, 11. Kryštof Maňour, 12. Damián Václav Pavliš, 19. Adam Vařejčko, 42. Kryštof Maňour, 59. Kryštof Maňour - 8. Martin Novák, 30. Tomáš Chlumecký, 33. Matouš Poláček, 39. Jan Skalický, 48. Maxim Kubelka, 53. Michal Kuklík, 62. Michal Kuklík; rozhodčí: Pavel Houserek - Vladimír Lešák; vyloučení: 4:3; využití: 3:1; diváků: 80; zásahy brankářů: Jonáš Moravec 25 - Daniel Jiruška 16; po třetinách: 4:1, 0:3, 2:2, 0:1
65:00 Komentář domácích Laška Ondřej (Trenér): v první třetině jsme hráli jak jsme chtěli zrychlili hru a byly důrazný ve svém pásmu. V druhé třetině jsme nedodrželi vůbec nic. A soupeře pustili k vyrovnání. ve třetí třetině bylo spoustu sporných momentů na obě strany a my spálili velké množství šancí které nás potom stáli zápas. Musím kluky pochválit za přístup ke hře a snahu o zrychlení hry. Doufáme, že příště budeme mít více štěstí v zakončení. Prodloužení je těžké a po našem faulu soupeř rozhodl. Gratulujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
65:00 Komentář hostů Adamec Petr (Trenér): Takhle přistoupit k první třetině, když nutně potřebujeme body je otřesný. Od druhé třetiny jsme se výrazně zvedli a soupeře jsme po zásluze dorovnali. V závěru mi přišlo, že chceme soupeři vítězství darovat, ale domácí k tomu přistoupili zodpovědně a pouze vyrovnali. Prodloužení bylo vabank a naštěstí jdou dva body za námi. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00 Střely v prodloužení: 1:1
61:53 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 6:7
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #17 Michal Kuklík, asistoval #8 Jan Skalický (6:7)
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
58:15 GÓL FbC Skuteč! 6:6
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #77 Jan Tesař (6:6)
56:56 Vyloučen hráč #13 Martin Novák družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
52:32 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:6
51:31 Fanoušci zažívají infarktové stavy, jak se oba týmy snaží převrátit vedení ve svůj prospěch.
50:11 Vyloučen hráč #33 Adam Krátký družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nesportovní chování
47:13 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 5:5
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #21 Maxim Kubelka, asistoval #17 Michal Kuklík (5:5)
45:46 Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
45:13 Skuteč si může otevřít betonárku, když umně zablokovali Dolečkovu rozehrávku před brankou.
43:05 Hala nedýchá. Jiruška se při opakovaných akcích domácích pořádně zapotil, ale kasu nakonec ubránil.
41:44 Zahájení poslední části s nerozhodným stavem slibovalo napínavou hru, o kterou se postaral ukázkovou střelou Maňour. Vedení ale musí obhájit v oslabení po vyloučení Hledíka.
41:43 Vyloučen hráč #88 Jakub Hledík družstva FbC Skuteč na 2 minuty za nedovolené vrážení
41:08 GÓL FbC Skuteč! 5:4
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #74 Kryštof Maňour, asistoval #42 Karel Kuta (5:4)
40:00 Střely ve 2. části: 6:12
38:14 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:4
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #8 Jan Skalický bez asistence (4:4)
33:50 Jan Skalický si našel výhodnou pozici, ale prudká střela zacinkala o břevno.
32:15 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:3
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #3 Matouš Poláček bez asistence (4:3)
29:48 Fanouškům se zvýšil tep, když mohli domácí získat nájezd. Rozhodčí ale nakonec po dohodě s kapitány situaci vyhodnotili jako standardní faul a rozehrávalo se z půlky.
29:22 Vyloučen hráč #15 Adam Vařejčko družstva FbC Skuteč na 2 minuty za vysoká florbalka
29:01 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 4:2
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #28 Tomáš Chlumecký, asistoval #12 Jiří Doleček (4:2)
27:10 Práškův projektil z půlky plesknul o Jiruškovu dlaň.
24:26 Maňour před brankou parádně obehrál soupeře, ale zakončit se mu nepodařilo.
20:00 Střely v 1. části: 4:9
18:56 GÓL FbC Skuteč! 4:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #3 Martin Vojta (4:1)
16:38 Hosté rozehrávali před brankou domácích, ale Moravec svou svatyni uchránil.
11:43 GÓL FbC Skuteč! 3:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #2 Damián Václav Pavliš, asistoval #33 Adam Krátký (3:1)
10:06 GÓL FbC Skuteč! 2:1
08:59 Vyloučen hráč #8 Jan Skalický družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice na 2 minuty za sekání
07:50 GÓL FBC LETOHRAD Orel Orlice! 1:1
Branku družstva FBC LETOHRAD Orel Orlice vstřelil #13 Martin Novák, asistoval #10 Petr Doleček (1:1)
07:50 Novák si napravuje reputaci a v krátkém sledu srovnává skóre.
05:20 Vyloučení potrestalo duo Vařejčko s Tesařem. Novák ani nestačil zahřát židli.
05:19 GÓL FbC Skuteč! 1:0
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #77 Jan Tesař (1:0)
02:49 Moravec se tlakem před bránou nenechal rozhodit. Míček skončil v jeho lapačce.