3:13
    Štěpán ŠVEC
    (Štarman)

Sklo Bohemia Světlá n/S - FLORBAL LITOMYŠL 3:13
branky: 16. Petr Baloun, 38. Jiří Lapeš, 60. Jaroslav Krátký - 10. Michal Háp, 12. Michal Háp, 14. Martin Štarman, 18. Ondřej Ryšavý, 20. Matěj Gregor, 26. Štěpán Švec, 29. Tomáš Nykl, 31. Štěpán Švec, 36. Tomáš Novák, 45. Ondřej Ryšavý, 53. Marek Macek, 59. Jan Stuchlík, 60. Štěpán Švec; rozhodčí: Josef Pařízek - Michal Roudenský; vyloučení: 4:3 + Vojtěch Kaluža OS; využití: 0:1; diváků: 73; zásahy brankářů: Filip Kopecký 35 - Tomáš Hájek 37; po třetinách: 1:5, 1:4, 1:4
60:00 Komentář domácích Trtík Petr (Trenér): V zápase jsme se snažili držet vysoké tempo, ale soupeř těžil z našich nepřesností v přihrávce, kde rychle otáčel hru a trestal přesnými zásahy. K výhře gratuluji.
60:00 Komentář hostů Klejch Martin (Asistent trenéra): Splnili jsme to, pro co jsme přijeli, a to jsou tři body. Nakonec jsme rádi, že všichni hráči přežili až zbytečně agresivní hru soupeře. Výborní diváci vytvořili výbornou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
59:53 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:13
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #77 Martin Štarman (3:13)
59:42 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:12
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký, asistoval #9 Ondřej Holoubek (3:12)
58:11 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:12
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #43 Jan Stuchlík, asistoval #6 Ondřej Ryšavý (2:12)
55:51 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
52:06 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:11
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #21 Marek Macek, asistoval #91 Tomáš Hájek (2:11)
51:38 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Kaluža družstva FLORBAL LITOMYŠL - osobní trest
51:38 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Kaluža družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
46:18 Obávám se že Kučírek je po dnešním zápase neplodný
44:41 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:10
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #6 Ondřej Ryšavý, asistoval #21 Marek Macek (2:10)
40:00 Střely ve 2. části: 14:20
39:19 Tohle byla opravdu krásná šance Čapka kdy předběhl všechny hráče a šel sám na bránu tu však ale netrefil
37:50 Světlá opět ve 4
37:39 Vyloučen hráč #81 Josef Smejkal družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování
37:20 Dnešní zápas je Lapeše premiére a hned posílá gol
37:13 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:9
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #12 Jiří Lapeš, asistoval #20 Andrej Čapek (2:9)
35:32 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:9
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #96 Tomáš Novák, asistoval #10 Vojtěch Kaluža (1:9)
34:45 Kopecký teď drží svůpj tým
32:05 Světlá hraje svou první přesilovku
31:43 Vyloučen hráč #72 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za bránění ve hře
30:47 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:8
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #51 Michal Háp (1:8)
28:31 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #7 Marek Boštík (1:7)
25:13 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #55 Jan Kulhavý (1:6)
24:45 Světlá ve 4
24:25 Vyloučen hráč #9 Ondřej Holoubek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
23:58 Litomyšl presuje a Světlá s tím má problémy
20:03 Začíná nám druhá třetina
20:00 Střely v 1. části: 15:15
19:52 Světlé chyběl kousek od golu
19:09 Gregor zvyšuje na 1:5
19:03 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #98 Matěj Gregor, asistoval #12 Tomáš Nykl (1:5)
18:15 Kučírek nádherná akce jeden na dva
18:03 Litomyšl zvyšuje na 1:4
17:50 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 1:4
16:30 Krátký vytváří nádherný pres
16:14 Na tento gol se opravdu krásně dívalo!!! Baloun sňižuje na 1:3
15:56 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #5 Petr Baloun, asistoval #19 Luboš Brzoň (1:3)
14:29 Hájek drží svůj tým
13:39 Litomyšl využívá nepozornosti Světlé a využívá standartku
13:26 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #77 Martin Štarman, asistoval #55 Jan Kulhavý (0:3)
12:30 Opět ukázková akce ze strany Litomyšle
11:45 Krásná standartní rozehrávka Světlé
11:20 Háp opět skoruje a zvyšuje na 2:0
11:05 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #11 Štěpán Švec (0:2)
11:01 4 na 4
10:50 Začíná se tu přiostřovat
10:32 Vyloučen hráč #7 Martin Pavelka družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nesportovní chování
10:32 Vyloučen hráč #72 Daniel Ondráček družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za nesportovní chování
10:32 Háp posílá svuj tým do vedení a připisuje si tím 22. gol v sezoně
09:36 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 0:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #77 Martin Štarman (0:1)
08:25 Matěj Gregor krásně dostává hru do klidu
05:04 Světlá hraje na 100% i přes to že má opravdu kvalitního soupeře
03:58 Světlá se dostává do akcí, zatím ale nekončí brankou
03:52 Kopecký předvádí neskutečné zákroky
03:35 Nádherná akce Litomyšle
03:13 Světlá má dne v kase mladého Filipa Kopeckého, který se však ničeho nebojí a svůj tým drží
02:10 Litomyšl krásně využívá své volné beky.
01:12 V hale je opět skvělá atmosféra díky fanouškům
01:09 Jaroslav Krátky bojuje o balon u mantinelu
00:03 Zdravíme diváky u dnešního utkání