60
  • 60 59:50
    2

FTC Vysoké Mýto - FLORBAL LITOMYŠL 5:7
branky: 5. Petr Lesák, 8. Jiří Unzeitig, 30. Libor Knypl, 55. Vojtěch Pavlák, 59. Vojtěch Pavlák - 17. Jan Kulhavý, 29. Štěpán Švec, 31. Michal Háp, 46. Tomáš Nykl, 48. Štěpán Švec, 50. Tomáš Nykl, 56. Štěpán Švec; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 231; zásahy brankářů: Václav Musel 24 - Tomáš Hájek 20; po třetinách: 2:1, 1:2, 2:4
60:00 Komentář domácích Vaňásek David (Trenér): Dnešní utkání bylo po dvě třetiny velmi vyrovnané. Bohužel třetí třetina se ukázala lepší pro Litomyšl. Největší poděkování patří dnes divákům a fanouškům. A velká gratulace NejzbachU17 za mistrovský titul. I vám děkujeme za skvělý fanklub!
60:00 Komentář hostů Doubek Tomáš (Trenér): Z naší strany dobrý týmový výkon. Naše hra se s každou třetinou zlepšovala. Dostávali jsme se do hodně šancí, ze kterých jsme mohli dát více gólů. Jsme na dobré cestě do play-up. Dnes si dáme pár piv a v týdnu poladíme formu na zbytek sezóny. Děkuji týmu a divákům. nDerby je naše! n
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:50 Vyloučen hráč #19 Jiří Unzeitig družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost
59:33 Hájek vyhazuje chycený míček a hazí ho k bráně Mýta
58:45 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 5:7
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák bez asistence (5:7)
58:45 Nyní vidíme nátlak ze strany domácích, který vyúsťuje v gól Pavláka
58:08 Boštík střílí, ale Musel opět chytá
55:36 Mýto se snaží stále frekventovaně hrát bez golmana a udělit Litomyšli další gól
55:24 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 4:7
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #6 Ondřej Ryšavý (4:7)
54:24 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 4:6
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #24 Vojtěch Pavlák, asistoval #79 David Vaňásek (4:6)
54:24 Domácí nakonec proráží obranu hostů a dávají gól
53:56 Litomyšl nenechá pustit Mýto ke své brance
52:19 Mýto nyní hraje v 6 bez golmana
52:10 Timeout FTC Vysoké Mýto
52:00 Situaci dva na jednoho Litomyšl nevyužívá díky zákroku Musela
50:07 Litomyšl nyní vede o 3 góly a Mýto se snaží gólový stav snížit a dostat se zpátky do hry
49:45 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:6
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #7 Marek Boštík (3:6)
48:27 Musel chytá střelu volného Hápa
47:04 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:5
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #77 Martin Štarman (3:5)
46:42 Večeře střílí pěknou střelou na bránou, ale mýjí
45:09 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:4
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #12 Tomáš Nykl, asistoval #21 Marek Macek (3:4)
45:09 Litomyšl poprvé v zápase vede
44:47 Cifrovi ujel míček a Litomyšl toho využívá a žene se na golmana, gól ale nedává
43:20 Hosté jsou teďkon aktivnější a hraje se více v obranném pásmu domácích
40:00 Střely ve 2. části: 5:9
40:00 Druhá třetina byla o něco slabší na střely, ale silnější na souboje. Je vidět že oboum týmům jde hodně o výhru v tomto derby
39:10 Velká šance před brankou Hájka, ale neproměněná
37:55 Střely lítají na brány obou stran, hra je velice intenzivní a oba týmy se snaží vybojovat další gól
36:00 Musel chytá střelu Štarmana
33:18 Renza blokuje střelu Nováka
30:27 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 3:3
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #51 Michal Háp, asistoval #55 Jan Kulhavý (3:3)
30:27 Litomyšl opět srovnává, zápas je zatím vyrovnaný
29:12 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 3:2
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #68 Libor Knypl, asistoval #3 Petr Lesák (3:2)
29:12 Mýto si nenechává nic líbit a dostává se opět do vedení
28:40 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:2
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #11 Štěpán Švec, asistoval #55 Jan Kulhavý (2:2)
28:40 Litomyšl využívá přesilovky a srovnává díky Švecově skvěle mířené střele
27:05 Vyloučen hráč #9 Jan Ossendorf družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování florbalky
27:05 Mýto si zahraje druhé oslabení a Litomyšl se toho bude snažit  využít
23:23 Krásná souhra Knypla s Unzeitigem vyústila ke střele, kterou však výborným zákrokem chytá Hájek
22:41 Macek střílí na bránu, ale musel chytá
20:32 Máme tu začátek druhé třetiny a Litomyšl už dvakrát stihla vystřelit na bránu domácích
20:00 Střely v 1. části: 11:12
19:10 Litomyšl úspěšně ubránila své první oslabení a míří hned do útoku
17:05 Vyloučen hráč #55 Jan Kulhavý družstva FLORBAL LITOMYŠL na 2 minuty za sekání
17:00 Mýto má výhodu a odvolává brankáře a bude mít svoji první přesilovku
16:03 GÓL FLORBAL LITOMYŠL! 2:1
Branku družstva FLORBAL LITOMYŠL vstřelil #55 Jan Kulhavý, asistoval #11 Štěpán Švec (2:1)
16:03 Litomyšl se probojovala k bráně domácích a je z toho gól
15:41 Vaňásek vystřelil krásnou střelu z půlky hřiště, golman hostů však chytá
14:30 Litomyšl překazila útok Mýta a vrhá se do protiútoku
13:04 Knypl netrefil prázdnou branu (jednalo se o tutovku)
10:39 Musel výborně chytá střelu volného hráče před bránou
09:45 Skvělý zákrok od Hájka
09:18 Vyloučen hráč #16 Patrik Rašek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře
07:52 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 2:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #19 Jiří Unzeitig, asistoval #68 Libor Knypl (2:0)
07:40 Knypl střílí na bránu, ale přestřelil
06:55 Litomyšl dala tyčku
05:45 Litomyšl teďkon tlačí na Vysoké Mýto v obraně
04:05 Skvělě zpracovaná příhrávka od Unzeitiga na Lesáka vyústila v krásný gol
04:01 GÓL FTC Vysoké Mýto ! 1:0
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil #3 Petr Lesák, asistoval #19 Jiří Unzeitig (1:0)
01:23 Chyba v obraně málem způsobyla gol na straně hostů, golman však vyrazil.
00:02 Úvodní buly získává Litomyšl
00:00 Oba týmy nastupují na hřiště za bouřlivého potlesku.
00:00 Vítáme Vás u sobotního zápasu FTC Vysoké Mýto proti FLORBAL Litomyšl. Zápas byl dlouho očekávaný a počítame že bude i vypjatý a oba týmy se ze sebe budou snažit dostat maximum.