• 59 58:53
    2
    Šimon BOREK

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBK Atlas Blansko 5:12
branky: 19. Josef Smejkal, 37. Luboš Brzoň, 41. Luboš Brzoň, 42. Ondřej Holoubek, 57. Jaroslav Krátký - 7. Dominik Janík, 8. Vojtěch Fedra, 9. Daniel Žilka, 21. Vojtěch Fedra, 23. Vojtěch Fedra, 29. Vojtěch Polách, 35. David Čermák, 35. Vojtěch Fedra, 43. Vojtěch Fedra, 45. Daniel Žilka, 57. Lukáš Svoboda, 59. Vojtěch Fedra; rozhodčí: Petr Kadlec - Daniel Kršek; vyloučení: 2 + Ondřej Holoubek 4 + Martin Kučírek TDKU + 4:2; využití: 0:3; diváků: 98; zásahy brankářů: Tomáš Černohlávek 29 - Jan Opletal 32; po třetinách: 1:3, 1:5, 3:4
60:00 Komentář domácích Trtík Petr (Trenér): Hra se místy bohužel dostávala do zbytečných emocí, které z pravidla končili naším vyloučením. Proti organizované hře soupeře nám pak hráč chyběl, či síly po dokončení oslabení. Soupeři gratuluji a přeji hodně štěstí do dalšího pokračování soutěže a bitvy o národní ligu.
60:00 Komentář hostů Frýdek Jan (Vedoucí): Jeden z nejdelších výjezdů letošní sezony a my si odvážíme tři body. Děkujeme rozhodčím, soupeřům, divákům a to hlavně a především naší věrné fanynce Zuzce. #freeFerko
60:00 Střely ve 3. části: 14:15
58:53 Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:03 GÓL FBK Atlas Blansko! 5:12
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #22 Jakub Fedra (5:12)
57:45 Vyloučen hráč #3 Jiří Lapeš družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za blokování florbalky
56:48 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:11
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #33 Jaroslav Krátký, asistoval #19 Luboš Brzoň (5:11)
56:32 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:11
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #73 Lukáš Svoboda, asistoval #20 Daniel Žilka (4:11)
53:55 Vyloučen hráč #5 Šimon Borek družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání
44:54 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #20 Daniel Žilka, asistoval #5 Šimon Borek (4:10)
42:28 GÓL FBK Atlas Blansko! 4:9
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #19 Lukáš Kučera (4:9)
41:26 Světlá to nevzdává a stále bojuje
41:19 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #9 Ondřej Holoubek, asistoval #7 Martin Pavelka (4:8)
40:34 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:8
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #19 Luboš Brzoň, asistoval #33 Jaroslav Krátký (3:8)
40:00 Střely ve 2. části: 7:15
36:24 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:8
34:42 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:8
34:26 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:7
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #57 David Čermák, asistoval #29 Ondřej Navrátil (1:7)
28:48 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:6
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #72 Vojtěch Polách, asistoval #53 Ondřej Koumar (1:6)
26:45 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2+2 minuty za hrubost
26:45 Vyloučen hráč #6 Martin Kučírek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S do konce utkání
26:45 Máme tu červenou kartu, bitku jsme tu ještě opravdu neviděli
22:53 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:5
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #12 Vojtěch Fedra, asistoval #26 Marek Hrazdíra (1:5)
22:04 Vyloučen hráč #9 Ondřej Holoubek družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2+2 minuty za hrubost
20:22 GÓL FBK Atlas Blansko! 1:4
20:00 Střely v 1. části: 16:11
18:36 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #81 Josef Smejkal z trestného střílení (1:3)
12:05 Máme tu první vyloučení
11:24 Vyloučen hráč #5 Petr Baloun družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za nedovolené vrážení
08:26 Žilka zvyšuje na 0:3
08:02 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:3
07:25 ajajaj už to začíná. Hosté mají dvougolový náskok
07:10 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:2
06:48 GÓL FBK Atlas Blansko! 0:1
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #51 Dominik Janík, asistoval #57 David Čermák (0:1)
06:25 V hale panujě skvělá atmosféra, diváků tu je opět spoustu
05:45 utkání celkem nuda, být divákem skočím si pro pivo
02:55 Černohlávek opět předvádí ukázkové zákroky