60
  • 60 59:05
    Svitavy

FbK TJ Svitavy - Hornets Brno ZŠ Horní  4:3
branky: 10. Tomáš Hynek, 15. Tomáš Hynek, 20. Josef Prudil, 24. Ondřej Husák - 5. Filip Barus, 54. Kryštof Kopečný, 55. Adam Obertan; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 5:5; využití: 1:1; diváků: 86; zásahy brankářů: Filip Lamař 22 - Pavel Streit 13; po třetinách: 3:1, 1:0, 0:2
60:00 Komentář hostů Brückner Pavel (Trenér): Hráli jsme pouze posledních 15 minut a to je sakra málo. Dnes to tu bylo zvláštní, těžko k pochopení, člověk se pořád učí. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář domácích Sauer Vít (Vedoucí): Konečně výkon, který snesl florbalové měřítko. Jen škoda ustrašeného závěru. Děkuji celému týmu za nasazení a předvedenou hru.
57:38 Timeout Hornets Brno ZŠ Horní
56:15 Hornets jsou teď mnohem lepší a jen díky Lamařovi v bráně ještě nejsou ve vedení
54:52 Hornets teď mohli vyrovnat, naštěstí minuli
54:23 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:3
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #83 Adam Obertan, asistoval #64 Kryštof Kopečný (4:3)
53:58 Svitavy polevily, Brno naopak chce hodně alespoň vyrovnat
53:29 Po Kopečného ráně k tyči Brno snižuje na 4:2 a svitavští fanoušci se obávají toho, aby to nedopadlo jako před týdnem ve Skutči.
53:28 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 4:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Kryštof Kopečný, asistoval #89 Michal Rada (4:2)
51:18 Hornets vysoko napadají, rozhodně se nechtějí vzdát bez boje
50:21 Patrik Hnát srazil k zemi protihráče, kupodivu to není za 2 minuty při dnešní přísnosti dvou pánů ve fialovém.
49:39 Opět nacvičená svitavská rozehrávka, nestačíme se divit.
48:55 Hornets měli teď dvě tutovky. Míček se za Lamařova záda nedostal.
48:19 Zmatek před domácí bránou zachránil Ondra Husák a Filda Lamař skvělým zákrokem
46:52 Svitavy oslabení ustály, ale Hornets tlačí dál.
45:50 Hráč č. 83 se ocitl sám na středu hřiště, bohužel pro Hornets minul.
44:53 Na trestné máme Fandu Pešla a začíná se přiostřovat
44:48 Vyloučen hráč #95 František Pešl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za blokování florbalky
44:15 Hráč Brna č. 83 se dostal do šance, ale jeho střela byla zbklokována.
42:10 Fanda Pešl se vytočil od mantinelu, ale při střele mu míček sjel z hokejky.
41:01 Hornets jsou na míčku a je vidět, že s výsledkem chtějí něco udělat
40:01 Buly pro domácí
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:23 Lukáše Jelínka v dobré šanci zastavil Lála Vašák
38:40 Hornets se snaží něco vymyslet
37:00 Pepa Prudil podle svých slov soupeře jen polechtal, ale asi i to je na Divizi moc.
36:59 Vyloučen hráč #11 Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
36:30 Ondra Mach prošel až k bráně Hornets, ale Brno mu nedovolilo ani vystřelit.
35:36 Svitavy se snaží něco vymyslet opět bez praváka na hřišti.
34:45 Vyloučen hráč #64 Kryštof Kopečný družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
33:02 Svitavy s míčkem na hokejce pomalu střídají. V akci třetí útok Volf-Pešl-Brýdl.
32:17 Přesilovka zůstala navyužita
31:30 Neskutečný zákrok Filipa Lamaře!!!
30:39 Hráč Hornets č.21 dostal nahrávku do prázdné brány, ale míček pouze projel kolem něho. Přesilovka pokračuje
30:16 Vyloučen hráč #9 Roman Volf družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
29:44 Odložené vyloučení na straně Svitav
29:16 Ondra Husák si prohodil dva brněnské hráče a šel sám na Streita, který Husákovu prudkou střelu chytá.
28:33 Hornets se snaží rozehrát, ale dobře postavená svitavská pětka jek ničemu nepouští
27:10 Martin Junek naskočil zpět do hry a ihned vybojoval míček pro Svitavy
26:07 Pepa prudil hezky nahrál Hynďovi, který trefil pouze gólmana hostí
25:12 Vyloučen hráč #89 Michal Rada družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
25:12 Vyloučen hráč #17 Martin Junek družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za zvedání florbalky
25:12 Ze stolku to vypadalo na dvě "dvojky" pro Hornets, ale je nakonec z toho je hra 4 na 4
23:17 GÓL FbK TJ Svitavy! 4:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #23 David Říha (4:1)
22:45 Chvilku mají míček svitavští, chvilku Hornets, ale žádné vážnější ohrožení brány z toho není.
21:40 Brýdlovu střelu zblokoval hráč Brna
20:33 Zmatky před Lamařovou bránou gólem nekončí
20:01 Buly pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 11:5
19:34 GÓL FbK TJ Svitavy! 3:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #98 Dominik Kovář (3:1)
19:34 3 rychlé nahrávky a Pepa Prudil navyšuje vedení!
18:51 Míček bohužel skončil na brance a ne v brance. Pokračuje přesilovka.
18:50 Trestné střílení družstva FbK TJ Svitavy neproměnil #16 Ondřej Mach.
18:50 Machova střela byla zblokována vysokou hokejkou. Máme tu nájezd!
17:03 Další přesilovka pro Svitavy, další přesilovka bez praváka na hřišti
17:02 Vyloučen hráč #19 Lukáš Jelínek družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování
16:25 Hornets předvedli hezkou kombinaci, ale střelci projel míček pod hokejkou a tak skóre je stále 2:1 pro domácí
15:20 Třetí svitavský útok se snaží Hornetům sebrat míček
14:08 GÓL FbK TJ Svitavy! 2:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #38 Patrik Hnát (2:1)
12:11 Svitavy ukázaly nacvičený signál a gól z toho nebyl jen proto, že Říhovi střela sjela
11:11 Po Kovářově chybě musí situaci zachraňovat nejoblíbenější trenér svitavské mládeže Patrik Hnát
10:13 Říha měl na hokejce vedení 2:1, ale míjí bránu
09:30 GÓL FbK TJ Svitavy! 1:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #24 Ondřej Pakosta (1:1)
09:30 Sice až při hře 5 na 4, ale Hynek ránou ze středu hřiště srovnává na 1:1
08:59 Mach dostal nahrávku do brázdné, ale střílí na tribunu
08:21 Vyloučen hráč #89 Michal Rada družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za blokování florbalky
08:21 Michal Rada protestuje, ale jde na trestnou a Svitavy mají šanci skórovat v přesilovce 5 na 3
07:19 Přesilovka také pro Svitavy
07:18 Vyloučen hráč #18 Adam Přikryl družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za sekání
06:19 Malá domů a Svitavy mají rozehrávku z velkého brankoviště.
05:02 Lálovi Vašákovi to v obraně svědčí! Skvěle vybojoval balónek a Svitavy jdou do útoku
04:22 Ondra Mach geniálně nahrál Pakostovi, který však střílí jen do brankáře.
04:09 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní ! 0:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #23 Filip Barus, asistoval #27 Matyáš Weinstein (0:1)
04:09 Svitavy jsou sice herně lepší, ale vedení se ujímají Hornets.
03:27 Lála Vašák se zmocnil míčku ve svém oslabení a jen těsně míjí bránu
02:51 Lukáš Brýdl seká u mantinelu a Hornets mají první přesilovku.
02:50 Vyloučen hráč #19 Lukáš Brýdl družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
01:59 Hráč Hornets Brno po střetu s Říhou leží na střídačce Svitav
00:32 Ondra Mach po dobré nahrávce od Ondry Pakosty nastřeluje břevno
00:01 Úvodní buly pro domácí