60
  • 60 59:10
    Saurians

FBC Intevo Třinec - PASKOV SAURIANS 4:3
branky: 8. Jiří Martynek, 20. Filip Turoň, 40. Jan Mieszek, 55. Michał Martynek - 1. Martin Michna, 14. Martin Ulman, 41. Peter Šobich; rozhodčí: Ondřej Fojt - Andrej Bílek; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 135; zásahy brankářů: Jan Gawryš Piško 24 - Jakub Mikeska 33; po třetinách: 2:2, 1:0, 1:1
60:00 Komentář domácích Kajfosz Jiří (Trenér): Tak dnes to byla docela slušná šichta... Nakonec můžeme být rádi za 3 body, protože remíza by dnes byla asi spravedlivá. Bohužel se dnes moc florbal hrát nedalo a zápas spíš připomínal odpolední směnu někde na šachtě. Děkujeme soupeři za zápas, Paskov bude osvěžení ligy. Chtěl bych ještě vyzdvihnout dnešní návštěvu a atmosféru, fanoušci byli dnes fakt skvělí a hnali nás za výhrou. Děkujeme moc!
60:00 Komentář hostů Hrček Libor (Trenér): Jsme nováčkem v této soutěži, zatímco Třinec je jedním z hlavních favoritů na postup do Národní ligy. Za dnešní předvedený výkon se nemusíme stydět. Z mého pohledu šlo o zcela vyrovnané utkání, které rozhodla jedna nezvládnutá standardní situace z předbrankového prostoru. Domnívám se, že jsme si nějaký bod odtud zasloužili odvézt. Gratuluji soupeři a děkuji všem divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:10 Timeout PASKOV SAURIANS
58:29 Zdravíme ženský tým do Dobrušky a přejeme jim hodně sil v dnešním zápase.
57:06 Vyloučen hráč #87 Martin Michna družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:06 Michna zalehnul Turoně a vyfasoval za to dvouminutový zájezd na trestnou lavici.
54:28 GÓL FBC Intevo Třinec ! 4:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #23 Michał Martynek, asistoval #35 Jan Mieszek (4:3)
54:28 Góóóóóóóóóóóóóóól!
54:26 Třinečtí rozehrávají před bránou soupeře.
50:58 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání
46:45 Tak oprava, hráč Paskova si zasoutěžil v gaučingu, jenže si spletl Jirkovo koleno se svoji pohovkou.
46:35 Jirka Martynek šel zblízka pozdravit mantinel, jeho koleno tuto návštěvu moc neocenilo.
44:57 Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nesportovní chování
44:57 Tomiczek si chtěl promluvit s rozhodčími, za což vyfasasoval 2 minutový trest.
42:12 Týmy si přehazují míček jako horký brambor. Hra se přelévá ze strany na stranu.
40:25 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #21 Peter Šobich, asistoval #14 Viktor Bőhm (3:3)
40:01 Úvodní buly 3. třetiny pro Paskov.
40:00 Střely ve 2. části: 10:9
39:59 Druhá třetina byla střelecky více vyrovnaná, jediný kdo ze svých střeleckých situací dokázal vytěžit byl v poslední minutě střílející Mieszek. Na vyloučení máme druhou třetinu vyrovanou 1:1, zápas se nám začíná lehce vyostřovat, a tak se všichni těšíme na závěrečnou třetinu.
39:51 Honza Mieszek ukázal nejrychlejší ruce v lize, když dal gól z prostoru brankové čáry po rychlém zpracování skvělé nahrávky od Tomiczka.
39:50 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #7 Lukáš Tomiczek (3:2)
38:06 Vyloučen hráč #88 Lukáš Kurečka družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
34:55 Trenér domácích Jirka Kajfosz vytahuje eso z rukávu a posílá na hřiště Honzu Kyselého.
32:20 Viki Čmielová: "Pozdrav v onlinu Natku Kawulokovou". Mezitím krásná střela Šimona Czerneka.
27:54 Hra se nám přelévá ze strany na stranu ani jeden tým si nevytváří gólové šance.
24:42 Vyloučen hráč #74 Michal Badura družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře
23:40 Informace pro diváky: párek v rohlíku stojí 39,-
20:01 Třinečtí vyhrávají buly.
20:00 Střely v 1. části: 16:8
19:35 Mikeska právě svým provazem vzal jasný gól Czernekovi z hole.
19:14 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #13 Ondřej Bajtek (2:2)
18:41 Vyloučen hráč #26 Vojtěch Daněk družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za blokování florbalky
18:03 Daněk střílí těsně nad.
13:33 Vyloučen hráč #5 Pavel Růžička družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:17 GÓL PASKOV SAURIANS! 1:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #87 Martin Michna (1:2)
13:17 Hosté využívají po krátké kombinaci přesilovku.
12:41 Fiedor za vyhraný debatní souboj nafasoval 2 minuty.
12:40 Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
10:00 Máme za sebou prvních 10 minut hry, třinečtí se drží většinu času na balonku.
07:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #17 Filip Turoň (1:1)
07:59 Jirka Martynek po krásném výjezdu od mantinelu vymetl Mikeskovi všechny pavučiny. A že jich po té letní pauze bylo...
04:25 Posíláme do Švédska pozdravy Ondrovi Drongovi, který si místo zápasu za svůj tým vychutnává švédskou pochoutku Surströmming.
03:05 Po krásné nahrávce Turoně Martynek pálí z první gólmanovi přesně do desítky.
00:24 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #87 Martin Michna, asistoval #9 Adam Gejdoš (0:1)
00:24 Hosté využívají situace, kdy tým domácích zůstal ještě nohama v šatně.
00:01 Úvodní buly pro Třinec.