56
  • 56 55:08
    Slovácko

FBC SLOVÁCKO - PASKOV SAURIANS 4:5
branky: 22. Lukáš Blizňák, 23. Jiří Chromek, 28. Marek Körber, 34. Vít Ides - 22. Marek Gaščík, 29. Ladislav Zdržava, 31. Martin Ulman, 38. Marek Gaščík, 40. Martin Ulman; rozhodčí: Tadeáš Grega - Martin Kohoutek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radim Šenkeřík 21 - Vojtěch Kořínek 31; po třetinách: 0:0, 4:5, 0:0
60:00 Komentář domácích Provazník Jiří (Trenér): Zápas který jsme mohli v klidu dotáhnout do vítězného konce za stavu 3:1, jsme si klasicky prohráli ve svých hlavách. Opět nastal výpek naší hry která spíš připomínala trénink baletu. Naší hře chyběl důraz, pohyb, zakončení atd. atd... nGratuluji soupeři k vítěznému zápasu a přeji hodně štěstí v dalších zápasech.
60:00 Komentář hostů Volek Radim (Trenér): Od první minuty velice nervozní utkání se spoustou nepřesností a chyb na obou stranách. Domácí nepřijemně kousali, hlavně rychlými protiútoky. Zápas jsme zlomili v náš prospěch, až ve třetí třetině, kterou jsme vyloženě vydřeli. Zdravíme trenéra Libora do Germany a vezeme tři body z venku,úpřimně byla to dřina. Děkujeme soupeřúm,divákům a rozhodčím a přejeme hodně štěstí do dálších zápasu. Toť vše, zdarec.
60:00 Střely ve 3. části: 21:7
58:45 Domácí hrají bez brankáře
58:00 Poslední dvě minuty utkání
56:02 Obrovská šance domácích, ale střelu před ležícím golmanem zablokoval hostující hráč
55:08 Timeout FBC SLOVÁCKO
53:55 Nyní hra nabrala vysoké tempo a útok střídá ůtok
48:39 Trestné střílení družstva FBC SLOVÁCKO neproměnil #11 Jiří Chromek.
48:39 Domácí hráč Chromek nedal trestné střílení, kdy zakončil do brankáře
45:29 Vyloučen hráč #21 Peter Šobich družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za sekání
43:20 Sám před golmanem byl tentokrát hráč domácích Marek Koerber, ale branku netrefil
42:50 Obroská šance hostů, kdy hráč Ritz byl sám před golmanem,
40:00 Střely ve 2. části: 8:11
39:03 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:5
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #19 Martin Ulman, asistoval #87 Martin Michna (4:5)
37:29 GÓL PASKOV SAURIANS! 4:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #36 Marek Gaščík bez asistence (4:4)
34:30 Několik šancí domácího týmu
33:49 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #95 Lukáš Blizňák (4:3)
31:54 Vyloučen hráč #53 Martin Hadaš družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
31:54 a mame tady první přesilovku utkání. Je vyloučen hráč domácích Martin Hadaš
31:30 Hosté nyní převzali režii utkání do svých rukou
30:53 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:3
28:31 GÓL PASKOV SAURIANS! 3:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #71 Ladislav Zdržava, asistoval #9 Adam Gejdoš (3:2)
27:18 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #19 Marek Körber, asistoval #81 Tomáš Otépka (3:1)
27:18 Domácí hráč Marek Koerber při svém prvním v zápase vymetl pavučinku v brance hostujícího golmana
26:05 Hra se nám zklidnila
22:57 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #11 Jiří Chromek, asistoval #95 Lukáš Blizňák (2:1)
22:50 Velká šance Blizňáka, ale brankář přilbou vyrazil, ale akce pokračovala a skončila gólem, který vsítil JIrka Chromek
21:54 Tak jsme se dočkali branek a to na obou stranách
21:30 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #52 Jakub Zatloukal (1:1)
21:01 GÓL PASKOV SAURIANS! 0:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil #36 Marek Gaščík, asistoval #78 Matěj Sokol (0:1)
09:20 Další střela po samostatné akci za domácí zakončil Jakub Zatloukal
08:07 Domácí hráč Vojta Bistrý po výborném výhozu brankáře Šenkeříka šel sám na branku, ale přestřelil
06:50 Výborný zákrok domácího golmana po střele hostujícího hráče
03:40 Utkání bylo zahájeno a hra se přelévá z jedné strany na druhou bez šancí ani na jedné straně