• 59 58:49
    4:10
    (Ondroušek)

FBC ZŠ Uničov - Zlín Lions 4:10
branky: 16. Adam Čundrle, 20. Adam Čundrle, 20. Filip Havlíček, 59. Daniel Krejčíř - 17. Pavel Malošík, 21. Jakub Haša, 29. Michal Baroň, 37. Michal Baroň, 38. Vladimír Blažek, 39. Jakub Haša, 40. Ondřej Kahoun, 43. Jakub Haša, 47. Vladimír Blažek, 59. Michal Baroň; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 3:3; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Adam Doušek 20, Adam Pavlát 4 - Jan Šauer 18; po třetinách: 3:1, 0:6, 1:3
60:00 Komentář hostů Blažek Vladimír (Trenér): S první polovinou první třetiny spokojenost. Tlačili jsme se do brány a čekali na gólové zúročení. To nepřicházelo a trošku jsme usnuli, což soupeř využil a trestal, Druhou třetinu jsme jeli naplno a třetí si pohlídali. Díky za férové utkání a přeji vše dobré.
60:00 Komentář domácích Jemelka Lukáš (Trenér): Dneska jsme zahráli dobře akorát první třetinu, která měla slušné parametry. Od druhé třetiny nás začal Zlín přehrávat a rozdíloví hráči ukázali svoji kvalitu. Děkuji soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
58:50 A máme tu opět změnu stavu. Baroň při zakončení zlomil hokejku.
58:49 GÓL Zlín Lions! 4:10
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (4:10)
58:33 Havlíček zabojoval a našel volného Krejčíře, který kosmeticky upravuje stav utkání.
58:32 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:9
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #22 Daniel Krejčíř, asistoval #16 Filip Havlíček (4:9)
58:00 Probíhají poslední dvě minuty.
56:40 Zlín kontroluje závěrečné minuty utkání.
52:55 Závar před Šauerem končí faulem Zámečníka.
52:45 Havlíček faulovaný v rohu.
49:39 Zlín ustál i další vyloučení.
47:39 Vyloučen hráč #35 Adam Javořík družstva Zlín Lions na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:47 Další souhra na trase Haša Blažek končí brankou hostů.
46:46 GÓL Zlín Lions! 3:9
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #31 Vladimír Blažek, asistoval #71 Jakub Haša (3:9)
45:35 Kahoun po zaváhání Zedníka netrefuje branku.
45:22 Zlín v plném počtu.
43:22 Vyloučen hráč #37 Vojtěch Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
42:45 Čundrle vysoko nad.
42:06 Haša dostal od Blažka milimetrovou přihrávku do prázdné. Pavlát neměl nárok.
42:05 GÓL Zlín Lions! 3:8
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (3:8)
41:06 Vyloučen hráč #14 Jan Konečný družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #88 Adam Pavlát družstva FBC ZŠ Uničov
40:00 Zlín po vlažnější první části ukázal svoji sílu a sype tam jednu branku za druhou. Domácí tým se víceméně jen brání.
40:00 Střely ve 2. části: 1:17
39:45 Zlín ve druhé části při chuti. Ondroušek lobem našel volného Kahouna před brankou a ten ze vzduchu trefuje přesně.
39:44 GÓL Zlín Lions! 3:7
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #16 Ondřej Kahoun, asistoval #69 Lukáš Ondroušek (3:7)
38:31 Haša si našel odražený míček těsně před Douškem a nemá problém přidat další branku.
38:30 GÓL Zlín Lions! 3:6
37:09 Zlín rychle po sobě přidává další branku. Blažek z první trefuje přesně.
37:08 GÓL Zlín Lions! 3:5
36:42 Zlín poprvé ve vedení. Baroň rychlou střelou od mantinelu prostřeluje Douška.
36:41 GÓL Zlín Lions! 3:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #77 Filip Horník (3:4)
35:55 Caletka obral Hašu o míček a hned vyhazuje.
35:22 Caletka blokuje Malošíkovu střelu.
35:00 Domácí tým se v druhé části trápí. Šauer je bez práce.
32:57 Haša a jeho pumelice opět v akci. Od břevna do tyčky a ven.
32:40 Nepřesná rozehrávka Zlína končí až téměř u Šauera.
32:00 Haša si připisuje další střelu na branku.
30:50 Ondroušek neseřídil mířidla a pálí hodně vysoko nad branku.
30:19 Zlín rozehrává z vlastní poloviny.
29:22 Hra přerušena. Zedník po tvrdém zákroku Horníka končí u mantinelu.
28:12 Máme vyrovnáno. Zlín využívá přesilovku.
28:11 GÓL Zlín Lions! 3:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň, asistoval #21 Michael Kořének (3:3)
26:52 Další přesilovka pro Zlín.
26:51 Vyloučen hráč #19 Jan Zedník družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
26:32 Dopísknutý faul na Zedníka.
25:50 Zámečník se pokoušel nahazovat přímo na Šauera.
24:33 Horník po souboji s Krejčířem končí na čtyřech.
23:26 Malošík trefuje masku domácího brankáře a Konečný se vrací zpátky do hry.
21:50 Uničov vyhazuje.
21:26 Vyloučen hráč #14 Jan Konečný družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
21:26 Přesilovka pro hosty ze Zlína po sekeře Konečného.
20:29 Haša rychlou střelou nedává Douškovi žádnou šanci na úspěch.
20:28 GÓL Zlín Lions! 3:2
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #29 Pavel Malošík (3:2)
20:11 Caletka netrefuje branku hostů.
20:00 Zlín byl v první třetině více na míčku, ale pozorný Doušek zatím drží hostující střelce na uzdě. Za to domácí tým si své šance vyčekal a následně je zužitkoval v branky.
20:00 Střely v 1. části: 9:10
19:40 Domácí tým přidává další branku po krásné střele Havlíčka.
19:39 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #16 Filip Havlíček, asistoval #5 Šimon Glatter (3:1)
19:14 Domácí tým znovu ve vedení. Čundrle přidává druhou branku.
19:13 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #22 Daniel Krejčíř (2:1)
18:29 Zlín v plném počtu.
16:30 Přesilovka pro domácí.
16:29 Vyloučen hráč #16 Ondřej Kahoun družstva Zlín Lions na 2 minuty za sekání
16:14 Zlín s odpovědí nečekal příliš dlouho.
16:13 GÓL Zlín Lions! 1:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #29 Pavel Malošík, asistoval #77 Filip Horník (1:1)
15:39 Po rychlé rozehrávce od Konečného se Čundrle dostal ke střele z osy hřiště a propálil vše co mu stálo v cestě.
15:38 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #14 Jan Konečný (1:0)
14:40 Čundrle pálí po rychlé otočce, Šauer u tyčky připraven.
14:10 Zlín napadá hodně vysoko. Domácí tým má problém se dostat z obranné poloviny.
13:16 Blažek fauluje Krejčíře u mantinelu.
11:25 Divočejší pasáž hry. Na hřišti se značně přitvrdilo.
09:06 Kresův nához končí mimo hrací plochu.
08:17 Zámečník fauloval za brankou Zlína.
07:55 Konečný neprostřelil hradbu těl.
07:25 Šauer si připisuje první zákrok. Moc práce s ním neměl.
06:05 Freml přestřelil. Zlín se dostává do tempa.
05:20 Závar před Douškem končí na tyči.
04:40 Haša se zdá být dneska opět při chuti.
04:02 První střela na domácího brankáře.
02:41 Na střelu na branku zatím stále čekáme. Zedníkův pokus skončil za mantinelem.
02:29 Haša neprostřelil domácího obránce.
01:29 Krejčíř po krátké rozehrávce pálí vysoko nad Šauerovu branku.
00:50 Haša se obtáčel kolem branky. K zakončení nedošlo.
00:01 Utkání začalo. Buly pro Zlín.