• 60 59:59
    2
    Jan MIESZEK

Zlín Lions - FBC Intevo Třinec  8:6
branky: 7. Michal Baroň, 27. David Vodica, 28. Jan Vondřejc, 35. Jakub Haša, 36. Jakub Haša, 48. Adam Jiříček, 53. David Vodica, 57. Jakub Haša - 11. Filip Turoň, 44. Šimon Czernek, 46. Jan Mieszek, 50. Ondřej Drong, 58. Ondřej Drong, 59. Ondřej Drong; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 4 + Vladimír Blažek 4 + TDKU:3; využití: 1:3; diváků: 100; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 51 - Jan Gawryš Piško 48; po třetinách: 1:1, 4:0, 3:5
60:00 Komentář domácích Blažek Vladimír (Trenér): Byl to boj se vším všudy. V první třetině se obou týmu nedařilo proměňovat šance, což se změnilo v druhé třetině v náš prospěch.Do třetí třetiny jsme šli s tím,že chceme pokračovat v rychlém a kombinačním florbale, což se úplně nedalo. Hra byla spíše hokejová a díky špatné disciplině našich hráčů jsme skoro zápas ztratili. Velmi důležité body. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Dnes mi v některých momentech připadalo, že tento zápas už jsem jednou zažil... Jako přes kopírák s loňskou sezónou. Zápas jsme si prohráli neproměňováním vyložených šancí a nesmyslnou 2. třetinou, ve které jsme absolutně vypadli z tempa a nechali hrát pouze soupeře. I tak si ale myslím, že zápas se kvalitou řadil do jiné soutěže, než do Divize. Atmosféra v hale byla také skvělá. Gratuluji Zlínu k zasloužené výhře a těším se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 20:27
59:59 Vyloučen hráč #16 Ondřej Kahoun družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
59:59 Vyloučen hráč #35 Jan Mieszek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
59:59 Zápas končí po neskutečně dramatickém průběhu ve prospěch Zlína
58:56 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:6
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #35 Jan Mieszek (8:6)
57:51 GÓL FBC Intevo Třinec ! 8:5
56:43 GÓL Zlín Lions! 8:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #32 Jaroslav Bartík (8:4)
56:43 Po neskutečném výhozu Bartíka si Haša připisuje hattrick
56:08 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions do konce utkání
56:08 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2+2 minuty za nesportovní chování
52:32 GÓL Zlín Lions! 7:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #31 Vladimír Blažek (7:4)
52:32 Krásná individuální akce Davida Vodici
49:10 GÓL FBC Intevo Třinec ! 6:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #32 Ondřej Drong, asistoval #11 Jiří Martynek (6:4)
47:33 GÓL Zlín Lions! 6:3
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #87 Adam Jiříček, asistoval #88 Jan Vondřejc (6:3)
47:33 Jiříček neskutečnou kličkou nedal hostujícímu golmanovi šanci
45:45 Třinec na Zlín vletěl jako uragán a utkání se začíná dramatizovat
45:31 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #16 Šimon Czernek (5:3)
44:20 Utkání začíná být tvrdší a tvrdší
43:26 GÓL FBC Intevo Třinec ! 5:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #16 Šimon Czernek, asistoval #23 Michał Martynek (5:2)
40:00 Střely ve 2. části: 22:10
39:52 Vyloučen hráč #99 Jakub Žáček družstva Zlín Lions na 2 minuty za hrubost
39:52 Vyloučen hráč #23 Michał Martynek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
39:00 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny
37:40 Třetí lajna domácích rozhodně ukazuje, že není jen do počtu
36:00 Domácí fanoušci vytvářejí neskutečnou atmosféru
35:58 Timeout FBC Intevo Třinec
35:58 GÓL Zlín Lions! 5:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #13 David Vodica (5:1)
34:17 GÓL Zlín Lions! 4:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Haša, asistoval #31 Vladimír Blažek (4:1)
34:17 Krásná krosová přihrávka Blažka
33:08 Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení
33:08 Zápas se přesunul do své druhé poloviny
31:50 V šancích jsou spíše domácí, ovšem hosté hrozí z brejků
29:10 Hra se začíná přiostřovat
28:30 Hostující Martynek šel sám na bránu, ovšem minul
27:46 GÓL Zlín Lions! 3:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #88 Jan Vondřejc, asistoval #77 Filip Horník (3:1)
27:46 Šťastný gól Vondřejce
27:30 Skvělý zákrok domácího Bartíka
26:47 GÓL Zlín Lions! 2:1
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #13 David Vodica, asistoval #37 Vojtěch Blažek (2:1)
21:20 Hra je od začátku druhé třetiny ve skvělém tempu
20:00 Střely v 1. části: 14:20
19:50 Hra je velmi tvrdá, ale rozhodčí dnes nastavili přísné pravítko
16:30 Golmani obou týmů zatím moc práce nemají, oba týmy předvádějí skvělé bloky
15:55 Hašova střela míjí branku
10:47 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #16 Šimon Czernek (1:1)
10:47 Míček nešťastně doskákal za Bartíkova záda a Třinec vyrovnává
09:21 Vyloučen hráč #21 Michael Kořének družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře
09:02 Třinci se nedaří prorazit hradbu domácích
07:55 Zlín jde do oslabení
07:50 Vyloučen hráč #31 Vladimír Blažek družstva Zlín Lions na 2 minuty za blokování florbalky
07:19 Baroň se skvěle uvolnil a střelou na zadní nedal golmanovi hostí šanci
06:50 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #74 Michal Baroň bez asistence (1:0)
04:32 Zatím se hra přelévá ze strany na stranu, ovšem domácí Zlín je nebezpečnější
00:00 Vítáme Vás u dnešního utkání