• 58 57:46
    9:4
    (Mašurka)

FbK Horní Suchá - FBC ORCA KRNOV 9:4
branky: 14. Václav Večeřa, 19. Milan Mašurka, 37. Daniel Tychtl, 41. Filip Krajíček, 43. Lukáš Kraina, 44. Václav Večeřa, 48. Lukáš Kraina, 57. Jiří Třinecký, 58. Lukáš Kraina - 9. Jaromír Filip, 36. Tomáš Fridel, 45. Jaromír Filip, 48. Adam Hlušíček; rozhodčí: Dominik Pustówka - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:4; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Štěpán Laja 21 - René Frydrych 37; po třetinách: 2:1, 1:1, 6:2
60:00 Komentář domácích Krucina Petr (Vedoucí): Pro nás důležitý zápas, ostatně jako každý, jestli se chceme udžet na špici. Orca byla vždy houževnatá a střelecky efektivní. Proto jsme museli být pozorní. Ve třetí třetině už jsme svou převahu zůročili a bereme tři body. Děkuji soupeři i rozhodčím za zápas.
60:00 Komentář hostů Filip Jaromír (Vedoucí): Dvě třetiny jsme se drželi na dostřel, ale nakupení individuálních chyb na začátku třetí třetiny nás stálo zápas. Děkuji soupeřům za zápas
60:00 Střely ve 3. části: 13:8
59:30 Ještě musel Laja předvést dva výborné zákroky.
58:55 Zápas se dohrává...
57:46 GÓL FbK Horní Suchá! 9:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #12 Milan Mašurka (9:4)
57:46 Domácí přesilovku využívají. Lukáš Kraina propálil klubko hráčů i brankáře - 9:4.
56:40 GÓL FbK Horní Suchá! 8:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #38 Jiří Třinecký, asistoval #18 Filip Krajíček (8:4)
56:40 Vyloučen hráč #14 Filip Fňukal družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nesportovní chování
55:52 Timeout FBC ORCA KRNOV
55:30 Gólovky na obou stranách.Při té krnovské Filipa vychytal Laja, na druhé straně Tychtl po krásné kombinaci trefuje tyč.
54:25 Domácí se snaží co nejvíce kontrolovat míček a tím i hru. Víceměně se jim to daří.
53:25 Rychlá útočná akce Suché, Hensler nabil na pravé straně Třineckému, ten trefil přesouvajícího se Frydrycha.
52:06 Motloch se v krátkém čase dostal ke dvěma střelám, ale první poslal mimo, druhou mu chytil Frydrych.
50:46 Domácí Večeřa vypíchl hostům míček a postupoval vpřed, ale šance z toho nebyla.
48:56 Sledujeme florbal bez mezihry a skoro bez obran. Šance se střídají na obou stranách.
47:24 GÓL FBC ORCA KRNOV! 7:4
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #66 Adam Hlušíček, asistoval #96 Štěpán Čevela (7:4)
47:24 Další rychlá odpověď Krnova. Adam Hlušíček se střelou z levého křídla trefil přesně ke vzdálenější tyči - 7:4.
47:05 GÓL FbK Horní Suchá! 7:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #21 Patrik Kaláb (7:3)
47:05 Lukáš Kraina zvyšuje vedení Suché už na 7:3 a opět to bylo po chybě v rozehrávce.
46:45 Kopia si krásně vyběhl na střed a trefuje tyč.
46:13 Hra je nyní oboustranně velmi rozháraná a ztratila i tempo.
44:46 GÓL FBC ORCA KRNOV! 6:3
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #22 Ondřej Miškov (6:3)
44:46 Hosté se ale nevzdávají a snižují na 3:6. Jaromír Filip dostal nabito z pravé strany na střed a střelou do horní části branky překonal Laju.
43:14 GÓL FbK Horní Suchá! 6:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #17 Václav Večeřa, asistoval #38 Jiří Třinecký (6:2)
43:14 A je tu další branka Suché, která jasně přebírá otěže zápasu. Po rychlém kontru se podruhé v zápase z Třineckého přihrávky prosazuje Václav Večeřa - 6:2.
42:03 GÓL FbK Horní Suchá! 5:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #25 Lukáš Kraina, asistoval #91 Daniel Tychtl (5:2)
42:03 Hostující brankář zahrál míček mimo brankoviště. Domácí tak dostali, kromě přesilovky, ještě volný úder, ze kterého Lukáš Kraina navyšuje na 5:2.
42:01 Vyloučen hráč #93 René Frydrych družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za hra na zemi
40:13 GÓL FbK Horní Suchá! 4:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #18 Filip Krajíček, asistoval #17 Václav Večeřa (4:2)
40:13 Filip Krajíček využil chybu v hostující rozehrávce a střelou z levé strany k bližší tyči zvyšuje vedení Suché na 4:2.
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:25 Filipovu bombu Laja vyráží levou rukou.
38:26 Na palubce se viditelně přitvrzuje a přibývá osobních soubojů.
37:21 Hosté na míčku, hledají cestu do šance, ale Suchá pozorně brání.
36:17 GÓL FbK Horní Suchá! 3:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #91 Daniel Tychtl, asistoval #12 Milan Mašurka (3:2)
36:17 Nádherná souhra Tychtla a Mašurky a Suchá si bere vedení bleskově zase zpět - 3:2.
35:15 GÓL FBC ORCA KRNOV! 2:2
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #91 Jaromír Filip (2:2)
35:15 Domácí chybovali v rozehrávce a Krnov to nekompromisně trestá vyrovnávací brankou na 2:2. V situaci 2 na nikoho to měl Tomáš Fridel už snadné s dorážkou do odkryté branky.
33:32 Hosté přežili 4 minuty v oslabení a už jsou v plném počtu.
32:52 Až teď kombinace domácích, na jejím konci střílel Kopia, ale mimo.
32:14 Suchá tak pokračuje třetí minutu v přesilovce, ale zatím se jí vůbec nedaří. Hosté se s přehledem brání a vyrážejí do brejků.
31:32 Vyloučen hráč #52 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za špatné střídání
31:00 Hostující Filip trefuje v oslabení tyč domácí branky!
30:34 Tychtlova střela z dálky sražena za zadní mantinel.
29:39 Vyloučen hráč #10 Dalimil Chylík družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání
28:45 Faul hostů, domácím poskytnuta výhoda.
27:47 Na druhé straně si pěkně vyběhl do střelecké pozice Dominik Fňukal, Laja nohou vyráží.
26:55 Teď se dostal do ideální střelecké pozice Dan Matloch, Frydrycha po zemi ale nepropálil.
25:21 Domácí drží míček na svých holích a hledají cestičku do šance.
24:00 Gólovka na druhé straně, Baránek ale netrefuje poloodkrytou branku.
23:15 Suchá je v plném počtu hráčů a hned se vydala do přečíslení 3 na 1. Frydrych však svůj tým podržel.
22:56 Domácí budou rozehrávat od vlastní branky
22:25 I ve třetím oslabení se Suchá úspěšně brání.
21:15 Vyloučen hráč #66 Štěpán Graf družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za špatné střídání
21:05 Horní Suchá je v plném počtu.
20:40 Hosté pokračují v přesilovce, unikl jim ale Třinecký, svůj samostatný únik však v branku neproměnil.
20:00 Střely v 1. části: 21:10
19:55 Míček na domácích holích, tohle už Suchá do přestávky ubrání.
19:20 Druhá přesilovka hostů, Laja si připisuje dva výborné zákroky.
19:05 Vyloučen hráč #66 Štěpán Graf družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hra rukou
18:21 GÓL FbK Horní Suchá! 2:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #12 Milan Mašurka, asistoval #98 Tomasz Cielecki (2:1)
18:21 Milan Mašurka z levé strany propálil Frydrycha a domácí jdou do vedení 2:1.
16:55 Na druhé straně také hosté v jasné šanci, ale ani Baránek na brankáře Laju nevyzrál.
16:30 Gĺólvka na straně domácích, Krajíček ale Frydrycha nepropálil.
15:40 Ukázkou toho byla Krainova akce, kdy na křídle doslova přetlačil tělem soupeře a z osy tvrdě vypálil.
15:05 Domácí jsou po vyrovnání správně nabuzeni a tlačí se za další brankou.
13:55 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
13:55 Večeřa zkusil střelu ze střední vzdálenosti a míček prošel gólmanovi přes prsty až do sítě - 1:1.
12:50 Hosté jsou i po skončení přesilovky více na míčku.
11:37 Suchá je v plném počtu.
11:19 Ale už je tu zase zámek Krnova, Fňukal ale netrefil míček jak bylo potřeba ten skončil mimo hřiště.
10:56 Hra se přesunula na hostující polovinu, Suchá bude mít rozehru.
10:14 Domácí se zatím v oslabení úspšně brání, i díky tomu, že Laja předvedl tři výborné zákroky.
09:37 Vyloučen hráč #31 Daniel Matloch družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
08:49 GÓL FBC ORCA KRNOV! 0:1
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #91 Jaromír Filip, asistoval #82 Dominik Fňukal (0:1)
08:20 Hostující Tomáš Friedel se dostal do úniku na Laju, míček mu ale trochu utekl a pak trefil jen boční síťku.
06:50 Rychlá souhra domácích, první střelu vyrazil Frydrych, Třineckého dorážka z velkého úhlu minula odkrytou klec.
06:28 Teď to zkusil také z dálky domácí Jan Chmiel, ale ani on bránu netrefil.
05:40 Grafova střela z dálky minula horní tyč krnovské branky.
04:19 Hosté měli rozehrávku na domácí polovině, ale Večeřa jim sebral míček a teď je to Suchá, kdo rozvíjí postupný útok.
03:10 Hosté jsou více na míčku a pozvolna rozehrávají, Suchá spoléhá na rychlé kontry jako teď Krajíček.
02:22 Hra se poněkud zklidnila, Laja chytá střelu Filipa z dálky ke své levé tyči.
00:32 Utkání začalo hodně zostra. První střelu měli hosté, konkrétně Miškov, ale pak se vydali do útoku domácí a krnovský brankář Frydrych musel vytasit hned tři zákroky proti Matlochovi, Večeřovi a Třineckému.