6:9
    Ivan ZAJÍC
    ()

Florbal Vsetín - FBS Olomouc 6:9
branky: 12. Lukáš Adámek, 24. Jakub Húšť, 30. Tomáš Březík, 44. Jakub Húšť, 44. Ivan Zajíc, 58. Ivan Zajíc - 8. Igor Macháček, 12. Jiří Novák, 18. Igor Macháček, 25. Igor Macháček, 29. Bohdan Kopelec, 29. Šimon Borik, 33. Igor Macháček, 43. Matěj Pecha, 56. František Kužel; rozhodčí: Filip Gotschim - Dan Lošťák; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 101; zásahy brankářů: Jakub Tománek 5, Petr Chovanec 9 - Martin Navrátil 17; po třetinách: 1:3, 2:4, 3:2
60:00 Komentář hostů Hruška Tomáš (Vedoucí): Dnes velmi slusny vykon, proti velmi dobre hrajicimusouperi. Pro nas pozitivum je hlavne to jak jsme odehrali konec zapasu. Kluci i pres svuj vek dokazali poslednich deset minut odehrat s mickem na hokejce a soupere defacto k  nicemu nepustili.Dekujeme souperi za zapas a prejeme hodne stestiv dalsich zapasech.
60:00 Komentář domácích Anděl David (Trenér): Při pohledu na skóre mě napadá řečnická otázka: kolikrát musíme vystřelit na bránu, abychom dali gól?!  nJinak děkujeme soupeři za rychlý zápas plný osobních soubojů, který se musel líbit i delegátovi.
60:00 Střely ve 3. části: 10:7
59:50 Hosté už teď kontrolují hru a odvážejí si tři body.
58:05 2minuty do kebabu
57:11 GÓL Florbal Vsetín! 6:9
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc bez asistence (6:9)
57:11 Zajíc vybojoval míček v rohu a snižuje na 6:9 ve stejném okamžiku co Slávie zvyšuje už na 4:0
55:20 GÓL FBS Olomouc! 5:9
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 František Kužel bez asistence (5:9)
55:20 Žůrek chyboval na středu a pokazil giovemu nulu.
53:06 Giovani zatím drží nulu, to je neuvěřitelné!
52:06 Tady je to  5:8 a 8 minut do konce, ale Slávka vede už 3:0 !
48:10 Březík s Adámkem 2 na 1, ale bez úspěchu :(
43:57 GÓL Florbal Vsetín! 5:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc z trestného střílení (5:8)
43:57 Zajíc dostal možnost samostaného nájezdu a proměnuje!
43:16 GÓL Florbal Vsetín! 4:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť bez asistence (4:8)
43:16 Giovani je v kase! A žůrek zas nedal prazdnou hňup
42:19 GÓL FBS Olomouc! 3:8
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #33 Matěj Pecha, asistoval #14 Jan Kratochvil (3:8)
42:19 Střídání brankáře. Nový brankář #20 Petr Chovanec družstva Florbal Vsetín
40:08 Poslední 20ti minutovka do kebabu.
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
39:17 Ve florbale se nic neděje jen se to řeže a rozhodčí to nezvládají. A Polách zas minul.
38:57 2:0 Slavia!! Sorry, ale ten fotbal mě baví víc.
35:30 Zajíc teď předvedl skvělé sólo.. ale nezakončil.
34:35 Slavie 1:0!!!!!
33:23 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře
33:23 Březík to dnes likviduje.. ježiš..
32:17 GÓL FBS Olomouc! 3:7
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #29 Šimon Borik (3:7)
32:12 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
29:35 GÓL Florbal Vsetín! 3:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #13 Ivan Zajíc (3:6)
29:35 Domácí teď nádherně sehráli přesilovku a snižují!
29:00 Vyloučen hráč #3 Jiří Novák družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení
28:09 GÓL FBS Olomouc! 2:6
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #29 Šimon Borik, asistoval #15 Igor Macháček (2:6)
28:00 GÓL FBS Olomouc! 2:5
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Bohdan Kopelec z trestného střílení (2:5)
28:00 Adámek teď zahrál na zemi v brankovišti a je to trestné střílení.
25:12 Za 13 minut startuje derby pražských "S" tak už moc psát nebudu. Jo a kebab si pak dám.
24:30 GÓL FBS Olomouc! 2:4
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #15 Igor Macháček, asistoval #11 Tomáš Skoupil (2:4)
24:30 Macháček kompletuje hatrick. Domácí zase špatně rozebrali hrače a Olomouc znovu odskakuje.
23:07 GÓL Florbal Vsetín! 2:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť, asistoval #9 Lukáš Adámek (2:3)
23:07 Húšť tečuje střelu Adámka a je sníženo na 2:3.
22:52 Žůrek zase sám před gólmanem a zas to zmrvil.
20:46 Druhá třetina odstartovala poněkuv klidnějším tempu, Malý první šance pálí.
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:50 Žůrek teď sám tváří tvář gólmanovi, zas to nedal. Smůla je zpět.
17:29 GÓL FBS Olomouc! 1:3
17:29 Olomouc už teď ale trestá.
15:31 Březík předvedl další ze svých fatalů, naštěstí pro Vsetín, střela soupeře netrefila ani zadní stěnu haly.
14:04 Vsetín se v oslabení dobře brání, Žůrek předvedl skvělé obranné zákroky.
11:54 GÓL FBS Olomouc! 1:2
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #3 Jiří Novák, asistoval #12 Daniel Tichý (1:2)
11:54 Adámek vyrovnal, ale pak byl na hřišti Žůrek a Olomouc znovu vede.
11:42 GÓL Florbal Vsetín! 1:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #9 Lukáš Adámek bez asistence (1:1)
09:50 Hra se teď poněkud přiostřila hostující Kopelec je nyní jak Kučera z Orlové.
07:26 GÓL FBS Olomouc! 0:1
06:52 Delfínek je dnes úplně mimo už po třetí je úplně na jiné straně než má být.
05:00 Olomouc se teď předčasně radovala z gólu, ale Tománek lapil.
03:00 Na míčku teď Olomouc. Ale nic nevymyslela, vzápětí Adámek 300metrů vedle.
00:28 A také první šance Vsetín, Zajíc na dvakrát ve skvělé šanci minul.
00:01 Utkání zahájeno úvodní buly pro Vsetín.
00:00 Mezitím, co se se oba týmy rozcvičují je nutno připomenout jeden důležitý fakt. V minulém kole domácí zvítězili na půdě Slovácka a svou budovou impotenci ukončil Michal Žůrek dvěma góly. Nicméně to neznamená, že už nebude terčem posměchu. Právě naopak.
00:00 Zdravíme od časoměřičského stolku a dovolte mi Vás přivítat u dnešní utkání mezi domácím Vsetínem  hosty z Olomouce.