Šternberk
  • 60 59:03
    2

Fbc Šternberk - FBC SLOVÁCKO 8:10
branky: 6. Adam Kupka, 15. Adam Kupka, 20. Jakub Horák, 27. Jan Procházka, 32. Adam Kupka, 36. Kristián Dufek, 46. Adam Kupka, 46. Jakub Horák - 6. Lukáš Blizňák, 10. Vít Ides, 14. Lukáš Blizňák, 18. Jakub Zatloukal, 20. Jakub Zatloukal, 31. Vít Ides, 33. Marek Janča, 39. Tomáš Otépka, 53. Marek Janča, 54. Lukáš Blizňák; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 7:7 + Tomáš Řihák OS; využití: 1:3; diváků: 45; zásahy brankářů: Martin Krejčí 14 - Radim Šenkeřík 17; po třetinách: 3:5, 3:3, 2:2
60:00 Komentář domácích Šesták Jiří (Trenér): Dnešní zápas se nesl v duchu našich individuálních chyb, zbytečných faulů a nedisciplinovanosti. Povinné tři body jsme nechali s velkou ostudou soupeři a to ještě před domácím publikem. Jediné co můžu napsat je, že máme stále velký kus práce před sebou nDěkuji soupeři a přeji šťastnou cestu domů. n
60:00 Komentář hostů Provazník Jiří (Trenér): Zápas byl plný nepřesnostní, soupeř byl velmi šikovný v soubojích, čímž jsme strácely míčky a museli vynaložit víc sil na bránění. Můj tým chci pochválit za produktivitu na kterou jsme čekali, ta rozhodla zápas. Děkuji soupeři za utkání a přeji jim jejich první 3 bodový přínos v lize.
60:00 Střely ve 3. části: 7:8
59:10 Domácí to ještě zkouší v šesti ...
59:04 Všechno zlé je k něčemu dobré, hosté využili vyloučení k taktické poradě.
59:03 Timeout Fbc Šternberk
59:03 Vyloučen hráč #50 Jakub Nevařil družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
57:42 Hosté střílí, ale domácím pomáhá branka.
56:44 Horák mírně prostestuje proti svému vyloučení, rozhodčí mu sděluje, že jeho názor respektuje, svůj nicméně nezmění.
56:35 Vyloučen hráč #91 Jakub Horák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
53:48 Hosté vzali hru do svých rukou a otočili skóre na svoji stranu.
53:47 GÓL FBC SLOVÁCKO! 8:10
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák bez asistence (8:10)
53:42 Vyloučen hráč #11 Jiří Chromek družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
52:11 GÓL FBC SLOVÁCKO! 8:9
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #81 Tomáš Otépka (8:9)
52:00 DOmácí férově přenechali míček Slovácku.
50:32 Šternberk celé 2 minuty nechal SLovácko zamknuté na polovině a nepustil je k míčku, gól z toho ale nebyl.
48:31 Vyloučen hráč #19 Marek Körber družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za špatné střídání
48:20 Další mela v rohu domácích, tentokrát bez vážnějších následků.
46:43 Hosté začínají mít smůlu na střely, míček jím sjíždí z čepele.
46:41 Tak to bylo oslabení jak Brno, nejenže domácí neinkasovali žádný gól, dokonce 2 dali.
45:47 Máme srovnáno, začínáme v podstatě od začátku.
45:47 Ve čtyřech to jde domácím ještě lépe než v plném počtu.
45:46 GÓL Fbc Šternberk! 8:8
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #91 Jakub Horák, asistoval #97 Adam Procházka (8:8)
45:13 Adam Kupka je muž tohoto zápasu.
45:12 GÓL Fbc Šternberk! 7:8
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka, asistoval #4 Kristián Dufek (7:8)
44:40 Vyloučen hráč #99 Jakub Jurkulák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za zdržování hry
43:41 Šternberk právě vstřelil gól, který rohodčí ale neuznali kvůli vysoké hokejce. Měřítko se zdá být vysoké i soupeřovi.
41:16 Vyloučen hráč #99 Jakub Jurkulák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
39:08 Časomíra dostala zabrat i teď při vyloučení hostů.
39:07 Vyloučen hráč #88 Tomáš Řihák družstva FBC SLOVÁCKO - osobní trest
39:07 Vyloučen hráč #88 Tomáš Řihák družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
39:07 Vyloučen hráč #88 Tomáš Řihák družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nesportovní chování
38:17 Nakonec hosté využilil výhodu, hráli bez brankaře a místo vyloučení domácích dali gól, čímž trochu popletli časomíru.
38:16 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:8
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #81 Tomáš Otépka, asistoval #52 Jakub Zatloukal (6:8)
37:40 Oba týmy v plném počtu.
36:32 Každou chvíli vyletí nějaký hráč z hřiště, pokud na něm zůstane, stejně leží na zemi.
35:56 GÓL Fbc Šternberk! 6:7
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #4 Kristián Dufek, asistoval #5 Roman Fiala (6:7)
35:40 Dosud to byl jen slabý odvar, nyní se hraje 4 na 4.
35:39 Vyloučen hráč #11 Jan Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení
34:51 Vyloučen hráč #50 Jakub Nevařil družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
34:51 Kraťas se právě škaredě narazil na mantinel, byla nutná asistence zdravotníka, ale vypadá to, že vše bude v přádku.
32:14 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:7
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #22 Marek Janča, asistoval #88 Tomáš Řihák (5:7)
31:48 Pohádkový nájezd Adama Kupky, ozývá se z tribuny. Jedná se o Adamův třetí gól v dnešním zápase.
31:47 GÓL Fbc Šternberk! 5:6
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka z trestného střílení (5:6)
30:43 Oba Procházci vyloučeni jen chvíli po sobě, dokonce za stejný faul.
30:42 Vyloučen hráč #97 Adam Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:32 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides bez asistence (4:6)
30:20 Fanoušci si stěžují na pomalou hru, hráčům tempo vyhovuje, alespoň pošetří síly.
28:42 Dufkova střela míří, rozehrávka se taky nepovedla a hra se pomalu ale jistě přiostřuje.
26:27 Domácí se dotahují na SLovácko, po gólu Procházky ml. je gólový rozdíl jen jeden gól.
26:26 GÓL Fbc Šternberk! 4:5
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #11 Jan Procházka, asistoval #16 Jakub Charvát (4:5)
24:53 Chvílemi to vypadá, že se hraje místo florbalu šerm. Hráči šermují hokejkami.
24:15 Přesilovou hru si vyzkouší i domácí.
24:14 Vyloučen hráč #81 Tomáš Otépka družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
22:50 Divoká mela před bránou hostů, domácí z ní vychází na prázdno.
21:59 Kupka nastřeluje tyčku, cinknutí musí být slyšet až před halou.
21:23 Jurkulák v šanci, která se neopakuje, šel sám na bránu, stačillo jen střelu nadzvednout.
20:12 Jak rychle skončila první třetina, tak rychle druhá začala.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:58 Horák střílí gól za 5 minut 12.
19:57 GÓL Fbc Šternberk! 3:5
19:10 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #52 Jakub Zatloukal, asistoval #48 Vít Ides (2:5)
19:05 Pozor na tu 95, ta tam číhá, zní rada od fanoušků z tribuny.
17:24 Před vyloučením Fialu, zkoušeli hosté hrát v šesti bez golmana, teď si zahrají přesilovku.
17:23 Vyloučen hráč #5 Roman Fiala družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání
17:00 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #52 Jakub Zatloukal, asistoval #50 Jakub Nevařil (2:4)
16:30 Kupka nebyl daleko od čistého hattricku.
14:30 Po FIgiho přihrávce se prosazuje střelec Kupka.
14:29 GÓL Fbc Šternberk! 2:3
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka, asistoval #5 Roman Fiala (2:3)
13:36 Hosté navyšují skóre.
13:35 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #22 Marek Janča (1:3)
13:25 Hra se pomalu ale jistě přiostřuje.
11:06 Hosté přišli o možnost rozherávky, trvalo jim dlouho než vystřídali a nakonec bude rozehrávat Šternberk.
09:24 Hosté se dostávají do vedení po gólu Idesa, který skóruje po nahrávce Chromka.
09:23 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #48 Vít Ides, asistoval #11 Jiří Chromek (1:2)
06:32 Dufek se snaží míček dostat do brány všemi možnými způsoby, ale nejde mu to.
05:54 Radost z vedení netrvá moc dlouho, prosazují se i hosté.
05:53 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #95 Lukáš Blizňák, asistoval #81 Tomáš Otépka (1:1)
05:34 Známá dvojice Kupka a Novák o sobě dává opět vědět.
05:33 GÓL Fbc Šternberk! 1:0
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil #82 Adam Kupka, asistoval #64 Jindřich Novák (1:0)
05:27 Figiho střela byla zblokována.
04:33 Novák, Horák a Jurkulák předvedli krásnou kombinaci, jen zakončení selhalo.
03:44 První zásah golmana Krejčího, který si střelu po zemi pohlídal.
03:03 Samsungova střela, ale golman si na ni počkal.
01:39 Míček je častěji mimo hřiště,než na něm.
01:00 Procházka na Procházku a byla z toho první šance pro domácí.