• 57 56:56
    2
    Adam KUČERA

1. FBK Eagles Orlová - FBC Intevo Třinec  5:4
branky: 4. Radek Jantoš, 10. Filip Matějka, 32. Filip Matějka, 52. Jakub Sasyn, 57. Martin Tököly - 4. Jan Mieszek, 7. Dominik Kupczak, 16. Jan Janáč, 39. Jiří Martynek; rozhodčí: Vít Morkes - Jakub Palowski; vyloučení: 5:1; využití: 1:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Vít Brož 23 - Jan Gawryš Piško 18; po třetinách: 2:3, 1:1, 2:0
60:00 Komentář domácích Louda Lukáš (Trenér): Tento týden jsme tvrdě potrénovali jednou týdně na spojeném tréninku juniorky, ačka, béčka a céčka dohromady. Potrénovali jsme taktiky na céčko, kde jsme získali 3 body a ačko jsme se rozhodli, že budeme trénovat ve stejném tempu jako doteď a nebudeme nic měnit, protože náše tempo bez tréninku je fámozní. Takže kluci zase se jednou sejdeme. Děkuji klůkum za zápas. Až na pár momentů famozní hra a jsem opravdu spokojený. Jen škoda dalšího zranění už jich zraněných máme moc.
60:00 Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér): Dnes jsme si nezasloužili prohrát... Díky našim fanouškům, kteří vytvořili domácí prostředí v hale soupeře.
60:00 Nejlepší hráči: Hosté: #35 Jan Mieszek Domácí: #69 Filip Matějka
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:59 Je hotovo jest! Ať stále vítězí Eagles! Krásný zápas plný emocí, soubojů, branek!
59:52 Jantoš odpaluje přes všechny čáry!
59:37 Eagles má rozehrávku v obranném rohu Třince.
59:27 Třinec v 6 lidech!
59:11 Jantoš odpaluje přes všechny čáry, Třinec musí začít od své brány.
58:58 Třinec se sportovně přiznává i v rámci tohodle času a hezké gesto! Rozehrává Eagles v útočném rohu.
58:56 Orlová v plném počtu!
58:43 Kupczak v obrovské šanci sám na středu, ale nezamířil přesně!
58:04 Třinec vytlouká bloky! 4x střelecký pokus, 4x zablokováno. Orlová brání, co to jde.
56:56 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování
56:56 Další přesilovka pro Intevo. Rozhodčí si výrok domácího kapitána už nenechali líbit a Kučera putuje za katr.
56:53 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 5:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #3 Martin Tököly, asistoval #10 Lukáš Milerský (5:4)
56:53 Orlová jde poprvé do vedení! Lukáš Milerský bekhendem posunul na Martina Tökölyho, který roztočil své rychlé mohy a krásnou střelu dvacet nad ledem posílá Eagles do vedení!
56:30 Matějka ze středu hledal levý vinkl Piškovi brány, ale jeho pokus o metřík jde nad bránu hostů.
56:06 Piško si připisuje důležitý zákrok poté, co se do šance dostal Adam Kučera!
55:33 Szkandera se dostal k míčku na středu a zkusil, ale Adam Kučera jeho pokus zablokoval.
54:48 Skvělý zákrok Brože! Janáč vyslal jedovku dvacet nad, která měla gólové parametry, ale domácí brankář si místo pohlídal.
54:07 Další střela doprostřed brány, kterou střeží Piško. Tentokrát z produkce Adama Kučery a Piško připisuje další zákrok.
53:30 Nejprve Matějka a následně Tököly zaklekli do střel Inteva a sbírají míček.
53:00 Piško chytá střelu Šimíka doprostřed kasy.
52:27 Ozývají se nám oba fanouškovské tábory. Musím přiznat, že neslyšíme vlastní slova u stolečka.
51:27 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 4:4
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #19 Jakub Sasyn, asistoval #18 Vojtěch Šimík (4:4)
51:27 Máme vyrovnáno! Šimík nahrál na křídlo Sasynovi, který pumelicí propálil Piška, který si střelu ještě srazil do brány. Využitá přesilovka.
50:42 Brož zachránil Orlovou ve vlastním oslabení! Mieszek utekl po pravém mantinelu a nahrál žabku na Czerneka, ale jeho pokus vykopnul domácí fantom! Neskutečný zákrok domácího brankáře!
50:21 Matějka od mantinelu to zkoušel, ale bohužel pouze do rohu.
49:50 Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost
49:50 Celá hala tleská, protože sudí poprvé vylučují na straně Třince. Tomiczek dohrál Kučeru do zad a Eagles má přesilovou hru.
49:03 Šimík to myslel skvěle, bekhendem zpoza brány na Bečku, ale Kupczak tam stihnul strčit hokejku.
48:08 No, změnila se nám strategie zápasu. Orlová se snaží držet emoce, ale moc se jí to nedaří - dneska je to hrot jako prase.
47:16 Drong běžel v předklonu a tím pádem nemohl zamířit, ale přesto to zkusil a vystřelil - no zkusil to špatně, míček končí v rohu.
46:38 Szkanderovému pokusu chyběly milimetry, aby skončil v pravém vinklu.
46:30 Šimon Czernek trefuje horní tyčku Brožovi brány!
45:44 Czernek se probíjel do zakončení a seběhnul si na střed, kde směřovala přihrávka, ale v rozhodující chvíli mu děrovaný nesmysl utekl z čepele.
45:05 Jantoš to napral do Michala Martynka, který clonil před hostujícím brankářem a pomohl tak Třincu.
43:58 Kučera trefuje Šimíka před Piškem, který už uskakoval před jeho střelou.
43:33 Třinec šel do přečíslení dva na jednoho v tandemu Bajtek - J. Martynek, ale Bajtek trefuje Kučeru na ose a míček patří Eagles.
42:15 Brož si našel střelu Szkandery z hrušky, která šla doprostřed brány. Domácí brankář drží akvizice domácích.
41:55 Michal Martynek z vrcholu trefuje Jantoše do kolena.
41:27 Fiedor nezvednul hlavu v rohu a hodil to na střed, kde stál Lukáš Milerský a sbírá míček.
40:37 Kučera dostal nabito u tyčky Piškovi brány, ale domácí útočník musel pálit bekhendem, bohužel se míček nezkroutil mezi tři tyče.
40:10 Pokračuje nám třetí třetina a musím říct, že dnes jsem extrémně zvědavý na pozápasové komentáře, protože dneska bude veselo.
40:00 Kustod domácího týmu Josef Březina zdraví své ženy do Havířova.
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
38:25 GÓL FBC Intevo Třinec ! 3:4
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #13 Ondřej Bajtek (3:4)
38:25 Tentokrát Intevo využívá. Bajtek na střed, kde dostal Jiří Martynek prostor a střelu na vzdálenější tyčku posílá Třinec do vedení.
38:08 Vyloučen hráč #17 Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za špatné střídání
38:08 Další přesilovka pro Třinec. Orlová hrála v 6 a Intevo dostane již 4 přesilovou hru.
38:04 Orlová v plném počtu.
37:50 Jantoš zastavil pas na Kupczaka, který čekal na malém brankovišti.
37:19 Tököly se taky vydal napadat rozehrávku Třince a udělal problém Drongovi, který se půl minuty nemohl dostat z vlastního pásma.
36:34 Krásná přáce Šimíka s Kučerou ve vlastním oslabení! Asi půl minutky ve dvou tyčili 4 hráče Třince a šetří čas.
36:04 Vyloučen hráč #66 Jakub Závoda družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání
36:04 Intevo dostane další přesilovou hru. Závoda hasil brejk Třince za cenu dvou minut a Třinec bude útočit.
35:04 Obrovskou chybu mohl trestat Kučeru, ale ten byl překvapen, že se k němu dostal míček, že nezamířil přesně.
34:19 Kučera zastavuje přihrávku Fiedora na Tomiczka a sbírá míček pro domácí.
33:33 Tököly vyhrál běžecký souboj s Tomiczkem. Jo, Tomiczku, Tomiczku - tohle vyhrát nemůžeš.
32:32 Timeout FBC Intevo Třinec
32:32 Třinec to zkusí takticky? Trenérský štáb Inteva vybírá oddechový čas na poradu a uvidíme, co teda vymyslí.
31:47 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 3:3
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka, asistoval #88 Adam Kučera (3:3)
31:47 Hala bouří! Máme vyrovnáno! Kučera z rohu nabil na střed Matějkovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě!
31:00 Dnešní utkání sleduje 69 diváků! Děkujeme!
29:54 Kupczak teď možná zachránil Třinec od vyrovánání. Tököly měl odkrytou bránou, ale Kupczak stihnul zakleknout a střelu zblokovat.
28:55 Lukáš Milerský dělal průvan se Sasynem a komplikuje rozehrávku červených, ale Intevo se úspěšně brání. Je to teď takový boj o pozice. Spoustu osobních soubojů, ale jako fakt spoustu.
27:51 Šimík před Piškem se snažil tečovat střelu Jantoše, ale bohužel kulatý nesmysl protečoval do rohu Třince.
27:07 Emoce stoupají. Domácí brankář dostal sekeru do masky a tlak vstoupá. Tolik dámských přirození jsem neslyšel ani v bordelu.
26:21 Tököly rozkmital své nohy a pelášil na Piška, ale Szkandera ho vytlačil z forhendové strany, takže domácí útočník to musel vzít bekhendem, ale jeho pokus míří vedle hostující svatyně.
25:08 Fiedor se dostal k odraženému míčku a zkusil své štěstí v loterii, ale tohle šlo hodně mimo tři tyče. No, sportka by možná dopadle lépe.
24:43 Šimík si sbíhal na střed, ale v rozhodující chvíli mu míček přeskočil čepel. Mrcha jedna bílá.
24:22 Kučera udělal otočku kolem svého těla o 360stupňů a dostal se do zakončení, ale ke smůle domácích svůj pokus posílá nad bránu hostů.
24:01 Szkandera z jedničky na vzdálenější tyč, ale trefuje Brože do nohy.
23:33 Lukáš Milerský zastavil pokus Miesczka, který trefil domácího hráče do nohy.
22:43 Michal Martynek si mohl vybrat kam to pošle do otevřené kasy, která říkala: "tady jsem, tady jsem", ale Martynek si nevybral a svůj pokus poslal nad bránu domácích.
21:59 Orlová v plném počtu
21:31 Bečka ve vlastním oslabení krásnou přihrávku vyslal Tökölyho do úniku, ale Piško ho v jeho obrovské šanci vychytal!
21:23 Kupczak trefuje rameno strážce orlí svatyně. Lítá to tam jak u Verduna.
20:49 Brož si připisuje další zákrok po střele Dronga od mantinelu.
20:31 Brož konečkama prstů opět vytahuje střelu Turoně z vrcholu.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Třinec.
20:00 Střely v 1. části: 6:9
19:51 Vyloučen hráč #88 Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:51 Intevo si zahraje další přesilovou hru. Kučera zastavil podle názoru sudích protihráče nedovoleně a Třinec má k dispozici další přesilovou hru.
19:34 Piško tak tak zastavuje střelu Bečky před brankovou čárou.
18:58 Závodou si před bránou Brože zahrál na Daviese z Bayernu Mnichov a odkopává střelu Martynka.
18:33 Eagles v plném počtu.
18:22 Skvělý Brož konečkama vytahuje střelu Dronga do vinklu!
18:02 Janáč z vrcholu přestřeluje domácí svatyni.
17:30 Bajtek z rohu na Szkanderu, který trefuje Lukáše před bránou Brože.
16:33 Vyloučen hráč #17 Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za blokování florbalky
16:33 Třinec si zahraje přesilovou hru. Následně ve výhodě míček skončil v prázdné bráně Třince, který si tam poslal hráč Třince. Všichni čekali vlastní branku, která nebyla uznaná a Intevo hraje přesilovku.
15:58 GÓL FBC Intevo Třinec ! 2:3
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #47 Jan Janáč, asistoval #35 Jan Mieszek (2:3)
15:58 Třinec se dostává do vedení. Mieszek z rohu nahrával na střed Janáčovi, který střelou dvacet nad ledem na vzdálenější tyč posílá Intevo do vedení.
15:35 Szkandera se rozhodnul pro běžecký souboj se Sasynem a bek Třinca jeho pokus zablokoval.
15:00 Šimík po kombinaci s Kučerou míří do boční sítě! Šimi - to příjde.
14:10 Kříž jak buldok se rval u mantinelu proti přesile dvou protihráčů a udržel míček u nás u stolečku. Asi se chtěl podívat na ty dnešní onlajny.
13:33 Janovský překazil lob, který směřoval na Tökölyho, který by šel sám na brankáře.
12:30 Sasyn si odskočil poté, co dostal přihrávku od Lukáše Milerského a Piško musel ramenem vytahovat střelu Sasyna.
12:04 Fiedor trefil Adama Krmáška, který clonil před sebou a domácí bek může uklidnit situaci a v klidu rozehrávat pro domácí barvy.
11:28 Sikora vyběhnul od mantinelu na střed a zapisuje se jako další, který nechal mířidla někdě v autě.
10:33 Brož chytá dalekonosnou střelu Jiřího Martynka a následně domácí brankář vyslal Sasyna, který žabku směřoval na Tomáše Milerského, ale ten nedokázal míček posunout za záda Piška.
09:50 Sasyn svůj projektil těsně kolem pravé tyčky Piškovi brány.
09:16 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 2:2
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #69 Filip Matějka bez asistence (2:2)
09:16 Vyrovnáno jest! Piško svůj výhoz poslal na čepel Matějkovi, který se rozhodnul, že mu míček vrátí a vrátil! V podobě střelou dvacet nad ledem, která končí v síti!
08:45 Brož si povyjel do lepšího úhlu a se střelou Jiřího Martynka tak neměl problém, protože ji v pohodě viděl a sbírá do náruče. Další úspěšný zákrok pro domácího fantoma.
07:34 Piško vychatal Sasyna v obrovské příležitosti! Piško již klouzal na druhou stranu než mu Sasyn směřoval střelu, ale hostující brankář ještě dokázal vystrčit ruku a míček chytit.
06:59 GÓL FBC Intevo Třinec ! 1:2
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #22 Dominik Kupczak bez asistence (1:2)
06:59 Intevo opět odskakuje. Míček změnil směr než kam běžel Bečka a Kupczak se dostal do výhodné pozice a propaluje Brože střelou nad jeho rameno.
06:21 Máme odehráno necelých 7minut a emoce na hřišti stoupají. Z úst obou hráčů můžeme již slyšet peprné výrazy na obě strany, objevili jsme nová slova v Češtině.
05:35 Orlová udělala vítr v obranném pásmu Třince a k odraženému míčku se dostal Sasyn, který dostal chvíli prostoru a zkusil štěstí bekhendem, ale jeho pokus těsně míjí levou tyč.
05:08 Piško maskou likviduje pumelici Šimíka!
04:39 Marek Krmášek předpokládal, že mu někdo naběhne do rohu, ale tam se nikdo v bílém nevydal a míček sbírá Orlová.
03:29 GÓL 1. FBK Eagles Orlová! 1:1
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil #7 Radek Jantoš, asistoval #19 Jakub Sasyn (1:1)
03:29 Máme vyrovnáno! Ihned po buly se dostal na vrcholu k míčku Jantoš, který propálil vše, co mu stálo v cestě.
03:22 GÓL FBC Intevo Třinec ! 0:1
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #35 Jan Mieszek, asistoval #56 Adam Szkandera (0:1)
03:22 Dnešní zápas máme odšpuntován velice brzo. Szkandera posunul na střed Mieszkovi, který střelou na vzdálenější tyč posílá Intevo do vedení.
02:48 Czernek si mohl vybrat kam to Brožovi pošle, ale i Šimon Czernek nechal mířidla zatím v autě.
02:38 Janáč z hrušky přestřeluje domácí svatyni. Mířidla asi ještě mezi Třincem a Orlovou.
02:16 Kříž vyhrál běžecký souboj s Tomiczkem o míček a rozehrávat můžou domácí.
01:40 Lukáš Milerský zkoušel svůj pokus od levého křídla, ale jeho projektil nenašel zamýšlený cíl.
01:19 Brož ramenem vytahuje pokus Janovského. To je zlaťák.
00:40 Matějka vyslal skrytou střelu z poloviny, která proskákala kolem tyčky Piškovi brány.
00:12 Czernek s Mieszkem se vydali napadat dobředu, ale Matějka s Krmáškem si jejich pohyb hlídají a posílají lob na Šimíka.
00:01 Úvodní buly dnešního exponovaného utkání patří Eagles.
00:00 Milióny lidí po celém světě u svých příjimačů. Diváci, kterých svým počtem bude o trochu méně na hale Gymnázia. Vítejte u textového přenosu ze šlágru kola, kde se utká domácí Orlová a hosté z Třince. Dnešní zápas sledují diváci v Americe, Holandsku a dalších domáctnostech. Jedná se totiž o souboj třetího celku s druhým v tabulce a hlavně souboj dvou rivalů, kde zápasy jsou často vyhrocené. Highline Divize.