58
  • 58 57:46
    Vsetín

FBC ZŠ Uničov - Florbal Vsetín 6:10
branky: 9. Jan Zedník, 11. Šimon Glatter, 18. Jan Zedník, 24. Adam Čundrle, 35. Daniel Zmrzlý, 40. Jakub Húšť - 17. Ivan Zajíc, 20. Ivan Zajíc, 23. Lukáš Adámek, 27. Ivan Zajíc, 28. Filip Vichtora, 37. Ivan Zajíc, 46. Ondřej Malý, 51. Ivan Zajíc, 52. Ondřej Malý, 57. Marek Polách; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:2 + Michal Žůrek TDKU + 4; využití: 1:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Adam Pavlát 26 - Jakub Tománek 18; po třetinách: 3:2, 3:4, 0:4
60:00 Komentář domácích Zmrzlý Marek (Trenér): Dnes dvě třetiny celkem vyrovnaný a férový zápas. Třetí třetinu pak Vsetín rozhodl o své nakonec i zasloužené výhře. Paradoxně se ale zápas rozhodl v časovém rozmezí 47:20 až 51:20 při naší početní výhodě. Za stavu 6:7 pro hosty po nevybíravém zákroku hostujícího hráče Michala Žůrka na našeho Filipa Havlíčka totiž následovalo jeho vyloučení na 2+2 minuty + do konce utkání. Bohužel jsme v této přesilovce nic nevymysleli a naopak inkasovali dvě branky. Zbytek zápasu si už soupeř pohlídal. Nám dnes často v rozhodujících chvílích sjížděl míček z čepelí. Pokud nebudeme hrát v nejsilnější možné sestavě, tak vyhrávat asi nebudeme.
60:00 Komentář hostů Seevald Patrik (Vedoucí): Prokletí Uničova je prolomeno, ještě jsme zde nevyhráli jinak klasický průběh zápasu v Uničově. První třetinu jsme hráli jak lidi posbíraní ze sídliště, druhá o něco lepší, a třetí jsme ukázali, že florbal hrát umíme a urvali tři body na naši stranu. Velkým zklamáním je, že jsme opět přišli o dva hráče. Děkujeme, rozhodčím, divákům a soupeři za fairplay zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 4:15
57:46 Timeout Florbal Vsetín
57:03 Zmrzlý krásně našel Mičánka, ten však přestřelil
56:08 GÓL Florbal Vsetín! 6:10
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #11 Marek Polách, asistoval #23 Ondřej Malý (6:10)
56:08 Rozehrávka z rohu, Malý našel Polácha na druhé tyči, a ten dává desátý gól Vsetína
52:08 Glatter sám ve velké šanci, Tománek jeho ránu vyškrábl na tyč
51:04 GÓL Florbal Vsetín! 6:9
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Ondřej Malý, asistoval #1 Jakub Tománek (6:9)
51:04 Malý s notnou dávkou štestí trefuje míček ve vzduchu a přidává druhý gól v tomto oslabení
50:14 Timeout FBC ZŠ Uničov
50:14 GÓL Florbal Vsetín! 6:8
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc bez asistence (6:8)
50:14 Zajíc utekl v oslabení a dává svůj pátý gól v tomhle zápase
47:20 Vyloučen hráč #17 Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2+2 minuty za hrubost
47:20 Vyloučen hráč #17 Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín do konce utkání
47:20 Žůrek nepěkně poslal Havlíčka za mantinel, a tak v tomto utkání končí
45:13 GÓL Florbal Vsetín! 6:7
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Ondřej Malý, asistoval #16 Tomáš Březík (6:7)
45:13 Březík oběhl bránu, našel před ní stojícího Malého, který nekompromisně prostřeluje Pavláta
40:01 Buly pro Vsetín
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
39:33 GÓL FBC ZŠ Uničov! 6:6
Vlastní branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #6 Jakub Húšť (6:6)
39:33 Húšť chtěl rozehrát, jenže míček mu sjel z hole a skončil za překvapeným Tománkem
38:00 Malý trefuje břevno
36:07 GÓL Florbal Vsetín! 5:6
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #54 Tomáš Horák (5:6)
36:07 Horák našel volného Zajíce před bránou a ten už neměl s překonáním Pavláta problém
35:34 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení
35:34 Březík poslal Vaverku na mantinel a dostává dvě minuty, sledujeme tak hru ve čtyřech
34:52 Vyloučen hráč #16 Filip Havlíček družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za hrubost
34:52 Havlíček poslal hráče Vsetína na mantinel a dostává dvě minuty za hrubost
34:23 GÓL FBC ZŠ Uničov! 5:5
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #12 Daniel Zmrzlý, asistoval #10 Adam Čundrle (5:5)
34:23 Uničov rychle využívá nabídnutou přesilovku
34:04 Vyloučen hráč #16 Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hrubost
34:04 První přesilovka pro Uničov
27:12 GÓL Florbal Vsetín! 4:5
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #4 Filip Vichtora, asistoval #9 Lukáš Adámek (4:5)
27:12 Sotva jsem stihl napsat komentář k předchozímu gólu a Vichtora posílá Vsetín do vedení
26:30 GÓL Florbal Vsetín! 4:4
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #16 Tomáš Březík (4:4)
26:30 Už to vypadalo, že Havlíček vyveze míček, jenže o něj přišel a Vsetín dává gól
23:55 GÓL FBC ZŠ Uničov! 4:3
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #10 Adam Čundrle, asistoval #12 Daniel Zmrzlý (4:3)
23:55 Vyrovnaný stav nám dlouho nevydržel, Zmrzlý neprošel přes dva hráče, volný míček si však vzal Čundrle a svou střelou posílá Uničov do vedení
22:25 GÓL Florbal Vsetín! 3:3
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #9 Lukáš Adámek, asistoval #16 Tomáš Březík (3:3)
22:25 Březík zblokoval střelu Caletky, míček si sebral Adámek, prošel přes celé hřiště a střelou pod břevno překonává Pavláta
20:01 Buly pro Vsetín
20:00 Střely v 1. části: 14:12
19:05 GÓL Florbal Vsetín! 3:2
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc bez asistence (3:2)
19:05 Zajíc nikým neatakován oběhl bránu a zasunul míček mezi nohy Pavláta
17:47 GÓL FBC ZŠ Uničov! 3:1
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #19 Jan Zedník, asistoval #48 Jakub Zámečník (3:1)
17:47 Zámečník oběhl bránu, přihrál Zedníkovi a ten i s trochou štěstí prostřeluje Tománka
16:30 GÓL Florbal Vsetín! 2:1
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #13 Ivan Zajíc, asistoval #48 Tomáš Zubek (2:1)
16:30 Zajíc rychlou ránou snižuje stav utkání
15:50 Tománek chytá velkou šanci Havlíčka
14:42 Uničov ubránil i druhé oslabení a i tentokrát měl šance ke vstřelení gólu
12:42 Vyloučen hráč #16 Filip Havlíček družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za sekání
12:42 Druhá přesilovka pro Vsetín, po sekání Havlíčka
10:24 GÓL FBC ZŠ Uničov! 2:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #5 Šimon Glatter bez asistence (2:0)
10:24 Glatter vystihl přihrávku vsetínského hráče a dostal se do úniku, který proměnil střelou do horních pater branky
09:25 Vyloučen hráč #86 Ondřej Mičánek družstva FBC ZŠ Uničov na 2 minuty za blokování florbalky
09:25 První přesilovka pro Vsetín
08:11 GÓL FBC ZŠ Uničov! 1:0
Branku družstva FBC ZŠ Uničov vstřelil #19 Jan Zedník, asistoval #88 Adam Pavlát (1:0)
08:11 Zedník zpracoval Pavlátův výhoz, otočil se a našel místo mezi nohama Tománka
05:15 Vaverka pokazil bekhendovou přihrávku, naštěstí z toho nic nebylo
00:01 Úvodní buly pro hosty
00:00 Vítejte u dnešního večerního zápasu mezi dvanáctým Uničovem a osmým Vsetínem